У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6513 Харків-Пас. — Лозова Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6513 сполученням Харків-Пас. - Лозова відправляється зі станції Харків-Пас. о 08.32 і прибуває на станцію Лозова о 12.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 38 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 41 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 44 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 54 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Покотилівка, Південний, Міст, Бірки, Широніне, Північ, Лихачове, Біляївка, Відпочинок, Хлібна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 08.32
Новоселівка 08.37 1 хв  08.38 5 хв 
Липовий Гай 08.42 2 хв  08.44 10 хв 
Карачівка 08.47 1 хв  08.48 15 хв 
Покотилівка 08.50 1 хв  08.51 18 хв 
Науковий 08.54 2 хв  08.56 22 хв 
Високий 08.59 1 хв  09.00 27 хв 
Зелений Гай 09.02 1 хв  09.03 30 хв 
Південний 09.05 1 хв  09.06 33 хв 
Комарівка 09.08 1 хв  09.09 36 хв 
Артемівка 09.12 1 хв  09.13 40 хв 
Мерефа 09.17 2 хв  09.19 45 хв 
Міст 09.24 1 хв  09.25 52 хв 
Селекційна 09.28 1 хв  09.29 56 хв 
Єзерська 09.34 1 хв  09.35 1 г  2 хв 
Липкуватівка 09.38 1 хв  09.39 1 г  6 хв 
Бірки 09.45 1 хв  09.46 1 г  13 хв 
829 Км 09.51 1 хв  09.52 1 г  19 хв 
Першотравневий 09.55 1 хв  09.56 1 г  23 хв 
Шурине 10.01 10 хв  10.11 1 г  29 хв 
Широніне 10.15 1 хв  10.16 1 г  43 хв 
Безпалівка 10.20 1 хв  10.21 1 г  48 хв 
Клименівка 10.25 1 хв  10.26 1 г  53 хв 
Новоберецька 10.28 1 хв  10.29 1 г  56 хв 
Північ 10.33 1 хв  10.34 2 г  1 хв 
Трійчате 10.36 1 хв  10.37 2 г  4 хв 
Берека 10.42 1 хв  10.43 2 г  10 хв 
865 10.47 1 хв  10.48 2 г  15 хв 
Лихачове 10.52 2 хв  10.54 2 г  20 хв 
872 Км 10.59 1 хв  11.00 2 г  27 хв 
878 Км 11.04 1 хв  11.05 2 г  32 хв 
Перемога 11.09 1 хв  11.10 2 г  37 хв 
Біляївка 11.13 1 хв  11.14 2 г  41 хв 
Роздольський 11.19 1 хв  11.20 2 г  47 хв 
Шульське 11.25 1 хв  11.26 2 г  53 хв 
Краснопавлівка 11.29 1 хв  11.30 2 г  57 хв 
Відпочинок 11.38 1 хв  11.39 3 г  6 хв 
Герсеванівський 11.43 1 хв  11.44 3 г  11 хв 
Прядкін 11.50 1 хв  11.51 3 г  18 хв 
Панютине 11.57 1 хв  11.58 3 г  25 хв 
Хлібна 12.01 1 хв  12.02 3 г  29 хв 
Заводська 12.05 1 хв  12.06 3 г  33 хв 
Лозова 12.10 3 г  38 хв 

У розкладі поїзда 6513 Харків-Пас. — Лозова можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930