У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6510 Кривий Ріг-Головний — П'ятихатки-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6510 сполученням Кривий Ріг-Головний - П'ятихатки-Пас. відправляється зі станції Кривий Ріг-Головний о 17.40 і прибуває на станцію П'ятихатки-Пас. о 19.55 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 15 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 2 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 13 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Мудрьона, Шмакове, Вечірній Кут, Рокувата, 54 Км, Саксагань, Кам'яне Поле, Зав'ялівка, 27 Км, Савро, Жовті Води 1.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кривий Ріг-Головний 17.40
Мудрьона 17.49 1 хв  17.50 9 хв 
Шмакове 18.03 1 хв  18.04 23 хв 
Вечірній Кут 18.12 1 хв  18.13 32 хв 
Рокувата 18.24 2 хв  18.26 44 хв 
54 Км 18.33 2 хв  18.35 53 хв 
Саксагань 18.41 1 хв  18.42 1 г  1 хв 
Кам'яне Поле 18.55 1 хв  18.56 1 г  15 хв 
Зав'ялівка 19.11 1 хв  19.12 1 г  31 хв 
27 Км 19.16 1 хв  19.17 1 г  36 хв 
Савро 19.29 1 хв  19.30 1 г  49 хв 
Жовті Води 1 19.43 1 хв  19.44 2 г  3 хв 
П'ятихатки-Пас. 19.55 2 г  15 хв 

У розкладі поїзда 6510 Кривий Ріг-Головний — П'ятихатки-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728