У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6511 Запоріжжя-1 — Пришиб Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6511 сполученням Запоріжжя-1 - Пришиб відправляється зі станції Запоріжжя-1 о 09.30 і прибуває на станцію Пришиб о 11.25 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 55 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 33 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 22 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Кушугум, Осетрівка, Канкринівка, 1132 Км, Плавні-Вантажні, 1138 Км, Дачна, Попове, Тавричеськ-Вантажний, 1167 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Запоріжжя-1 09.30
Балабине 09.40 1 хв  09.41 10 хв 
Кушугум 09.44 1 хв  09.45 14 хв 
1117 Км 09.47 1 хв  09.48 17 хв 
Осетрівка 09.51 1 хв  09.52 21 хв 
1123 Км 09.55 1 хв  09.56 25 хв 
Канкринівка 10.01 1 хв  10.02 31 хв 
1130 Км 10.09 1 хв  10.10 39 хв 
1132 Км 10.12 1 хв  10.13 42 хв 
1134 Км 10.15 1 хв  10.16 45 хв 
Плавні-Вантажні 10.18 1 хв  10.19 48 хв 
Плавні-Пас. 10.22 1 хв  10.23 52 хв 
1138 Км 10.26 1 хв  10.27 56 хв 
1141 Км 10.30 1 хв  10.31 1 г 
Дачна 10.36 1 хв  10.37 1 г  6 хв 
1146 Км 10.39 1 хв  10.40 1 г  9 хв 
Попове 10.42 1 хв  10.43 1 г  12 хв 
Таврійськ 10.49 2 хв  10.51 1 г  19 хв 
Тавричеськ-Вантажний 10.55 1 хв  10.56 1 г  25 хв 
Бурчацьк 11.05 1 хв  11.06 1 г  35 хв 
1167 Км 11.11 1 хв  11.12 1 г  41 хв 
1170 Км 11.16 1 хв  11.17 1 г  46 хв 
Пришиб 11.25 1 г  55 хв 

У розкладі поїзда 6511 Запоріжжя-1 — Пришиб можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031