У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6522 Лозова — Харків-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6522 сполученням Лозова - Харків-Пас. відправляється зі станції Лозова о 13.06 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 16.47 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 41 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 41 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 57 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 44 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Прядкін, Шульське, 878 Км, Берека, Клименівка, Першотравневий, Єзерська, Артемівка, Високий, Липовий Гай.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Лозова 13.06
Заводська 13.09 1 хв  13.10 3 хв 
Хлібна 13.13 1 хв  13.14 7 хв 
Панютине 13.17 1 хв  13.18 11 хв 
Прядкін 13.24 1 хв  13.25 18 хв 
Герсеванівський 13.31 1 хв  13.32 25 хв 
Відпочинок 13.36 1 хв  13.37 30 хв 
Краснопавлівка 13.45 1 хв  13.46 39 хв 
Шульське 13.49 1 хв  13.50 43 хв 
Роздольський 13.55 1 хв  13.56 49 хв 
Біляївка 14.02 1 хв  14.03 56 хв 
Перемога 14.07 1 хв  14.08 1 г  1 хв 
878 Км 14.12 1 хв  14.13 1 г  6 хв 
872 Км 14.18 1 хв  14.19 1 г  12 хв 
Лихачове 14.24 2 хв  14.26 1 г  18 хв 
865 14.31 1 хв  14.32 1 г  25 хв 
Берека 14.36 1 хв  14.37 1 г  30 хв 
Трійчате 14.42 1 хв  14.43 1 г  36 хв 
Північ 14.46 1 хв  14.47 1 г  40 хв 
Новоберецька 14.51 1 хв  14.52 1 г  45 хв 
Клименівка 14.54 1 хв  14.55 1 г  48 хв 
Безпалівка 15.01 1 хв  15.02 1 г  55 хв 
Широніне 15.07 1 хв  15.08 2 г  1 хв 
Шурине 15.13 1 хв  15.14 2 г  7 хв 
Першотравневий 15.18 1 хв  15.19 2 г  12 хв 
829 Км 15.22 1 хв  15.23 2 г  16 хв 
Бірки 15.28 1 хв  15.29 2 г  22 хв 
Липкуватівка 15.35 1 хв  15.36 2 г  29 хв 
Єзерська 15.39 1 хв  15.40 2 г  33 хв 
Селекційна 15.45 1 хв  15.46 2 г  39 хв 
Міст 15.50 1 хв  15.51 2 г  44 хв 
Мерефа 15.56 1 хв  15.57 2 г  50 хв 
Артемівка 16.01 1 хв  16.02 2 г  55 хв 
Комарівка 16.06 1 хв  16.07 3 г 
Південний 16.09 1 хв  16.10 3 г  3 хв 
Зелений Гай 16.13 1 хв  16.14 3 г  7 хв 
Високий 16.16 1 хв  16.17 3 г  10 хв 
Науковий 16.20 1 хв  16.21 3 г  14 хв 
Покотилівка 16.25 1 хв  16.26 3 г  19 хв 
Карачівка 16.29 1 хв  16.30 3 г  23 хв 
Липовий Гай 16.33 2 хв  16.35 3 г  27 хв 
Новоселівка 16.40 2 хв  16.42 3 г  34 хв 
Харків-Пас. 16.47 3 г  41 хв 

У розкладі поїзда 6522 Лозова — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031