У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6521 Вільнянськ — Мелітополь Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6521 сполученням Вільнянськ - Мелітополь відправляється зі станції Вільнянськ о 17.21 і прибуває на станцію Мелітополь о 21.02 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 41 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 34 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 54 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 47 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Іскра, Балабине, Осетрівка, 1130 Км, Плавні-Вантажні, 1141 Км, Попове, 1167 Км, 1180 Км, Федорівка, Обільна.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Вільнянськ 17.21
Янцеве 17.31 1 хв  17.32 10 хв 
Запоріжжя Вантажне 17.41 1 хв  17.42 20 хв 
Іскра 17.46 1 хв  17.47 25 хв 
Мотор 17.50 1 хв  17.51 29 хв 
Запоріжжя-1 17.57 4 хв  18.01 36 хв 
Балабине 18.09 1 хв  18.10 48 хв 
Кушугум 18.13 1 хв  18.14 52 хв 
1117 Км 18.16 1 хв  18.17 55 хв 
Осетрівка 18.20 1 хв  18.21 59 хв 
1123 Км 18.24 1 хв  18.25 1 г  3 хв 
Канкринівка 18.30 1 хв  18.31 1 г  9 хв 
1130 Км 18.38 1 хв  18.39 1 г  17 хв 
1132 Км 18.41 1 хв  18.42 1 г  20 хв 
1134 Км 18.45 1 хв  18.46 1 г  24 хв 
Плавні-Вантажні 18.48 1 хв  18.49 1 г  27 хв 
Плавні-Пас. 18.53 9 хв  19.02 1 г  32 хв 
1138 Км 19.06 1 хв  19.07 1 г  45 хв 
1141 Км 19.10 1 хв  19.11 1 г  49 хв 
Дачна 19.15 1 хв  19.16 1 г  54 хв 
1146 Км 19.18 1 хв  19.19 1 г  57 хв 
Попове 19.21 1 хв  19.22 2 г 
Таврійськ 19.28 2 хв  19.30 2 г  7 хв 
Бурчацьк 19.41 1 хв  19.42 2 г  20 хв 
1167 Км 19.46 1 хв  19.47 2 г  25 хв 
1170 Км 19.51 1 хв  19.52 2 г  30 хв 
Пришиб 19.58 1 хв  19.59 2 г  37 хв 
1180 Км 20.05 1 хв  20.06 2 г  44 хв 
Плодородна 20.14 1 хв  20.15 2 г  53 хв 
Братське 20.20 1 хв  20.21 2 г  59 хв 
Федорівка 20.27 2 хв  20.29 3 г  6 хв 
Ланкоскладальне 20.33 1 хв  20.34 3 г  12 хв 
Терпіння 20.40 1 хв  20.41 3 г  19 хв 
Обільна 20.48 1 хв  20.49 3 г  27 хв 
Депо 20.57 1 хв  20.58 3 г  36 хв 
Мелітополь 21.02 3 г  41 хв 

У розкладі поїзда 6521 Вільнянськ — Мелітополь можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Липень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031