У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6527 Харків-Пас. — Лозова Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6527 сполученням Харків-Пас. - Лозова відправляється зі станції Харків-Пас. о 18.46 і прибуває на станцію Лозова о 22.23 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 37 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 41 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 53 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 44 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Покотилівка, Південний, Міст, Бірки, Широніне, Північ, Лихачове, Біляївка, Відпочинок, Хлібна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

14,15,16/04 приб.22.23хв,ДР.18/04 відпр.ст.Х-Пасс 18.15хв,ДР.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 18.46
Новоселівка 18.51 1 хв  18.52 5 хв 
Липовий Гай 18.57 2 хв  18.59 11 хв 
Карачівка 19.02 1 хв  19.03 16 хв 
Покотилівка 19.06 1 хв  19.07 20 хв 
Науковий 19.10 1 хв  19.11 24 хв 
Високий 19.13 1 хв  19.14 27 хв 
Зелений Гай 19.16 1 хв  19.17 30 хв 
Південний 19.19 1 хв  19.20 33 хв 
Комарівка 19.22 1 хв  19.23 36 хв 
Артемівка 19.26 1 хв  19.27 40 хв 
Мерефа 19.31 2 хв  19.33 45 хв 
Міст 19.38 1 хв  19.39 52 хв 
Селекційна 19.42 1 хв  19.43 56 хв 
Єзерська 19.48 1 хв  19.49 1 г  2 хв 
Липкуватівка 19.52 1 хв  19.53 1 г  6 хв 
Бірки 19.59 1 хв  20.00 1 г  13 хв 
829 Км 20.05 1 хв  20.06 1 г  19 хв 
Першотравневий 20.09 1 хв  20.10 1 г  23 хв 
Шурине 20.14 1 хв  20.15 1 г  28 хв 
Широніне 20.20 1 хв  20.21 1 г  34 хв 
Безпалівка 20.25 1 хв  20.26 1 г  39 хв 
Клименівка 20.33 1 хв  20.34 1 г  47 хв 
Новоберецька 20.37 1 хв  20.38 1 г  51 хв 
Північ 20.43 1 хв  20.44 1 г  57 хв 
Трійчате 20.47 1 хв  20.48 2 г  1 хв 
Берека 20.54 1 хв  20.55 2 г  8 хв 
865 20.59 1 хв  21.00 2 г  13 хв 
Лихачове 21.04 2 хв  21.06 2 г  18 хв 
872 Км 21.11 1 хв  21.12 2 г  25 хв 
878 Км 21.16 1 хв  21.17 2 г  30 хв 
Перемога 21.21 1 хв  21.22 2 г  35 хв 
Біляївка 21.25 1 хв  21.26 2 г  39 хв 
Роздольський 21.32 1 хв  21.33 2 г  46 хв 
Шульське 21.38 1 хв  21.39 2 г  52 хв 
Краснопавлівка 21.42 1 хв  21.43 2 г  56 хв 
Відпочинок 21.51 1 хв  21.52 3 г  5 хв 
Герсеванівський 21.56 1 хв  21.57 3 г  10 хв 
Прядкін 22.03 1 хв  22.04 3 г  17 хв 
Панютине 22.10 1 хв  22.11 3 г  24 хв 
Хлібна 22.15 1 хв  22.16 3 г  29 хв 
Заводська 22.19 1 хв  22.20 3 г  33 хв 
Лозова 22.23 3 г  37 хв 

У розкладі поїзда 6527 Харків-Пас. — Лозова можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031