У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6519-6520 Мукачево — Сянки Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6519-6520 сполученням Мукачево - Сянки відправляється зі станції Мукачево о 08.25 і прибуває на станцію Сянки о 13.34 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 9 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 46 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 52 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 17 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Баркасове, Свобода, Чоп-Перев., Струмківка, Доманинці, Кам'яниця, Дубриничі(пл), Школа-інтернат, Соля, Загорб, Волосянка-Закарпатська.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мукачево 08.25
Мукачево-Перевалочна 08.28 1 хв  08.29 3 хв 
Ключарки 08.35 1 хв  08.36 10 хв 
Страбичово 08.42 1 хв  08.43 17 хв 
Баркасове 08.50 1 хв  08.51 25 хв 
Ровне 08.53 1 хв  08.54 28 хв 
1727 Км 08.57 1 хв  08.58 32 хв 
Батьово 09.04 2 хв  09.06 39 хв 
Свобода 09.09 1 хв  09.10 44 хв 
Есень 09.16 1 хв  09.17 51 хв 
Есень-платформа 09.21 1 хв  09.22 56 хв 
Мінеральне 09.26 1 хв  09.27 1 г  1 хв 
Чоп-Перев. 09.31 1 хв  09.32 1 г  6 хв 
Чоп 09.35 13 хв  09.48 1 г  10 хв 
Дачна 09.55 1 хв  09.56 1 г  30 хв 
Цеглівка 10.00 1 хв  10.01 1 г  35 хв 
Струмківка 10.04 1 хв  10.05 1 г  39 хв 
Холмок 10.12 1 хв  10.13 1 г  47 хв 
ЛВЧ-5 10.18 1 хв  10.19 1 г  53 хв 
Ужгород 10.20 14 хв  10.34 1 г  55 хв 
Доманинці 10.40 1 хв  10.41 2 г  15 хв 
Оноківці 10.43 1 хв  10.44 2 г  18 хв 
Невицьке 10.47 1 хв  10.48 2 г  22 хв 
Невицьке-Підзамок 10.50 1 хв  10.51 2 г  25 хв 
Кам'яниця 10.54 2 хв  10.56 2 г  29 хв 
Ворочево 11.02 1 хв  11.03 2 г  37 хв 
Перечин 11.09 2 хв  11.11 2 г  44 хв 
Зарічево 11.18 1 хв  11.19 2 г  53 хв 
Дубриничі(пл) 11.23 1 хв  11.24 2 г  58 хв 
Дубриничі 11.27 1 хв  11.28 3 г  2 хв 
Мірча 11.32 1 хв  11.33 3 г  7 хв 
Малий Березний 11.36 1 хв  11.37 3 г  11 хв 
Школа-інтернат 11.42 1 хв  11.43 3 г  17 хв 
Великий Березний 11.46 2 хв  11.48 3 г  21 хв 
Забрідь 11.52 1 хв  11.53 3 г  27 хв 
Пороги 11.55 1 хв  11.56 3 г  30 хв 
Соля 12.04 1 хв  12.05 3 г  39 хв 
202 Км 12.08 1 хв  12.09 3 г  43 хв 
Кострино 12.13 1 хв  12.14 3 г  48 хв 
Жорнава 12.22 1 хв  12.23 3 г  57 хв 
Загорб 12.26 1 хв  12.27 4 г  1 хв 
Ставне-2 12.31 1 хв  12.32 4 г  6 хв 
Ставне 12.37 2 хв  12.39 4 г  12 хв 
Луг 12.45 1 хв  12.46 4 г  20 хв 
Волосянка-Закарпатська 12.52 2 хв  12.54 4 г  27 хв 
Ужок 12.59 1 хв  13.00 4 г  34 хв 
Щербин 13.13 1 хв  13.14 4 г  48 хв 
Сянки 13.34 5 г  9 хв 

У розкладі поїзда 6519-6520 Мукачево — Сянки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031