У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6516 Мелітополь — Запоріжжя-2 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6516 сполученням Мелітополь - Запоріжжя-2 відправляється зі станції Мелітополь о 11.35 і прибуває на станцію Запоріжжя-2 о 14.54 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 19 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 30 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 35 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 44 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Ланкоскладальне, Плодородна, 1170 Км, Тавричеськ-Вантажний, 1146 Км, 1138 Км, 1134 Км, Канкринівка, 1117 Км, Запоріжжя-1.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мелітополь 11.35
Депо 11.38 1 хв  11.39 3 хв 
Обільна 11.46 1 хв  11.47 11 хв 
Ланкоскладальне 11.59 1 хв  12.00 24 хв 
Федорівка 12.03 2 хв  12.05 28 хв 
Братське 12.12 1 хв  12.13 37 хв 
Плодородна 12.18 9 хв  12.27 43 хв 
1180 Км 12.34 1 хв  12.35 59 хв 
Пришиб 12.41 1 хв  12.42 1 г  6 хв 
1170 Км 12.50 1 хв  12.51 1 г  15 хв 
1167 Км 12.54 1 хв  12.55 1 г  19 хв 
Бурчацьк 12.59 1 хв  13.00 1 г  24 хв 
Тавричеськ-Вантажний 13.08 1 хв  13.09 1 г  33 хв 
Таврійськ 13.16 2 хв  13.18 1 г  41 хв 
Попове 13.24 1 хв  13.25 1 г  49 хв 
1146 Км 13.27 1 хв  13.28 1 г  52 хв 
Дачна 13.30 1 хв  13.31 1 г  55 хв 
1141 Км 13.35 1 хв  13.36 2 г 
1138 Км 13.39 1 хв  13.40 2 г  4 хв 
Плавні-Пас. 13.45 1 хв  13.46 2 г  10 хв 
Плавні-Вантажні 13.51 1 хв  13.52 2 г  16 хв 
1134 Км 13.54 1 хв  13.55 2 г  19 хв 
1132 Км 13.58 1 хв  13.59 2 г  23 хв 
1130 Км 14.01 1 хв  14.02 2 г  26 хв 
Канкринівка 14.09 1 хв  14.10 2 г  34 хв 
1123 Км 14.15 1 хв  14.16 2 г  40 хв 
Осетрівка 14.19 1 хв  14.20 2 г  44 хв 
1117 Км 14.23 1 хв  14.24 2 г  48 хв 
Кушугум 14.26 1 хв  14.27 2 г  51 хв 
Балабине 14.31 1 хв  14.32 2 г  56 хв 
Запоріжжя-1 14.42 5 хв  14.47 3 г  7 хв 
Запоріжжя-2 14.54 3 г  19 хв 

У розкладі поїзда 6516 Мелітополь — Запоріжжя-2 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції