У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6509 П'ятихатки-Пас. — Тимкове Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6509 сполученням П'ятихатки-Пас. - Тимкове відправляється зі станції П'ятихатки-Пас. о 17.03 і прибуває на станцію Тимкове о 21.57 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 54 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 23 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 31 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Савро, Зав'ялівка, Саксагань, Рокувата, Шмакове, Кривий Ріг-Головний, Кривий Ріг-Західний, Гейківка, Висунь.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
П'ятихатки-Пас. 17.03
Жовті Води 1 17.14 1 хв  17.15 11 хв 
Савро 17.27 1 хв  17.28 24 хв 
27 Км 17.40 1 хв  17.41 37 хв 
Зав'ялівка 17.47 1 хв  17.48 44 хв 
Кам'яне Поле 18.01 1 хв  18.02 58 хв 
Саксагань 18.17 1 хв  18.18 1 г  14 хв 
54 Км 18.25 2 хв  18.27 1 г  22 хв 
Рокувата 18.35 2 хв  18.37 1 г  32 хв 
Вечірній Кут 18.49 12 хв  19.01 1 г  46 хв 
Шмакове 19.09 1 хв  19.10 2 г  6 хв 
Мудрьона 19.23 2 хв  19.25 2 г  20 хв 
Кривий Ріг-Головний 19.36 59 хв  20.35 2 г  33 хв 
Кривий Ріг 20.45 2 хв  20.47 3 г  42 хв 
Кривий Ріг-Західний 20.57 1 хв  20.58 3 г  54 хв 
Мойсіївка 21.11 1 хв  21.12 4 г  8 хв 
Гейківка 21.24 1 хв  21.25 4 г  21 хв 
Утішне 21.33 1 хв  21.34 4 г  30 хв 
Висунь 21.44 1 хв  21.45 4 г  41 хв 
Тимкове 21.57 4 г  54 хв 

У розкладі поїзда 6509 П'ятихатки-Пас. — Тимкове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728