У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6521 Харків-Пас. — Лозова Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6521 сполученням Харків-Пас. - Лозова відправляється зі станції Харків-Пас. о 12.55 і прибуває на станцію Лозова о 16.27 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 32 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 41 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 48 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 44 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Покотилівка, Південний, Міст, Бірки, Широніне, Північ, Лихачове, Біляївка, Відпочинок, Хлібна.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 12.55
Новоселівка 13.00 1 хв  13.01 5 хв 
Липовий Гай 13.05 2 хв  13.07 10 хв 
Карачівка 13.10 1 хв  13.11 15 хв 
Покотилівка 13.14 1 хв  13.15 19 хв 
Науковий 13.18 1 хв  13.19 23 хв 
Високий 13.21 1 хв  13.22 26 хв 
Зелений Гай 13.24 1 хв  13.25 29 хв 
Південний 13.27 1 хв  13.28 32 хв 
Комарівка 13.30 1 хв  13.31 35 хв 
Артемівка 13.34 1 хв  13.35 39 хв 
Мерефа 13.39 2 хв  13.41 44 хв 
Міст 13.46 1 хв  13.47 51 хв 
Селекційна 13.50 1 хв  13.51 55 хв 
Єзерська 13.56 1 хв  13.57 1 г  1 хв 
Липкуватівка 14.00 1 хв  14.01 1 г  5 хв 
Бірки 14.07 2 хв  14.09 1 г  12 хв 
829 Км 14.14 1 хв  14.15 1 г  19 хв 
Першотравневий 14.18 1 хв  14.19 1 г  23 хв 
Шурине 14.23 1 хв  14.24 1 г  28 хв 
Широніне 14.28 1 хв  14.29 1 г  33 хв 
Безпалівка 14.33 1 хв  14.34 1 г  38 хв 
Клименівка 14.39 1 хв  14.40 1 г  44 хв 
Новоберецька 14.42 1 хв  14.43 1 г  47 хв 
Північ 14.47 1 хв  14.48 1 г  52 хв 
Трійчате 14.50 1 хв  14.51 1 г  55 хв 
Берека 14.57 1 хв  14.58 2 г  2 хв 
865 15.02 1 хв  15.03 2 г  7 хв 
Лихачове 15.07 1 хв  15.08 2 г  12 хв 
872 Км 15.13 1 хв  15.14 2 г  18 хв 
878 Км 15.18 1 хв  15.19 2 г  23 хв 
Перемога 15.23 1 хв  15.24 2 г  28 хв 
Біляївка 15.27 1 хв  15.28 2 г  32 хв 
Роздольський 15.34 1 хв  15.35 2 г  39 хв 
Шульське 15.40 1 хв  15.41 2 г  45 хв 
Краснопавлівка 15.44 1 хв  15.45 2 г  49 хв 
Відпочинок 15.53 1 хв  15.54 2 г  58 хв 
Герсеванівський 15.58 1 хв  15.59 3 г  3 хв 
Прядкін 16.05 1 хв  16.06 3 г  10 хв 
Панютине 16.12 1 хв  16.13 3 г  17 хв 
Хлібна 16.16 1 хв  16.17 3 г  21 хв 
Заводська 16.20 1 хв  16.21 3 г  25 хв 
Лозова 16.27 3 г  32 хв 

У розкладі поїзда 6521 Харків-Пас. — Лозова можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції