У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6515 Запоріжжя-2 — Мелітополь Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6515 сполученням Запоріжжя-2 - Мелітополь відправляється зі станції Запоріжжя-2 о 13.05 і прибуває на станцію Мелітополь о 16.12 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 7 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 31 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 31 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 36 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Кушугум, 1123 Км, 1132 Км, Плавні-Пас., Дачна, Таврійськ, 1167 Км, 1180 Км, Федорівка, Обільна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Запоріжжя-2 13.05
Запоріжжя-1 13.12 4 хв  13.16 7 хв 
Балабине 13.26 1 хв  13.27 21 хв 
Кушугум 13.30 1 хв  13.31 25 хв 
1117 Км 13.33 1 хв  13.34 28 хв 
Осетрівка 13.37 1 хв  13.38 32 хв 
1123 Км 13.41 1 хв  13.42 36 хв 
Канкринівка 13.47 1 хв  13.48 42 хв 
1130 Км 13.55 1 хв  13.56 50 хв 
1132 Км 13.58 1 хв  13.59 53 хв 
1134 Км 14.01 1 хв  14.02 56 хв 
Плавні-Вантажні 14.04 1 хв  14.05 59 хв 
Плавні-Пас. 14.08 1 хв  14.09 1 г  3 хв 
1138 Км 14.12 1 хв  14.13 1 г  7 хв 
1141 Км 14.16 1 хв  14.17 1 г  11 хв 
Дачна 14.21 1 хв  14.22 1 г  16 хв 
1146 Км 14.24 1 хв  14.25 1 г  19 хв 
Попове 14.27 1 хв  14.28 1 г  22 хв 
Таврійськ 14.34 2 хв  14.36 1 г  29 хв 
Тавричеськ-Вантажний 14.40 1 хв  14.41 1 г  35 хв 
Бурчацьк 14.48 1 хв  14.49 1 г  43 хв 
1167 Км 14.54 1 хв  14.55 1 г  49 хв 
1170 Км 14.59 1 хв  15.00 1 г  54 хв 
Пришиб 15.07 1 хв  15.08 2 г  2 хв 
1180 Км 15.14 1 хв  15.15 2 г  9 хв 
Плодородна 15.23 1 хв  15.24 2 г  18 хв 
Братське 15.29 1 хв  15.30 2 г  24 хв 
Федорівка 15.36 2 хв  15.38 2 г  31 хв 
Ланкоскладальне 15.43 1 хв  15.44 2 г  38 хв 
Терпіння 15.52 1 хв  15.53 2 г  47 хв 
Обільна 16.00 1 хв  16.01 2 г  55 хв 
Депо 16.08 1 хв  16.09 3 г  3 хв 
Мелітополь 16.12 3 г  7 хв 

У розкладі поїзда 6515 Запоріжжя-2 — Мелітополь можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031