У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6518 Біляївка — Харків-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6518 сполученням Біляївка - Харків-Пас. відправляється зі станції Біляївка о 10.32 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 13.04 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 32 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 31 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 59 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 33 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як 872 Км, Берека, Новоберецька, Широніне, 829 Км, Єзерська, Мерефа, Південний, Науковий, Липовий Гай.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Біляївка 10.32
Перемога 10.36 1 хв  10.37 4 хв 
878 Км 10.40 1 хв  10.41 8 хв 
872 Км 10.45 1 хв  10.46 13 хв 
Лихачове 10.51 2 хв  10.53 19 хв 
865 10.57 1 хв  10.58 25 хв 
Берека 11.02 1 хв  11.03 30 хв 
Трійчате 11.08 1 хв  11.09 36 хв 
Північ 11.12 1 хв  11.13 40 хв 
Новоберецька 11.17 1 хв  11.18 45 хв 
Клименівка 11.20 1 хв  11.21 48 хв 
Безпалівка 11.26 1 хв  11.27 54 хв 
Широніне 11.31 1 хв  11.32 59 хв 
Шурине 11.37 1 хв  11.38 1 г  5 хв 
Першотравневий 11.42 1 хв  11.43 1 г  10 хв 
829 Км 11.46 1 хв  11.47 1 г  14 хв 
Бірки 11.52 1 хв  11.53 1 г  20 хв 
Липкуватівка 11.58 1 хв  11.59 1 г  26 хв 
Єзерська 12.02 1 хв  12.03 1 г  30 хв 
Селекційна 12.08 1 хв  12.09 1 г  36 хв 
Міст 12.13 1 хв  12.14 1 г  41 хв 
Мерефа 12.19 1 хв  12.20 1 г  47 хв 
Артемівка 12.24 1 хв  12.25 1 г  52 хв 
Комарівка 12.28 1 хв  12.29 1 г  56 хв 
Південний 12.31 1 хв  12.32 1 г  59 хв 
Зелений Гай 12.34 1 хв  12.35 2 г  2 хв 
Високий 12.37 1 хв  12.38 2 г  5 хв 
Науковий 12.40 1 хв  12.41 2 г  8 хв 
Покотилівка 12.44 1 хв  12.45 2 г  12 хв 
Карачівка 12.48 1 хв  12.49 2 г  16 хв 
Липовий Гай 12.52 2 хв  12.54 2 г  20 хв 
Новоселівка 12.59 1 хв  13.00 2 г  27 хв 
Харків-Пас. 13.04 2 г  32 хв 

У розкладі поїзда 6518 Біляївка — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031