У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6509 Знам'янка-Пас. — Ім. Тараса Шевченка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6509 сполученням Знам'янка-Пас. - Ім. Тараса Шевченка відправляється зі станції Знам'янка-Пас. о 20.30 і прибуває на станцію Ім. Тараса Шевченка о 22.47 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 17 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 27 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 50 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 27 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Вагонне депо, Колгоспна, Чорноліська, Єградівка, Цибулеве, Соснівка, Бірки, 247 Км, 241 Км, Кам'янка, Ярове, Березняцька, Велика Яблунівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Знам'янка-Пас. 20.30
Знам'янка-Сортувальна 20.36 1 хв  20.37 6 хв 
Вагонне депо 20.39 1 хв  20.40 9 хв 
Знам'янка-2 20.45 1 хв  20.46 15 хв 
Колгоспна 20.48 1 хв  20.49 18 хв 
Водяна 20.52 1 хв  20.53 22 хв 
Чорноліська 20.59 1 хв  21.00 29 хв 
Коханівка 21.05 1 хв  21.06 35 хв 
Єградівка 21.10 1 хв  21.11 40 хв 
Мамаїв Яр 21.15 1 хв  21.16 45 хв 
Цибулеве 21.21 1 хв  21.22 51 хв 
264 Км 21.29 1 хв  21.30 59 хв 
Соснівка 21.32 1 хв  21.33 1 г  2 хв 
260 Км 21.35 1 хв  21.36 1 г  5 хв 
Бірки 21.40 1 хв  21.41 1 г  10 хв 
Фундукліївка 21.47 1 хв  21.48 1 г  17 хв 
247 Км 21.54 1 хв  21.55 1 г  24 хв 
Косарі 21.58 1 хв  21.59 1 г  28 хв 
241 Км 22.03 1 хв  22.04 1 г  33 хв 
Геологічна 22.06 1 хв  22.07 1 г  36 хв 
Кам'янка 22.10 1 хв  22.11 1 г  40 хв 
Пляківка 22.15 1 хв  22.16 1 г  45 хв 
Ярове 22.18 1 хв  22.19 1 г  48 хв 
Райгород 22.24 1 хв  22.25 1 г  54 хв 
Березняцька 22.29 1 хв  22.30 1 г  59 хв 
Березняки 22.34 1 хв  22.35 2 г  4 хв 
Велика Яблунівка 22.37 1 хв  22.38 2 г  7 хв 
Веселий Кут 22.40 1 хв  22.41 2 г  10 хв 
Ім. Тараса Шевченка 22.47 2 г  17 хв 

У розкладі поїзда 6509 Знам'янка-Пас. — Ім. Тараса Шевченка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Липень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031