У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6510-1 Мелітополь — Запоріжжя Ліве Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6510-1 сполученням Мелітополь - Запоріжжя Ліве відправляється зі станції Мелітополь о 04.08 і прибуває на станцію Запоріжжя Ліве о 07.40 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 32 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 33 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 47 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 45 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Ланкоскладальне, Плодородна, 1170 Км, Таврійськ, Дачна, Плавні-Пас., 1132 Км, 1123 Км, Кушугум, Запоріжжя-1, 4 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мелітополь 04.08
Депо 04.12 1 хв  04.13 4 хв 
Обільна 04.19 1 хв  04.20 11 хв 
Ланкоскладальне 04.32 1 хв  04.33 24 хв 
Федорівка 04.37 2 хв  04.39 29 хв 
Братське 04.45 1 хв  04.45 37 хв 
Плодородна 04.51 1 хв  04.52 43 хв 
1180 Км 04.59 1 хв  05.00 51 хв 
Пришиб 05.06 1 хв  05.06 58 хв 
1170 Км 05.15 1 хв  05.16 1 г  7 хв 
1167 Км 05.19 1 хв  05.20 1 г  11 хв 
Бурчацьк 05.25 1 хв  05.26 1 г  17 хв 
Таврійськ 05.36 9 хв  05.45 1 г  28 хв 
Попове 05.51 1 хв  05.52 1 г  43 хв 
1146 Км 05.54 1 хв  05.55 1 г  46 хв 
Дачна 05.57 1 хв  05.58 1 г  49 хв 
1141 Км 06.02 1 хв  06.03 1 г  54 хв 
1138 Км 06.06 1 хв  06.07 1 г  58 хв 
Плавні-Пас. 06.12 1 хв  06.13 2 г  4 хв 
Плавні-Вантажні 06.18 1 хв  06.19 2 г  10 хв 
1134 Км 06.21 1 хв  06.22 2 г  13 хв 
1132 Км 06.25 1 хв  06.26 2 г  17 хв 
1130 Км 06.28 1 хв  06.29 2 г  20 хв 
Канкринівка 06.36 1 хв  06.37 2 г  28 хв 
1123 Км 06.42 1 хв  06.43 2 г  34 хв 
Осетрівка 06.46 1 хв  06.47 2 г  38 хв 
1117 Км 06.50 1 хв  06.51 2 г  42 хв 
Кушугум 06.53 1 хв  06.54 2 г  45 хв 
Балабине 06.57 1 хв  06.58 2 г  49 хв 
Депо 07.02 1 хв  07.03 2 г  54 хв 
Запоріжжя-1 07.11 3 хв  07.14 3 г  3 хв 
Запоріжжя-2 07.21 2 хв  07.23 3 г  13 хв 
6 Км 07.29 1 хв  07.30 3 г  21 хв 
4 Км 07.33 1 хв  07.34 3 г  25 хв 
Запоріжжя Ліве 07.40 3 г  32 хв 

У розкладі поїзда 6510-1 Мелітополь — Запоріжжя Ліве можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930