У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6521 Харків-Пас. — Лозова Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6521 сполученням Харків-Пас. - Лозова відправляється зі станції Харків-Пас. о 12.55 і прибуває на станцію Лозова о 16.34 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 39 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 41 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 48 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 51 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Покотилівка, Південний, Міст, Бірки, Широніне, Північ, Лихачове, Біляївка, Відпочинок, Хлібна.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

14-28/05 відмінено

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 12.55
Новоселівка 13.00 1 хв  13.01 5 хв 
Липовий Гай 13.05 2 хв  13.07 10 хв 
Карачівка 13.10 1 хв  13.11 15 хв 
Покотилівка 13.14 1 хв  13.15 19 хв 
Науковий 13.18 1 хв  13.19 23 хв 
Високий 13.21 1 хв  13.22 26 хв 
Зелений Гай 13.24 1 хв  13.25 29 хв 
Південний 13.27 1 хв  13.28 32 хв 
Комарівка 13.30 1 хв  13.31 35 хв 
Артемівка 13.34 1 хв  13.35 39 хв 
Мерефа 13.39 2 хв  13.41 44 хв 
Міст 13.46 1 хв  13.47 51 хв 
Селекційна 13.50 1 хв  13.51 55 хв 
Єзерська 13.56 1 хв  13.57 1 г  1 хв 
Липкуватівка 14.00 1 хв  14.01 1 г  5 хв 
Бірки 14.07 2 хв  14.09 1 г  12 хв 
829 Км 14.14 1 хв  14.15 1 г  19 хв 
Першотравневий 14.18 1 хв  14.19 1 г  23 хв 
Шурине 14.23 1 хв  14.24 1 г  28 хв 
Широніне 14.28 1 хв  14.29 1 г  33 хв 
Безпалівка 14.33 1 хв  14.34 1 г  38 хв 
Клименівка 14.39 1 хв  14.40 1 г  44 хв 
Новоберецька 14.42 1 хв  14.43 1 г  47 хв 
Північ 14.47 1 хв  14.48 1 г  52 хв 
Трійчате 14.50 1 хв  14.51 1 г  55 хв 
Берека 14.57 1 хв  14.58 2 г  2 хв 
865 15.02 1 хв  15.03 2 г  7 хв 
Лихачове 15.07 8 хв  15.15 2 г  12 хв 
872 Км 15.20 1 хв  15.21 2 г  25 хв 
878 Км 15.25 1 хв  15.26 2 г  30 хв 
Перемога 15.30 1 хв  15.31 2 г  35 хв 
Біляївка 15.34 1 хв  15.35 2 г  39 хв 
Роздольський 15.41 1 хв  15.42 2 г  46 хв 
Шульське 15.47 1 хв  15.48 2 г  52 хв 
Краснопавлівка 15.51 1 хв  15.52 2 г  56 хв 
Відпочинок 16.00 1 хв  16.01 3 г  5 хв 
Герсеванівський 16.05 1 хв  16.06 3 г  10 хв 
Прядкін 16.12 1 хв  16.13 3 г  17 хв 
Панютине 16.19 1 хв  16.20 3 г  24 хв 
Хлібна 16.23 1 хв  16.24 3 г  28 хв 
Заводська 16.27 1 хв  16.28 3 г  32 хв 
Лозова 16.34 3 г  39 хв 

У розкладі поїзда 6521 Харків-Пас. — Лозова можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031