У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6525 Харків-Пас. — Лихачове Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6525 сполученням Харків-Пас. - Лихачове відправляється зі станції Харків-Пас. о 17.42 і прибуває на станцію Лихачове о 19.58 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 16 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 27 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 47 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 29 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Липовий Гай, Покотилівка, Високий, Південний, Артемівка, Міст, Єзерська, Бірки, Першотравневий, Широніне, Клименівка, Північ, Берека.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 17.42
Новоселівка 17.47 1 хв  17.48 5 хв 
Липовий Гай 17.53 2 хв  17.55 11 хв 
Карачівка 17.58 1 хв  17.59 16 хв 
Покотилівка 18.01 1 хв  18.02 19 хв 
Науковий 18.05 1 хв  18.06 23 хв 
Високий 18.08 1 хв  18.09 26 хв 
Зелений Гай 18.11 1 хв  18.12 29 хв 
Південний 18.14 1 хв  18.15 32 хв 
Комарівка 18.17 1 хв  18.18 35 хв 
Артемівка 18.21 1 хв  18.22 39 хв 
Мерефа 18.26 2 хв  18.28 44 хв 
Міст 18.35 1 хв  18.36 53 хв 
Селекційна 18.39 1 хв  18.40 57 хв 
Єзерська 18.46 1 хв  18.47 1 г  4 хв 
Липкуватівка 18.50 1 хв  18.51 1 г  8 хв 
Бірки 18.57 1 хв  18.58 1 г  15 хв 
829 Км 19.03 1 хв  19.04 1 г  21 хв 
Першотравневий 19.07 1 хв  19.08 1 г  25 хв 
Шурине 19.13 1 хв  19.14 1 г  31 хв 
Широніне 19.18 1 хв  19.19 1 г  36 хв 
Безпалівка 19.23 1 хв  19.24 1 г  41 хв 
Клименівка 19.29 1 хв  19.30 1 г  47 хв 
Новоберецька 19.32 1 хв  19.33 1 г  50 хв 
Північ 19.37 1 хв  19.38 1 г  55 хв 
Трійчате 19.41 1 хв  19.42 1 г  59 хв 
Берека 19.48 1 хв  19.49 2 г  6 хв 
865 19.53 1 хв  19.54 2 г  11 хв 
Лихачове 19.58 2 г  16 хв 

У розкладі поїзда 6525 Харків-Пас. — Лихачове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031