У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6521 Вільнянськ — Мелітополь Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6521 сполученням Вільнянськ - Мелітополь відправляється зі станції Вільнянськ о 17.21 і прибуває на станцію Мелітополь о 21.02 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 41 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 34 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 54 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 47 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Іскра, Балабине, Осетрівка, 1130 Км, Плавні-Вантажні, 1141 Км, Попове, 1167 Км, 1180 Км, Федорівка, Обільна.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Вільнянськ 17.21
Янцеве 17.31 1 хв  17.32 10 хв 
Запоріжжя Вантажне 17.41 1 хв  17.42 20 хв 
Іскра 17.46 1 хв  17.47 25 хв 
Мотор 17.50 1 хв  17.51 29 хв 
Запоріжжя-1 17.57 4 хв  18.01 36 хв 
Балабине 18.09 1 хв  18.10 48 хв 
Кушугум 18.13 1 хв  18.14 52 хв 
1117 Км 18.16 1 хв  18.17 55 хв 
Осетрівка 18.20 1 хв  18.21 59 хв 
1123 Км 18.24 1 хв  18.25 1 г  3 хв 
Канкринівка 18.30 1 хв  18.31 1 г  9 хв 
1130 Км 18.38 1 хв  18.39 1 г  17 хв 
1132 Км 18.41 1 хв  18.42 1 г  20 хв 
1134 Км 18.45 1 хв  18.46 1 г  24 хв 
Плавні-Вантажні 18.48 1 хв  18.49 1 г  27 хв 
Плавні-Пас. 18.53 9 хв  19.02 1 г  32 хв 
1138 Км 19.06 1 хв  19.07 1 г  45 хв 
1141 Км 19.10 1 хв  19.11 1 г  49 хв 
Дачна 19.15 1 хв  19.16 1 г  54 хв 
1146 Км 19.18 1 хв  19.19 1 г  57 хв 
Попове 19.21 1 хв  19.22 2 г 
Таврійськ 19.28 2 хв  19.30 2 г  7 хв 
Бурчацьк 19.41 1 хв  19.42 2 г  20 хв 
1167 Км 19.46 1 хв  19.47 2 г  25 хв 
1170 Км 19.51 1 хв  19.52 2 г  30 хв 
Пришиб 19.58 1 хв  19.59 2 г  37 хв 
1180 Км 20.05 1 хв  20.06 2 г  44 хв 
Плодородна 20.14 1 хв  20.15 2 г  53 хв 
Братське 20.20 1 хв  20.21 2 г  59 хв 
Федорівка 20.27 2 хв  20.29 3 г  6 хв 
Ланкоскладальне 20.33 1 хв  20.34 3 г  12 хв 
Терпіння 20.40 1 хв  20.41 3 г  19 хв 
Обільна 20.48 1 хв  20.49 3 г  27 хв 
Депо 20.57 1 хв  20.58 3 г  36 хв 
Мелітополь 21.02 3 г  41 хв 

У розкладі поїзда 6521 Вільнянськ — Мелітополь можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031