У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6525-6526 Мукачево — Сянки Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6525-6526 сполученням Мукачево - Сянки відправляється зі станції Мукачево о 15.38 і прибуває на станцію Сянки о 20.57 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 19 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 46 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 6 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 13 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Баркасове, Свобода, Чоп-Перев., Струмківка, Доманинці, Кам'яниця, Дубриничі(пл), Школа-інтернат, Соля, Загорб, Волосянка-Закарпатська.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мукачево 15.38
Мукачево-Перевалочна 15.43 1 хв  15.44 5 хв 
Ключарки 15.48 1 хв  15.49 10 хв 
Страбичово 15.57 1 хв  15.58 19 хв 
Баркасове 16.07 1 хв  16.08 29 хв 
Ровне 16.13 1 хв  16.14 35 хв 
1727 Км 16.18 1 хв  16.19 40 хв 
Батьово 16.24 2 хв  16.26 46 хв 
Свобода 16.31 1 хв  16.32 53 хв 
Есень 16.36 1 хв  16.37 58 хв 
Есень-платформа 16.42 1 хв  16.43 1 г  4 хв 
Мінеральне 16.47 1 хв  16.48 1 г  9 хв 
Чоп-Перев. 16.51 1 хв  16.52 1 г  13 хв 
Чоп 16.55 15 хв  17.10 1 г  17 хв 
Дачна 17.15 1 хв  17.16 1 г  37 хв 
Цеглівка 17.20 1 хв  17.21 1 г  42 хв 
Струмківка 17.27 4 хв  17.31 1 г  49 хв 
Холмок 17.37 1 хв  17.38 1 г  59 хв 
ЛВЧ-5 17.43 1 хв  17.44 2 г  5 хв 
Ужгород 17.46 5 хв  17.51 2 г  8 хв 
Доманинці 17.57 1 хв  17.58 2 г  19 хв 
Оноківці 18.01 1 хв  18.02 2 г  23 хв 
Невицьке 18.06 1 хв  18.07 2 г  28 хв 
Невицьке-Підзамок 18.08 1 хв  18.09 2 г  30 хв 
Кам'яниця 18.12 1 хв  18.13 2 г  34 хв 
Ворочево 18.19 1 хв  18.20 2 г  41 хв 
Перечин 18.25 2 хв  18.27 2 г  47 хв 
Зарічево 18.32 1 хв  18.33 2 г  54 хв 
Дубриничі(пл) 18.37 1 хв  18.38 2 г  59 хв 
Дубриничі 18.41 3 хв  18.44 3 г  3 хв 
Мірча 18.49 1 хв  18.50 3 г  11 хв 
Малий Березний 18.54 1 хв  18.55 3 г  16 хв 
Школа-інтернат 18.58 1 хв  18.59 3 г  20 хв 
Великий Березний 19.03 2 хв  19.05 3 г  25 хв 
Забрідь 19.10 1 хв  19.11 3 г  32 хв 
Пороги 19.13 1 хв  19.14 3 г  35 хв 
Соля 19.23 1 хв  19.24 3 г  45 хв 
202 Км 19.28 1 хв  19.29 3 г  50 хв 
Кострино 19.32 1 хв  19.33 3 г  54 хв 
Жорнава 19.43 1 хв  19.44 4 г  5 хв 
Загорб 19.47 1 хв  19.48 4 г  9 хв 
Ставне-2 19.53 1 хв  19.54 4 г  15 хв 
Ставне 19.59 1 хв  20.00 4 г  21 хв 
Луг 20.06 1 хв  20.07 4 г  28 хв 
Волосянка-Закарпатська 20.15 2 хв  20.17 4 г  37 хв 
Ужок 20.22 1 хв  20.23 4 г  44 хв 
Щербин 20.37 1 хв  20.38 4 г  59 хв 
Сянки 20.57 5 г  19 хв 

У розкладі поїзда 6525-6526 Мукачево — Сянки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031