У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6518 Біляївка — Харків-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6518 сполученням Біляївка - Харків-Пас. відправляється зі станції Біляївка о 10.32 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 13.07 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 35 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 31 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 1 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 34 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як 872 Км, Берека, Новоберецька, Широніне, 829 Км, Єзерська, Мерефа, Південний, Науковий, Липовий Гай.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Біляївка 10.32
Перемога 10.36 1 хв  10.37 4 хв 
878 Км 10.40 1 хв  10.41 8 хв 
872 Км 10.45 1 хв  10.46 13 хв 
Лихачове 10.51 2 хв  10.53 19 хв 
865 10.57 1 хв  10.58 25 хв 
Берека 11.02 1 хв  11.03 30 хв 
Трійчате 11.08 1 хв  11.09 36 хв 
Північ 11.12 1 хв  11.13 40 хв 
Новоберецька 11.17 1 хв  11.18 45 хв 
Клименівка 11.20 1 хв  11.21 48 хв 
Безпалівка 11.26 1 хв  11.27 54 хв 
Широніне 11.31 1 хв  11.32 59 хв 
Шурине 11.37 1 хв  11.38 1 г  5 хв 
Першотравневий 11.42 1 хв  11.43 1 г  10 хв 
829 Км 11.46 1 хв  11.47 1 г  14 хв 
Бірки 11.52 1 хв  11.53 1 г  20 хв 
Липкуватівка 11.59 1 хв  12.00 1 г  27 хв 
Єзерська 12.03 1 хв  12.04 1 г  31 хв 
Селекційна 12.09 1 хв  12.10 1 г  37 хв 
Міст 12.14 1 хв  12.15 1 г  42 хв 
Мерефа 12.20 2 хв  12.22 1 г  48 хв 
Артемівка 12.26 1 хв  12.27 1 г  54 хв 
Комарівка 12.30 1 хв  12.31 1 г  58 хв 
Південний 12.33 1 хв  12.34 2 г  1 хв 
Зелений Гай 12.36 1 хв  12.37 2 г  4 хв 
Високий 12.39 1 хв  12.40 2 г  7 хв 
Науковий 12.42 1 хв  12.43 2 г  10 хв 
Покотилівка 12.46 1 хв  12.47 2 г  14 хв 
Карачівка 12.50 1 хв  12.51 2 г  18 хв 
Липовий Гай 12.54 2 хв  12.56 2 г  22 хв 
Новоселівка 13.01 1 хв  13.02 2 г  29 хв 
Харків-Пас. 13.07 2 г  35 хв 

У розкладі поїзда 6518 Біляївка — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31