У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6524 Лозова — Харків-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6524 сполученням Лозова - Харків-Пас. відправляється зі станції Лозова о 15.09 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 19.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 51 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 41 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 55 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 56 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Прядкін, Шульське, 878 Км, Берека, Клименівка, Першотравневий, Єзерська, Артемівка, Високий, Липовий Гай.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Лозова 15.09
Заводська 15.12 1 хв  15.13 3 хв 
Хлібна 15.16 1 хв  15.17 7 хв 
Панютине 15.20 1 хв  15.21 11 хв 
Прядкін 15.27 1 хв  15.28 18 хв 
Герсеванівський 15.33 1 хв  15.34 24 хв 
Відпочинок 15.38 1 хв  15.39 29 хв 
Краснопавлівка 15.46 1 хв  15.47 37 хв 
Шульське 15.51 1 хв  15.52 42 хв 
Роздольський 15.57 1 хв  15.58 48 хв 
Біляївка 16.03 1 хв  16.04 54 хв 
Перемога 16.08 1 хв  16.09 59 хв 
878 Км 16.13 1 хв  16.14 1 г  4 хв 
872 Км 16.19 1 хв  16.20 1 г  10 хв 
Лихачове 16.24 1 хв  16.25 1 г  15 хв 
865 16.30 1 хв  16.31 1 г  21 хв 
Берека 16.35 1 хв  16.36 1 г  26 хв 
Трійчате 16.41 1 хв  16.42 1 г  32 хв 
Північ 16.45 1 хв  16.46 1 г  36 хв 
Новоберецька 16.50 1 хв  16.51 1 г  41 хв 
Клименівка 16.53 1 хв  16.54 1 г  44 хв 
Безпалівка 17.00 11 хв  17.11 1 г  51 хв 
Широніне 17.16 1 хв  17.17 2 г  7 хв 
Шурине 17.22 1 хв  17.23 2 г  13 хв 
Першотравневий 17.28 1 хв  17.29 2 г  19 хв 
829 Км 17.32 1 хв  17.33 2 г  23 хв 
Бірки 17.38 1 хв  17.39 2 г  29 хв 
Липкуватівка 17.45 1 хв  17.46 2 г  36 хв 
Єзерська 17.50 1 хв  17.51 2 г  41 хв 
Селекційна 17.57 1 хв  17.58 2 г  48 хв 
Міст 18.02 1 хв  18.03 2 г  53 хв 
Мерефа 18.09 6 хв  18.15 3 г 
Артемівка 18.19 1 хв  18.20 3 г  10 хв 
Комарівка 18.23 1 хв  18.24 3 г  14 хв 
Південний 18.26 1 хв  18.27 3 г  17 хв 
Зелений Гай 18.29 1 хв  18.30 3 г  20 хв 
Високий 18.32 1 хв  18.33 3 г  23 хв 
Науковий 18.35 1 хв  18.36 3 г  26 хв 
Покотилівка 18.40 1 хв  18.41 3 г  31 хв 
Карачівка 18.43 1 хв  18.44 3 г  34 хв 
Липовий Гай 18.47 1 хв  18.48 3 г  38 хв 
Новоселівка 18.55 1 хв  18.56 3 г  46 хв 
Харків-Пас. 19.00 3 г  51 хв 

У розкладі поїзда 6524 Лозова — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції