У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6517 Харків-Пас. — Лозова Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6517 сполученням Харків-Пас. - Лозова відправляється зі станції Харків-Пас. о 11.05 і прибуває на станцію Лозова о 14.35 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 30 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 41 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 46 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 44 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Покотилівка, Південний, Міст, Бірки, Широніне, Північ, Лихачове, Біляївка, Відпочинок, Хлібна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

02,03,04,05,06,09/09 відправлення Х-Пас о 10.45хв, слідує змінен.маршрутом через Залютино.
з 2019-08-31 по 2019-09-30: е/п 6517 Х-Пас-Лозова 02,03,04,05,06,09/09 відправлення Х-Пас о 10.45хв, слідує змінен.маршрутом через Залютино,Куряж,Шпаківку,Буди,Мерефа,далі згідно розкладу.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 11.05
Новоселівка 11.10 1 хв  11.11 5 хв 
Липовий Гай 11.15 2 хв  11.17 10 хв 
Карачівка 11.20 1 хв  11.21 15 хв 
Покотилівка 11.24 1 хв  11.25 19 хв 
Науковий 11.28 1 хв  11.29 23 хв 
Високий 11.31 1 хв  11.32 26 хв 
Зелений Гай 11.34 1 хв  11.35 29 хв 
Південний 11.37 1 хв  11.38 32 хв 
Комарівка 11.40 1 хв  11.41 35 хв 
Артемівка 11.44 1 хв  11.45 39 хв 
Мерефа 11.49 2 хв  11.51 44 хв 
Міст 11.56 1 хв  11.57 51 хв 
Селекційна 12.00 1 хв  12.01 55 хв 
Єзерська 12.06 1 хв  12.07 1 г  1 хв 
Липкуватівка 12.10 1 хв  12.11 1 г  5 хв 
Бірки 12.17 1 хв  12.18 1 г  12 хв 
829 Км 12.23 1 хв  12.24 1 г  18 хв 
Першотравневий 12.27 1 хв  12.28 1 г  22 хв 
Шурине 12.32 1 хв  12.33 1 г  27 хв 
Широніне 12.37 1 хв  12.38 1 г  32 хв 
Безпалівка 12.42 1 хв  12.43 1 г  37 хв 
Клименівка 12.48 1 хв  12.49 1 г  43 хв 
Новоберецька 12.51 1 хв  12.52 1 г  46 хв 
Північ 12.56 1 хв  12.57 1 г  51 хв 
Трійчате 12.59 1 хв  13.00 1 г  54 хв 
Берека 13.06 1 хв  13.07 2 г  1 хв 
865 13.11 1 хв  13.12 2 г  6 хв 
Лихачове 13.16 2 хв  13.18 2 г  11 хв 
872 Км 13.23 1 хв  13.24 2 г  18 хв 
878 Км 13.28 1 хв  13.29 2 г  23 хв 
Перемога 13.33 1 хв  13.34 2 г  28 хв 
Біляївка 13.37 1 хв  13.38 2 г  32 хв 
Роздольський 13.44 1 хв  13.45 2 г  39 хв 
Шульське 13.50 1 хв  13.51 2 г  45 хв 
Краснопавлівка 13.54 1 хв  13.55 2 г  49 хв 
Відпочинок 14.03 1 хв  14.04 2 г  58 хв 
Герсеванівський 14.08 1 хв  14.09 3 г  3 хв 
Прядкін 14.15 1 хв  14.16 3 г  10 хв 
Панютине 14.22 1 хв  14.23 3 г  17 хв 
Хлібна 14.26 1 хв  14.27 3 г  21 хв 
Заводська 14.30 1 хв  14.31 3 г  25 хв 
Лозова 14.35 3 г  30 хв 

У розкладі поїзда 6517 Харків-Пас. — Лозова можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031