У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6513 Харків-Пас. — Лозова Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6513 сполученням Харків-Пас. - Лозова відправляється зі станції Харків-Пас. о 08.32 і прибуває на станцію Лозова о 12.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 38 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 41 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 44 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 54 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Покотилівка, Південний, Міст, Бірки, Широніне, Північ, Лихачове, Біляївка, Відпочинок, Хлібна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

12-16 серпня слідує ДР.
з 2019-08-04 по 2019-08-31: е/п 6513 Х-Пас-Лозова 12-16/08 слідує ДР.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 08.32
Новоселівка 08.37 1 хв  08.38 5 хв 
Липовий Гай 08.42 2 хв  08.44 10 хв 
Карачівка 08.47 1 хв  08.48 15 хв 
Покотилівка 08.50 1 хв  08.51 18 хв 
Науковий 08.54 2 хв  08.56 22 хв 
Високий 08.59 1 хв  09.00 27 хв 
Зелений Гай 09.02 1 хв  09.03 30 хв 
Південний 09.05 1 хв  09.06 33 хв 
Комарівка 09.08 1 хв  09.09 36 хв 
Артемівка 09.12 1 хв  09.13 40 хв 
Мерефа 09.17 2 хв  09.19 45 хв 
Міст 09.24 1 хв  09.25 52 хв 
Селекційна 09.28 1 хв  09.29 56 хв 
Єзерська 09.34 1 хв  09.35 1 г  2 хв 
Липкуватівка 09.38 1 хв  09.39 1 г  6 хв 
Бірки 09.45 1 хв  09.46 1 г  13 хв 
829 Км 09.51 1 хв  09.52 1 г  19 хв 
Першотравневий 09.55 1 хв  09.56 1 г  23 хв 
Шурине 10.01 10 хв  10.11 1 г  29 хв 
Широніне 10.15 1 хв  10.16 1 г  43 хв 
Безпалівка 10.20 1 хв  10.21 1 г  48 хв 
Клименівка 10.25 1 хв  10.26 1 г  53 хв 
Новоберецька 10.28 1 хв  10.29 1 г  56 хв 
Північ 10.33 1 хв  10.34 2 г  1 хв 
Трійчате 10.36 1 хв  10.37 2 г  4 хв 
Берека 10.42 1 хв  10.43 2 г  10 хв 
865 10.47 1 хв  10.48 2 г  15 хв 
Лихачове 10.52 2 хв  10.54 2 г  20 хв 
872 Км 10.59 1 хв  11.00 2 г  27 хв 
878 Км 11.04 1 хв  11.05 2 г  32 хв 
Перемога 11.09 1 хв  11.10 2 г  37 хв 
Біляївка 11.13 1 хв  11.14 2 г  41 хв 
Роздольський 11.19 1 хв  11.20 2 г  47 хв 
Шульське 11.25 1 хв  11.26 2 г  53 хв 
Краснопавлівка 11.29 1 хв  11.30 2 г  57 хв 
Відпочинок 11.38 1 хв  11.39 3 г  6 хв 
Герсеванівський 11.43 1 хв  11.44 3 г  11 хв 
Прядкін 11.50 1 хв  11.51 3 г  18 хв 
Панютине 11.57 1 хв  11.58 3 г  25 хв 
Хлібна 12.01 1 хв  12.02 3 г  29 хв 
Заводська 12.05 1 хв  12.06 3 г  33 хв 
Лозова 12.10 3 г  38 хв 

У розкладі поїзда 6513 Харків-Пас. — Лозова можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30