У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6524 Лозова — Харків-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6524 сполученням Лозова - Харків-Пас. відправляється зі станції Лозова о 15.27 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 19.11 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 44 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 41 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 53 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 51 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Прядкін, Шульське, 878 Км, Берека, Клименівка, Першотравневий, Єзерська, Артемівка, Високий, Липовий Гай.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Лозова 15.27
Заводська 15.30 1 хв  15.31 3 хв 
Хлібна 15.34 1 хв  15.35 7 хв 
Панютине 15.38 1 хв  15.39 11 хв 
Прядкін 15.45 1 хв  15.46 18 хв 
Герсеванівський 15.51 1 хв  15.52 24 хв 
Відпочинок 15.56 1 хв  15.57 29 хв 
Краснопавлівка 16.04 1 хв  16.05 37 хв 
Шульське 16.09 1 хв  16.10 42 хв 
Роздольський 16.15 1 хв  16.16 48 хв 
Біляївка 16.21 1 хв  16.22 54 хв 
Перемога 16.26 1 хв  16.27 59 хв 
878 Км 16.31 1 хв  16.32 1 г  4 хв 
872 Км 16.37 1 хв  16.38 1 г  10 хв 
Лихачове 16.42 9 хв  16.51 1 г  15 хв 
865 16.56 1 хв  16.57 1 г  29 хв 
Берека 17.01 1 хв  17.02 1 г  34 хв 
Трійчате 17.07 1 хв  17.08 1 г  40 хв 
Північ 17.11 1 хв  17.12 1 г  44 хв 
Новоберецька 17.16 1 хв  17.17 1 г  49 хв 
Клименівка 17.19 1 хв  17.20 1 г  52 хв 
Безпалівка 17.26 1 хв  17.27 1 г  59 хв 
Широніне 17.32 1 хв  17.33 2 г  5 хв 
Шурине 17.38 1 хв  17.39 2 г  11 хв 
Першотравневий 17.44 1 хв  17.45 2 г  17 хв 
829 Км 17.48 1 хв  17.49 2 г  21 хв 
Бірки 17.54 1 хв  17.55 2 г  27 хв 
Липкуватівка 18.01 1 хв  18.02 2 г  34 хв 
Єзерська 18.06 1 хв  18.07 2 г  39 хв 
Селекційна 18.13 1 хв  18.14 2 г  46 хв 
Міст 18.18 1 хв  18.19 2 г  51 хв 
Мерефа 18.25 2 хв  18.27 2 г  58 хв 
Артемівка 18.31 1 хв  18.32 3 г  4 хв 
Комарівка 18.35 1 хв  18.36 3 г  8 хв 
Південний 18.38 1 хв  18.39 3 г  11 хв 
Зелений Гай 18.41 1 хв  18.42 3 г  14 хв 
Високий 18.44 1 хв  18.45 3 г  17 хв 
Науковий 18.47 1 хв  18.48 3 г  20 хв 
Покотилівка 18.51 1 хв  18.52 3 г  24 хв 
Карачівка 18.54 1 хв  18.55 3 г  27 хв 
Липовий Гай 18.58 1 хв  18.59 3 г  31 хв 
Новоселівка 19.04 2 хв  19.06 3 г  37 хв 
Харків-Пас. 19.11 3 г  44 хв 

У розкладі поїзда 6524 Лозова — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031