У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6516 Мелітополь — Запоріжжя-2 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6516 сполученням Мелітополь - Запоріжжя-2 відправляється зі станції Мелітополь о 11.35 і прибуває на станцію Запоріжжя-2 о 15.01 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 26 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 30 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 35 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 51 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Ланкоскладальне, Плодородна, 1170 Км, Тавричеськ-Вантажний, 1146 Км, 1138 Км, 1134 Км, Канкринівка, 1117 Км, Запоріжжя-1.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мелітополь 11.35
Депо 11.38 1 хв  11.39 3 хв 
Обільна 11.46 1 хв  11.47 11 хв 
Ланкоскладальне 11.59 1 хв  12.00 24 хв 
Федорівка 12.03 2 хв  12.05 28 хв 
Братське 12.12 1 хв  12.13 37 хв 
Плодородна 12.18 9 хв  12.27 43 хв 
1180 Км 12.34 1 хв  12.35 59 хв 
Пришиб 12.41 1 хв  12.42 1 г  6 хв 
1170 Км 12.50 1 хв  12.51 1 г  15 хв 
1167 Км 12.54 1 хв  12.55 1 г  19 хв 
Бурчацьк 12.59 1 хв  13.00 1 г  24 хв 
Тавричеськ-Вантажний 13.08 1 хв  13.09 1 г  33 хв 
Таврійськ 13.16 9 хв  13.25 1 г  41 хв 
Попове 13.31 1 хв  13.32 1 г  56 хв 
1146 Км 13.34 1 хв  13.35 1 г  59 хв 
Дачна 13.37 1 хв  13.38 2 г  2 хв 
1141 Км 13.42 1 хв  13.43 2 г  7 хв 
1138 Км 13.46 1 хв  13.47 2 г  11 хв 
Плавні-Пас. 13.52 1 хв  13.53 2 г  17 хв 
Плавні-Вантажні 13.58 1 хв  13.59 2 г  23 хв 
1134 Км 14.01 1 хв  14.02 2 г  26 хв 
1132 Км 14.05 1 хв  14.06 2 г  30 хв 
1130 Км 14.08 1 хв  14.09 2 г  33 хв 
Канкринівка 14.16 1 хв  14.17 2 г  41 хв 
1123 Км 14.22 1 хв  14.23 2 г  47 хв 
Осетрівка 14.26 1 хв  14.27 2 г  51 хв 
1117 Км 14.30 1 хв  14.31 2 г  55 хв 
Кушугум 14.33 1 хв  14.34 2 г  58 хв 
Балабине 14.38 1 хв  14.39 3 г  3 хв 
Запоріжжя-1 14.49 5 хв  14.54 3 г  14 хв 
Запоріжжя-2 15.01 3 г  26 хв 

У розкладі поїзда 6516 Мелітополь — Запоріжжя-2 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031