У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6516 Мелітополь — Запоріжжя-2 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6516 сполученням Мелітополь - Запоріжжя-2 відправляється зі станції Мелітополь о 11.35 і прибуває на станцію Запоріжжя-2 о 15.01 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 26 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 30 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 35 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 51 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Ланкоскладальне, Плодородна, 1170 Км, Тавричеськ-Вантажний, 1146 Км, 1138 Км, 1134 Км, Канкринівка, 1117 Км, Запоріжжя-1.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мелітополь 11.35
Депо 11.38 1 хв  11.39 3 хв 
Обільна 11.46 1 хв  11.47 11 хв 
Ланкоскладальне 11.59 1 хв  12.00 24 хв 
Федорівка 12.03 2 хв  12.05 28 хв 
Братське 12.12 1 хв  12.13 37 хв 
Плодородна 12.18 9 хв  12.27 43 хв 
1180 Км 12.34 1 хв  12.35 59 хв 
Пришиб 12.41 1 хв  12.42 1 г  6 хв 
1170 Км 12.50 1 хв  12.51 1 г  15 хв 
1167 Км 12.54 1 хв  12.55 1 г  19 хв 
Бурчацьк 12.59 1 хв  13.00 1 г  24 хв 
Тавричеськ-Вантажний 13.08 1 хв  13.09 1 г  33 хв 
Таврійськ 13.16 9 хв  13.25 1 г  41 хв 
Попове 13.31 1 хв  13.32 1 г  56 хв 
1146 Км 13.34 1 хв  13.35 1 г  59 хв 
Дачна 13.37 1 хв  13.38 2 г  2 хв 
1141 Км 13.42 1 хв  13.43 2 г  7 хв 
1138 Км 13.46 1 хв  13.47 2 г  11 хв 
Плавні-Пас. 13.52 1 хв  13.53 2 г  17 хв 
Плавні-Вантажні 13.58 1 хв  13.59 2 г  23 хв 
1134 Км 14.01 1 хв  14.02 2 г  26 хв 
1132 Км 14.05 1 хв  14.06 2 г  30 хв 
1130 Км 14.08 1 хв  14.09 2 г  33 хв 
Канкринівка 14.16 1 хв  14.17 2 г  41 хв 
1123 Км 14.22 1 хв  14.23 2 г  47 хв 
Осетрівка 14.26 1 хв  14.27 2 г  51 хв 
1117 Км 14.30 1 хв  14.31 2 г  55 хв 
Кушугум 14.33 1 хв  14.34 2 г  58 хв 
Балабине 14.38 1 хв  14.39 3 г  3 хв 
Запоріжжя-1 14.49 5 хв  14.54 3 г  14 хв 
Запоріжжя-2 15.01 3 г  26 хв 

У розкладі поїзда 6516 Мелітополь — Запоріжжя-2 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30