У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6525 Харків-Пас. — Лихачове Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6525 сполученням Харків-Пас. - Лихачове відправляється зі станції Харків-Пас. о 17.42 і прибуває на станцію Лихачове о 20.04 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 22 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 27 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 45 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 37 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Липовий Гай, Покотилівка, Високий, Південний, Артемівка, Міст, Єзерська, Бірки, Першотравневий, Широніне, Клименівка, Північ, Берека.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 17.42
Новоселівка 17.47 1 хв  17.48 5 хв 
Липовий Гай 17.53 2 хв  17.55 11 хв 
Карачівка 17.58 1 хв  17.59 16 хв 
Покотилівка 18.01 1 хв  18.02 19 хв 
Науковий 18.05 1 хв  18.06 23 хв 
Високий 18.08 1 хв  18.09 26 хв 
Зелений Гай 18.11 1 хв  18.12 29 хв 
Південний 18.14 1 хв  18.15 32 хв 
Комарівка 18.17 1 хв  18.18 35 хв 
Артемівка 18.21 1 хв  18.22 39 хв 
Мерефа 18.26 10 хв  18.36 44 хв 
Міст 18.42 1 хв  18.43 1 г 
Селекційна 18.46 1 хв  18.47 1 г  4 хв 
Єзерська 18.52 1 хв  18.53 1 г  10 хв 
Липкуватівка 18.56 1 хв  18.57 1 г  14 хв 
Бірки 19.03 1 хв  19.04 1 г  21 хв 
829 Км 19.09 1 хв  19.10 1 г  27 хв 
Першотравневий 19.13 1 хв  19.14 1 г  31 хв 
Шурине 19.19 1 хв  19.20 1 г  37 хв 
Широніне 19.24 1 хв  19.25 1 г  42 хв 
Безпалівка 19.29 1 хв  19.30 1 г  47 хв 
Клименівка 19.35 1 хв  19.36 1 г  53 хв 
Новоберецька 19.38 1 хв  19.39 1 г  56 хв 
Північ 19.43 1 хв  19.44 2 г  1 хв 
Трійчате 19.47 1 хв  19.48 2 г  5 хв 
Берека 19.54 1 хв  19.55 2 г  12 хв 
865 19.59 1 хв  20.00 2 г  17 хв 
Лихачове 20.04 2 г  22 хв 

У розкладі поїзда 6525 Харків-Пас. — Лихачове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Вересень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930