У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6509 Знам'янка-Пас. — Ім. Тараса Шевченка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6509 сполученням Знам'янка-Пас. - Ім. Тараса Шевченка відправляється зі станції Знам'янка-Пас. о 20.30 і прибуває на станцію Ім. Тараса Шевченка о 22.47 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 17 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 27 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 50 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 27 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Вагонне депо, Колгоспна, Чорноліська, Єградівка, Цибулеве, Соснівка, Бірки, 247 Км, 241 Км, Кам'янка, Ярове, Березняцька, Велика Яблунівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Знам'янка-Пас. 20.30
Знам'янка-Сортувальна 20.36 1 хв  20.37 6 хв 
Вагонне депо 20.39 1 хв  20.40 9 хв 
Знам'янка-2 20.45 1 хв  20.46 15 хв 
Колгоспна 20.48 1 хв  20.49 18 хв 
Водяна 20.52 1 хв  20.53 22 хв 
Чорноліська 20.59 1 хв  21.00 29 хв 
Коханівка 21.05 1 хв  21.06 35 хв 
Єградівка 21.10 1 хв  21.11 40 хв 
Мамаїв Яр 21.15 1 хв  21.16 45 хв 
Цибулеве 21.21 1 хв  21.22 51 хв 
264 Км 21.29 1 хв  21.30 59 хв 
Соснівка 21.32 1 хв  21.33 1 г  2 хв 
260 Км 21.35 1 хв  21.36 1 г  5 хв 
Бірки 21.40 1 хв  21.41 1 г  10 хв 
Фундукліївка 21.47 1 хв  21.48 1 г  17 хв 
247 Км 21.54 1 хв  21.55 1 г  24 хв 
Косарі 21.58 1 хв  21.59 1 г  28 хв 
241 Км 22.03 1 хв  22.04 1 г  33 хв 
Геологічна 22.06 1 хв  22.07 1 г  36 хв 
Кам'янка 22.10 1 хв  22.11 1 г  40 хв 
Пляківка 22.15 1 хв  22.16 1 г  45 хв 
Ярове 22.18 1 хв  22.19 1 г  48 хв 
Райгород 22.24 1 хв  22.25 1 г  54 хв 
Березняцька 22.29 1 хв  22.30 1 г  59 хв 
Березняки 22.34 1 хв  22.35 2 г  4 хв 
Велика Яблунівка 22.37 1 хв  22.38 2 г  7 хв 
Веселий Кут 22.40 1 хв  22.41 2 г  10 хв 
Ім. Тараса Шевченка 22.47 2 г  17 хв 

У розкладі поїзда 6509 Знам'янка-Пас. — Ім. Тараса Шевченка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Вересень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930