У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6527 Харків-Пас. — Лозова Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6527 сполученням Харків-Пас. - Лозова відправляється зі станції Харків-Пас. о 18.46 і прибуває на станцію Лозова о 22.23 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 37 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 41 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 53 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 44 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Покотилівка, Південний, Міст, Бірки, Широніне, Північ, Лихачове, Біляївка, Відпочинок, Хлібна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 18.46
Новоселівка 18.51 1 хв  18.52 5 хв 
Липовий Гай 18.57 2 хв  18.59 11 хв 
Карачівка 19.02 1 хв  19.03 16 хв 
Покотилівка 19.06 1 хв  19.07 20 хв 
Науковий 19.10 1 хв  19.11 24 хв 
Високий 19.13 1 хв  19.14 27 хв 
Зелений Гай 19.16 1 хв  19.17 30 хв 
Південний 19.19 1 хв  19.20 33 хв 
Комарівка 19.22 1 хв  19.23 36 хв 
Артемівка 19.26 1 хв  19.27 40 хв 
Мерефа 19.31 2 хв  19.33 45 хв 
Міст 19.38 1 хв  19.39 52 хв 
Селекційна 19.42 1 хв  19.43 56 хв 
Єзерська 19.48 1 хв  19.49 1 г  2 хв 
Липкуватівка 19.52 1 хв  19.53 1 г  6 хв 
Бірки 19.59 1 хв  20.00 1 г  13 хв 
829 Км 20.05 1 хв  20.06 1 г  19 хв 
Першотравневий 20.09 1 хв  20.10 1 г  23 хв 
Шурине 20.14 1 хв  20.15 1 г  28 хв 
Широніне 20.20 1 хв  20.21 1 г  34 хв 
Безпалівка 20.25 1 хв  20.26 1 г  39 хв 
Клименівка 20.33 1 хв  20.34 1 г  47 хв 
Новоберецька 20.37 1 хв  20.38 1 г  51 хв 
Північ 20.43 1 хв  20.44 1 г  57 хв 
Трійчате 20.47 1 хв  20.48 2 г  1 хв 
Берека 20.54 1 хв  20.55 2 г  8 хв 
865 20.59 1 хв  21.00 2 г  13 хв 
Лихачове 21.04 2 хв  21.06 2 г  18 хв 
872 Км 21.11 1 хв  21.12 2 г  25 хв 
878 Км 21.16 1 хв  21.17 2 г  30 хв 
Перемога 21.21 1 хв  21.22 2 г  35 хв 
Біляївка 21.25 1 хв  21.26 2 г  39 хв 
Роздольський 21.32 1 хв  21.33 2 г  46 хв 
Шульське 21.38 1 хв  21.39 2 г  52 хв 
Краснопавлівка 21.42 1 хв  21.43 2 г  56 хв 
Відпочинок 21.51 1 хв  21.52 3 г  5 хв 
Герсеванівський 21.56 1 хв  21.57 3 г  10 хв 
Прядкін 22.03 1 хв  22.04 3 г  17 хв 
Панютине 22.10 1 хв  22.11 3 г  24 хв 
Хлібна 22.15 1 хв  22.16 3 г  29 хв 
Заводська 22.19 1 хв  22.20 3 г  33 хв 
Лозова 22.23 3 г  37 хв 

У розкладі поїзда 6527 Харків-Пас. — Лозова можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031