У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6512 Лозова — Харків-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6512 сполученням Лозова - Харків-Пас. відправляється зі станції Лозова о 04.29 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 08.09 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 40 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 41 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 55 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 45 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Прядкін, Шульське, 878 Км, Берека, Клименівка, Першотравневий, Єзерська, Артемівка, Високий, Липовий Гай.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Лозова 04.29
Заводська 04.32 1 хв  04.33 3 хв 
Хлібна 04.36 1 хв  04.37 7 хв 
Панютине 04.40 1 хв  04.41 11 хв 
Прядкін 04.47 1 хв  04.48 18 хв 
Герсеванівський 04.54 1 хв  04.55 25 хв 
Відпочинок 04.59 1 хв  05.00 30 хв 
Краснопавлівка 05.08 1 хв  05.09 39 хв 
Шульське 05.12 1 хв  05.13 43 хв 
Роздольський 05.18 1 хв  05.19 49 хв 
Біляївка 05.25 1 хв  05.26 56 хв 
Перемога 05.30 1 хв  05.31 1 г  1 хв 
878 Км 05.35 1 хв  05.36 1 г  6 хв 
872 Км 05.41 1 хв  05.42 1 г  12 хв 
Лихачове 05.47 2 хв  05.49 1 г  18 хв 
865 05.53 1 хв  05.54 1 г  24 хв 
Берека 05.58 1 хв  05.59 1 г  29 хв 
Трійчате 06.04 1 хв  06.05 1 г  35 хв 
Північ 06.08 1 хв  06.09 1 г  39 хв 
Новоберецька 06.13 1 хв  06.14 1 г  44 хв 
Клименівка 06.16 1 хв  06.17 1 г  47 хв 
Безпалівка 06.22 1 хв  06.23 1 г  53 хв 
Широніне 06.28 1 хв  06.29 1 г  59 хв 
Шурине 06.34 1 хв  06.35 2 г  5 хв 
Першотравневий 06.40 1 хв  06.41 2 г  11 хв 
829 Км 06.44 1 хв  06.45 2 г  15 хв 
Бірки 06.50 1 хв  06.51 2 г  21 хв 
Липкуватівка 06.57 1 хв  06.58 2 г  28 хв 
Єзерська 07.01 1 хв  07.02 2 г  32 хв 
Селекційна 07.07 1 хв  07.08 2 г  38 хв 
Міст 07.12 1 хв  07.13 2 г  43 хв 
Мерефа 07.18 2 хв  07.20 2 г  49 хв 
Артемівка 07.24 1 хв  07.25 2 г  55 хв 
Комарівка 07.29 1 хв  07.30 3 г 
Південний 07.32 1 хв  07.33 3 г  3 хв 
Зелений Гай 07.35 1 хв  07.36 3 г  6 хв 
Високий 07.38 1 хв  07.39 3 г  9 хв 
Науковий 07.42 1 хв  07.43 3 г  13 хв 
Покотилівка 07.47 1 хв  07.48 3 г  18 хв 
Карачівка 07.51 1 хв  07.52 3 г  22 хв 
Липовий Гай 07.55 2 хв  07.57 3 г  26 хв 
Новоселівка 08.02 2 хв  08.04 3 г  33 хв 
Харків-Пас. 08.09 3 г  40 хв 

У розкладі поїзда 6512 Лозова — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції