У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6516 Лозова — Харків-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6516 сполученням Лозова - Харків-Пас. відправляється зі станції Лозова о 08.45 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 12.28 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 43 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 41 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 51 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 52 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Прядкін, Шульське, 878 Км, Берека, Клименівка, Першотравневий, Єзерська, Артемівка, Високий, Липовий Гай.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Лозова 08.45
Заводська 08.48 1 хв  08.49 3 хв 
Хлібна 08.52 1 хв  08.53 7 хв 
Панютине 08.56 1 хв  08.57 11 хв 
Прядкін 09.03 1 хв  09.04 18 хв 
Герсеванівський 09.10 1 хв  09.11 25 хв 
Відпочинок 09.15 1 хв  09.16 30 хв 
Краснопавлівка 09.24 1 хв  09.25 39 хв 
Шульське 09.28 1 хв  09.29 43 хв 
Роздольський 09.34 1 хв  09.35 49 хв 
Біляївка 09.41 1 хв  09.42 56 хв 
Перемога 09.46 1 хв  09.47 1 г  1 хв 
878 Км 09.51 1 хв  09.52 1 г  6 хв 
872 Км 09.57 1 хв  09.58 1 г  12 хв 
Лихачове 10.03 2 хв  10.05 1 г  18 хв 
865 10.09 1 хв  10.10 1 г  24 хв 
Берека 10.14 1 хв  10.15 1 г  29 хв 
Трійчате 10.20 1 хв  10.21 1 г  35 хв 
Північ 10.24 1 хв  10.25 1 г  39 хв 
Новоберецька 10.29 1 хв  10.30 1 г  44 хв 
Клименівка 10.32 1 хв  10.33 1 г  47 хв 
Безпалівка 10.38 1 хв  10.39 1 г  53 хв 
Широніне 10.44 1 хв  10.45 1 г  59 хв 
Шурине 10.50 1 хв  10.51 2 г  5 хв 
Першотравневий 10.55 1 хв  10.56 2 г  10 хв 
829 Км 10.59 1 хв  11.00 2 г  14 хв 
Бірки 11.05 8 хв  11.13 2 г  20 хв 
Липкуватівка 11.19 1 хв  11.20 2 г  34 хв 
Єзерська 11.23 1 хв  11.24 2 г  38 хв 
Селекційна 11.29 1 хв  11.30 2 г  44 хв 
Міст 11.34 2 хв  11.36 2 г  49 хв 
Мерефа 11.41 2 хв  11.43 2 г  56 хв 
Артемівка 11.47 1 хв  11.48 3 г  2 хв 
Комарівка 11.51 1 хв  11.52 3 г  6 хв 
Південний 11.54 1 хв  11.55 3 г  9 хв 
Зелений Гай 11.57 1 хв  11.58 3 г  12 хв 
Високий 12.00 1 хв  12.01 3 г  15 хв 
Науковий 12.04 1 хв  12.05 3 г  19 хв 
Покотилівка 12.08 1 хв  12.09 3 г  23 хв 
Карачівка 12.12 1 хв  12.13 3 г  27 хв 
Липовий Гай 12.16 2 хв  12.18 3 г  31 хв 
Новоселівка 12.23 1 хв  12.24 3 г  38 хв 
Харків-Пас. 12.28 3 г  43 хв 

У розкладі поїзда 6516 Лозова — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031