У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6522 Лозова — Харків-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6522 сполученням Лозова - Харків-Пас. відправляється зі станції Лозова о 13.06 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 16.47 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 41 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 41 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 57 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 44 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Прядкін, Шульське, 878 Км, Берека, Клименівка, Першотравневий, Єзерська, Артемівка, Високий, Липовий Гай.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

04-08,11-14,18,19/02 ДР, відпр.ст.Борки 16.05хв,приб.ст.Х-Пасс 17.22хв.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Лозова 13.06
Заводська 13.09 1 хв  13.10 3 хв 
Хлібна 13.13 1 хв  13.14 7 хв 
Панютине 13.17 1 хв  13.18 11 хв 
Прядкін 13.24 1 хв  13.25 18 хв 
Герсеванівський 13.31 1 хв  13.32 25 хв 
Відпочинок 13.36 1 хв  13.37 30 хв 
Краснопавлівка 13.45 1 хв  13.46 39 хв 
Шульське 13.49 1 хв  13.50 43 хв 
Роздольський 13.55 1 хв  13.56 49 хв 
Біляївка 14.02 1 хв  14.03 56 хв 
Перемога 14.07 1 хв  14.08 1 г  1 хв 
878 Км 14.12 1 хв  14.13 1 г  6 хв 
872 Км 14.18 1 хв  14.19 1 г  12 хв 
Лихачове 14.24 2 хв  14.26 1 г  18 хв 
865 14.31 1 хв  14.32 1 г  25 хв 
Берека 14.36 1 хв  14.37 1 г  30 хв 
Трійчате 14.42 1 хв  14.43 1 г  36 хв 
Північ 14.46 1 хв  14.47 1 г  40 хв 
Новоберецька 14.51 1 хв  14.52 1 г  45 хв 
Клименівка 14.54 1 хв  14.55 1 г  48 хв 
Безпалівка 15.01 1 хв  15.02 1 г  55 хв 
Широніне 15.07 1 хв  15.08 2 г  1 хв 
Шурине 15.13 1 хв  15.14 2 г  7 хв 
Першотравневий 15.18 1 хв  15.19 2 г  12 хв 
829 Км 15.22 1 хв  15.23 2 г  16 хв 
Бірки 15.28 1 хв  15.29 2 г  22 хв 
Липкуватівка 15.35 1 хв  15.36 2 г  29 хв 
Єзерська 15.39 1 хв  15.40 2 г  33 хв 
Селекційна 15.45 1 хв  15.46 2 г  39 хв 
Міст 15.50 1 хв  15.51 2 г  44 хв 
Мерефа 15.56 1 хв  15.57 2 г  50 хв 
Артемівка 16.01 1 хв  16.02 2 г  55 хв 
Комарівка 16.06 1 хв  16.07 3 г 
Південний 16.09 1 хв  16.10 3 г  3 хв 
Зелений Гай 16.13 1 хв  16.14 3 г  7 хв 
Високий 16.16 1 хв  16.17 3 г  10 хв 
Науковий 16.20 1 хв  16.21 3 г  14 хв 
Покотилівка 16.25 1 хв  16.26 3 г  19 хв 
Карачівка 16.29 1 хв  16.30 3 г  23 хв 
Липовий Гай 16.33 2 хв  16.35 3 г  27 хв 
Новоселівка 16.40 2 хв  16.42 3 г  34 хв 
Харків-Пас. 16.47 3 г  41 хв 

У розкладі поїзда 6522 Лозова — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930