У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6517-6518 Мукачево — Сянки Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6517-6518 сполученням Мукачево - Сянки відправляється зі станції Мукачево о 05.20 і прибуває на станцію Сянки о 11.37 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 17 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 46 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 57 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 20 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Баркасове, Свобода, Чоп-Перев., Струмківка, Доманинці, Кам'яниця, Дубриничі(пл), Школа-інтернат, Соля, Загорб, Волосянка-Закарпатська.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мукачево 05.20
Мукачево-Перевалочна 05.24 1 хв  05.25 4 хв 
Ключарки 05.30 1 хв  05.31 10 хв 
Страбичово 05.38 1 хв  05.39 18 хв 
Баркасове 05.47 1 хв  05.48 27 хв 
Ровне 05.53 1 хв  05.54 33 хв 
1727 Км 06.00 1 хв  06.01 40 хв 
Батьово 06.05 5 хв  06.10 45 хв 
Свобода 06.15 1 хв  06.16 55 хв 
Есень 06.20 1 хв  06.21 1 г 
Есень-платформа 06.24 1 хв  06.25 1 г  4 хв 
Мінеральне 06.30 1 хв  06.31 1 г  10 хв 
Чоп-Перев. 06.35 1 хв  06.36 1 г  15 хв 
Чоп 06.40 16 хв  06.56 1 г  20 хв 
Дачна 07.01 1 хв  07.02 1 г  41 хв 
Цеглівка 07.06 1 хв  07.07 1 г  46 хв 
Струмківка 07.11 1 хв  07.12 1 г  51 хв 
Холмок 07.17 1 хв  07.18 1 г  57 хв 
ЛВЧ-5 07.23 1 хв  07.24 2 г  3 хв 
Ужгород 07.27 1 г 10 хв  08.37 2 г  7 хв 
Доманинці 08.43 2 хв  08.45 3 г  23 хв 
Оноківці 08.47 1 хв  08.48 3 г  27 хв 
Невицьке 08.51 1 хв  08.52 3 г  31 хв 
Невицьке-Підзамок 08.54 1 хв  08.55 3 г  34 хв 
Кам'яниця 08.58 2 хв  09.00 3 г  38 хв 
Ворочево 09.06 1 хв  09.07 3 г  46 хв 
Перечин 09.15 2 хв  09.17 3 г  55 хв 
Зарічево 09.23 1 хв  09.24 4 г  3 хв 
Дубриничі(пл) 09.28 1 хв  09.29 4 г  8 хв 
Дубриничі 09.33 2 хв  09.35 4 г  13 хв 
Мірча 09.40 1 хв  09.41 4 г  20 хв 
Малий Березний 09.45 1 хв  09.46 4 г  25 хв 
Школа-інтернат 09.49 1 хв  09.50 4 г  29 хв 
Великий Березний 09.54 2 хв  09.56 4 г  34 хв 
Забрідь 10.01 1 хв  10.02 4 г  41 хв 
Пороги 10.04 1 хв  10.05 4 г  44 хв 
Соля 10.11 1 хв  10.12 4 г  51 хв 
202 Км 10.16 1 хв  10.17 4 г  56 хв 
Кострино 10.19 1 хв  10.20 4 г  59 хв 
Жорнава 10.29 1 хв  10.30 5 г  9 хв 
Загорб 10.33 1 хв  10.34 5 г  13 хв 
Ставне-2 10.37 1 хв  10.38 5 г  17 хв 
Ставне 10.41 1 хв  10.42 5 г  21 хв 
Луг 10.48 1 хв  10.49 5 г  28 хв 
Волосянка-Закарпатська 10.56 2 хв  10.58 5 г  36 хв 
Ужок 11.03 1 хв  11.04 5 г  43 хв 
Щербин 11.17 1 хв  11.18 5 г  57 хв 
Сянки 11.37 6 г  17 хв 

У розкладі поїзда 6517-6518 Мукачево — Сянки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031