У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6510 Цвіткове — Знам'янка-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6510 сполученням Цвіткове - Знам'янка-Пас. відправляється зі станції Цвіткове о 18.29 і прибуває на станцію Знам'янка-Пас. о 23.17 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 48 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 41 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 34 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 14 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Мельниківка, Перегонівка, Ім. Тараса Шевченка, 222 Км, Пляківка, Косарі, 260 Км, Мамаїв Яр, Чорноліська, Вагонне депо.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Цвіткове 18.29
Калинівка 18.34 1 хв  18.35 5 хв 
Клубна 18.39 1 хв  18.40 10 хв 
Носачеве 18.42 1 хв  18.43 13 хв 
Мельниківка 18.47 1 хв  18.48 18 хв 
Володимирівка 18.53 1 хв  18.54 24 хв 
Балаклія-2 19.00 1 хв  19.01 31 хв 
Балаклія-1 19.03 1 хв  19.04 34 хв 
Перегонівка 19.06 1 хв  19.07 37 хв 
Костянтинівка 19.12 1 хв  19.13 43 хв 
Миколаївка 19.16 1 хв  19.17 47 хв 
Заводська 19.19 1 хв  19.20 50 хв 
Ім. Тараса Шевченка 19.25 1 г 20 хв  20.45 56 хв 
Веселий Кут 20.51 1 хв  20.52 2 г  22 хв 
Велика Яблунівка 20.55 1 хв  20.56 2 г  26 хв 
Березняки 20.59 1 хв  21.00 2 г  30 хв 
222 Км 21.03 1 хв  21.04 2 г  34 хв 
Березняцька 21.06 1 хв  21.07 2 г  37 хв 
Райгород 21.11 1 хв  21.12 2 г  42 хв 
Ярове 21.16 1 хв  21.17 2 г  47 хв 
Пляківка 21.20 1 хв  21.21 2 г  51 хв 
Кам'янка 21.24 1 хв  21.25 2 г  55 хв 
Геологічна 21.28 1 хв  21.29 2 г  59 хв 
241 Км 21.32 1 хв  21.33 3 г  3 хв 
Косарі 21.37 1 хв  21.38 3 г  8 хв 
247 Км 21.41 1 хв  21.42 3 г  12 хв 
Фундукліївка 21.46 1 хв  21.47 3 г  17 хв 
Бірки 21.52 1 хв  21.53 3 г  23 хв 
260 Км 21.58 1 хв  21.59 3 г  29 хв 
Соснівка 22.02 1 хв  22.03 3 г  33 хв 
264 Км 22.05 1 хв  22.06 3 г  36 хв 
Цибулеве 22.13 15 хв  22.28 3 г  44 хв 
Мамаїв Яр 22.34 1 хв  22.35 4 г  5 хв 
Єградівка 22.38 1 хв  22.39 4 г  9 хв 
Коханівка 22.44 1 хв  22.45 4 г  15 хв 
Богданівка 22.47 1 хв  22.48 4 г  18 хв 
Чорноліська 22.50 1 хв  22.51 4 г  21 хв 
Водяна 22.55 1 хв  22.56 4 г  26 хв 
Колгоспна 22.59 1 хв  23.00 4 г  30 хв 
Знам'янка-2 23.02 1 хв  23.03 4 г  33 хв 
Вагонне депо 23.07 1 хв  23.08 4 г  38 хв 
Знам'янка-Сортувальна 23.11 1 хв  23.12 4 г  42 хв 
Знам'янка-Пас. 23.17 4 г  48 хв 

У розкладі поїзда 6510 Цвіткове — Знам'янка-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції