У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6515-6516 Мукачево — Ужгород Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6515-6516 сполученням Мукачево - Ужгород відправляється зі станції Мукачево о 04.30 і прибуває на станцію Ужгород о 06.29 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 59 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 31 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 28 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Ключарки, Баркасове, 1727 Км, Свобода, Есень-платформа, Чоп-Перев., Дачна, Струмківка, ЛВЧ-5.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мукачево 04.30
Мукачево-Перевалочна 04.34 1 хв  04.35 4 хв 
Ключарки 04.40 1 хв  04.41 10 хв 
Страбичово 04.49 1 хв  04.50 19 хв 
Баркасове 04.58 1 хв  04.59 28 хв 
Ровне 05.05 1 хв  05.06 35 хв 
1727 Км 05.10 1 хв  05.11 40 хв 
Батьово 05.15 2 хв  05.17 45 хв 
Свобода 05.19 1 хв  05.20 49 хв 
Есень 05.27 1 хв  05.28 57 хв 
Есень-платформа 05.30 1 хв  05.31 1 г 
Мінеральне 05.36 1 хв  05.37 1 г  6 хв 
Чоп-Перев. 05.41 1 хв  05.42 1 г  11 хв 
Чоп 05.46 10 хв  05.56 1 г  16 хв 
Дачна 06.01 1 хв  06.02 1 г  31 хв 
Цеглівка 06.06 1 хв  06.07 1 г  36 хв 
Струмківка 06.11 1 хв  06.12 1 г  41 хв 
Холмок 06.18 1 хв  06.19 1 г  48 хв 
ЛВЧ-5 06.25 1 хв  06.26 1 г  55 хв 
Ужгород 06.29 1 г  59 хв 

У розкладі поїзда 6515-6516 Мукачево — Ужгород можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031