У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6524 Лозова — Харків-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6524 сполученням Лозова - Харків-Пас. відправляється зі станції Лозова о 15.24 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 19.13 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 49 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 41 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 1 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 48 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Прядкін, Шульське, 878 Км, Берека, Клименівка, Першотравневий, Єзерська, Артемівка, Високий, Липовий Гай.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

14,15,16,17,20/01 відпр.ст.Лозова 15.26хв,ДР.
з 2020-01-11 по 2020-01-31: е/п6524 Лозова-Х-Пасс 14,15,16,17,20/01 відпр.ст.Лозова 15.26хв.ДР.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Лозова 15.24
Заводська 15.27 1 хв  15.28 3 хв 
Хлібна 15.31 1 хв  15.32 7 хв 
Панютине 15.35 1 хв  15.36 11 хв 
Прядкін 15.43 1 хв  15.44 19 хв 
Герсеванівський 15.49 1 хв  15.50 25 хв 
Відпочинок 15.54 1 хв  15.55 30 хв 
Краснопавлівка 16.04 1 хв  16.05 40 хв 
Шульське 16.09 1 хв  16.10 45 хв 
Роздольський 16.16 1 хв  16.17 52 хв 
Біляївка 16.24 7 хв  16.31 1 г 
Перемога 16.35 1 хв  16.36 1 г  11 хв 
878 Км 16.40 1 хв  16.41 1 г  16 хв 
872 Км 16.46 1 хв  16.47 1 г  22 хв 
Лихачове 16.53 1 хв  16.54 1 г  29 хв 
865 16.59 1 хв  17.00 1 г  35 хв 
Берека 17.04 1 хв  17.05 1 г  40 хв 
Трійчате 17.10 1 хв  17.11 1 г  46 хв 
Північ 17.14 1 хв  17.15 1 г  50 хв 
Новоберецька 17.19 1 хв  17.20 1 г  55 хв 
Клименівка 17.22 1 хв  17.23 1 г  58 хв 
Безпалівка 17.30 1 хв  17.31 2 г  6 хв 
Широніне 17.36 1 хв  17.37 2 г  12 хв 
Шурине 17.41 1 хв  17.42 2 г  17 хв 
Першотравневий 17.47 1 хв  17.48 2 г  23 хв 
829 Км 17.51 1 хв  17.52 2 г  27 хв 
Бірки 17.58 1 хв  17.59 2 г  34 хв 
Липкуватівка 18.06 1 хв  18.07 2 г  42 хв 
Єзерська 18.10 1 хв  18.11 2 г  46 хв 
Селекційна 18.16 1 хв  18.17 2 г  52 хв 
Міст 18.20 1 хв  18.21 2 г  56 хв 
Мерефа 18.28 2 хв  18.30 3 г  4 хв 
Артемівка 18.34 1 хв  18.35 3 г  10 хв 
Комарівка 18.38 1 хв  18.39 3 г  14 хв 
Південний 18.41 1 хв  18.42 3 г  17 хв 
Зелений Гай 18.44 1 хв  18.45 3 г  20 хв 
Високий 18.47 1 хв  18.48 3 г  23 хв 
Науковий 18.50 1 хв  18.51 3 г  26 хв 
Покотилівка 18.54 1 хв  18.55 3 г  30 хв 
Карачівка 18.57 1 хв  18.58 3 г  33 хв 
Липовий Гай 19.01 1 хв  19.02 3 г  37 хв 
Новоселівка 19.07 1 хв  19.08 3 г  43 хв 
Харків-Пас. 19.13 3 г  49 хв 

У розкладі поїзда 6524 Лозова — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції