У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6525 Харків-Пас. — Лихачове Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6525 сполученням Харків-Пас. - Лихачове відправляється зі станції Харків-Пас. о 17.42 і прибуває на станцію Лихачове о 20.04 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 22 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 27 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 45 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 37 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Липовий Гай, Покотилівка, Високий, Південний, Артемівка, Міст, Єзерська, Бірки, Першотравневий, Широніне, Клименівка, Північ, Берека.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 17.42
Новоселівка 17.47 1 хв  17.48 5 хв 
Липовий Гай 17.53 2 хв  17.55 11 хв 
Карачівка 17.58 1 хв  17.59 16 хв 
Покотилівка 18.01 1 хв  18.02 19 хв 
Науковий 18.05 1 хв  18.06 23 хв 
Високий 18.08 1 хв  18.09 26 хв 
Зелений Гай 18.11 1 хв  18.12 29 хв 
Південний 18.14 1 хв  18.15 32 хв 
Комарівка 18.17 1 хв  18.18 35 хв 
Артемівка 18.21 1 хв  18.22 39 хв 
Мерефа 18.26 10 хв  18.36 44 хв 
Міст 18.42 1 хв  18.43 1 г 
Селекційна 18.46 1 хв  18.47 1 г  4 хв 
Єзерська 18.52 1 хв  18.53 1 г  10 хв 
Липкуватівка 18.56 1 хв  18.57 1 г  14 хв 
Бірки 19.03 1 хв  19.04 1 г  21 хв 
829 Км 19.09 1 хв  19.10 1 г  27 хв 
Першотравневий 19.13 1 хв  19.14 1 г  31 хв 
Шурине 19.19 1 хв  19.20 1 г  37 хв 
Широніне 19.24 1 хв  19.25 1 г  42 хв 
Безпалівка 19.29 1 хв  19.30 1 г  47 хв 
Клименівка 19.35 1 хв  19.36 1 г  53 хв 
Новоберецька 19.38 1 хв  19.39 1 г  56 хв 
Північ 19.43 1 хв  19.44 2 г  1 хв 
Трійчате 19.47 1 хв  19.48 2 г  5 хв 
Берека 19.54 1 хв  19.55 2 г  12 хв 
865 19.59 1 хв  20.00 2 г  17 хв 
Лихачове 20.04 2 г  22 хв 

У розкладі поїзда 6525 Харків-Пас. — Лихачове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930