У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6521 Харків-Пас. — Лозова Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6521 сполученням Харків-Пас. - Лозова відправляється зі станції Харків-Пас. о 12.55 і прибуває на станцію Лозова о 16.34 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 39 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 41 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 48 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 51 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Покотилівка, Південний, Міст, Бірки, Широніне, Північ, Лихачове, Біляївка, Відпочинок, Хлібна.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

21,22,23 серпня відправлення Х-Пас о 12.35хв, слідує ДР, змінен.маршрутом через Залютино,Куряж,Шпаківку,Буди.25/08 курсуе,26/08 відмінено.
з 2019-07-29 по 2019-08-31: е/п 6521 Х-Пас-Лозова 21,22,23 серпня відправлення Х-Пас о 12.35хв, слідує змінен.маршрутом через Залютино,Куряж,Шпаківку,Буди.25/08 курсуе,26/08 відмінено.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 12.55
Новоселівка 13.00 1 хв  13.01 5 хв 
Липовий Гай 13.05 2 хв  13.07 10 хв 
Карачівка 13.10 1 хв  13.11 15 хв 
Покотилівка 13.14 1 хв  13.15 19 хв 
Науковий 13.18 1 хв  13.19 23 хв 
Високий 13.21 1 хв  13.22 26 хв 
Зелений Гай 13.24 1 хв  13.25 29 хв 
Південний 13.27 1 хв  13.28 32 хв 
Комарівка 13.30 1 хв  13.31 35 хв 
Артемівка 13.34 1 хв  13.35 39 хв 
Мерефа 13.39 2 хв  13.41 44 хв 
Міст 13.46 1 хв  13.47 51 хв 
Селекційна 13.50 1 хв  13.51 55 хв 
Єзерська 13.56 1 хв  13.57 1 г  1 хв 
Липкуватівка 14.00 1 хв  14.01 1 г  5 хв 
Бірки 14.07 2 хв  14.09 1 г  12 хв 
829 Км 14.14 1 хв  14.15 1 г  19 хв 
Першотравневий 14.18 1 хв  14.19 1 г  23 хв 
Шурине 14.23 1 хв  14.24 1 г  28 хв 
Широніне 14.28 1 хв  14.29 1 г  33 хв 
Безпалівка 14.33 1 хв  14.34 1 г  38 хв 
Клименівка 14.39 1 хв  14.40 1 г  44 хв 
Новоберецька 14.42 1 хв  14.43 1 г  47 хв 
Північ 14.47 1 хв  14.48 1 г  52 хв 
Трійчате 14.50 1 хв  14.51 1 г  55 хв 
Берека 14.57 1 хв  14.58 2 г  2 хв 
865 15.02 1 хв  15.03 2 г  7 хв 
Лихачове 15.07 8 хв  15.15 2 г  12 хв 
872 Км 15.20 1 хв  15.21 2 г  25 хв 
878 Км 15.25 1 хв  15.26 2 г  30 хв 
Перемога 15.30 1 хв  15.31 2 г  35 хв 
Біляївка 15.34 1 хв  15.35 2 г  39 хв 
Роздольський 15.41 1 хв  15.42 2 г  46 хв 
Шульське 15.47 1 хв  15.48 2 г  52 хв 
Краснопавлівка 15.51 1 хв  15.52 2 г  56 хв 
Відпочинок 16.00 1 хв  16.01 3 г  5 хв 
Герсеванівський 16.05 1 хв  16.06 3 г  10 хв 
Прядкін 16.12 1 хв  16.13 3 г  17 хв 
Панютине 16.19 1 хв  16.20 3 г  24 хв 
Хлібна 16.23 1 хв  16.24 3 г  28 хв 
Заводська 16.27 1 хв  16.28 3 г  32 хв 
Лозова 16.34 3 г  39 хв 

У розкладі поїзда 6521 Харків-Пас. — Лозова можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30