У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6527-6528 Мукачево — Сянки Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6527-6528 сполученням Мукачево - Сянки відправляється зі станції Мукачево о 17.30 і прибуває на станцію Сянки о 23.24 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 54 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 52 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 17 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 37 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Ровне, Есень-платформа, Цеглівка, ЛВЧ-5, Ужгород, Кам'яниця, Дубриничі, Забрідь, Жорнава, Волосянка-Закарпатська.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мукачево 17.30
Мукачево-Перевалочна 17.34 1 хв  17.35 4 хв 
Ключарки 17.40 1 хв  17.41 10 хв 
Страбичово 17.49 1 хв  17.50 19 хв 
Баркасове 17.59 1 хв  18.00 29 хв 
Ровне 18.05 1 хв  18.06 35 хв 
1727 Км 18.10 1 хв  18.11 40 хв 
Батьово 18.16 3 хв  18.19 46 хв 
Свобода 18.22 1 хв  18.23 52 хв 
Есень 18.30 1 хв  18.31 1 г 
Есень-платформа 18.35 1 хв  18.36 1 г  5 хв 
Мінеральне 18.40 1 хв  18.41 1 г  10 хв 
Чоп-Перев. 18.45 1 хв  18.46 1 г  15 хв 
Чоп 18.50 11 хв  19.01 1 г  20 хв 
Дачна 19.07 1 хв  19.08 1 г  37 хв 
Цеглівка 19.13 1 хв  19.14 1 г  43 хв 
Струмківка 19.17 2 хв  19.19 1 г  47 хв 
Холмок 19.24 1 хв  19.25 1 г  54 хв 
ЛВЧ-5 19.30 1 хв  19.31 2 г 
Ужгород 19.34 10 хв  19.44 2 г  4 хв 
ЛВЧ-5 19.46 1 хв  19.47 2 г  16 хв 
Пункт МПРВ 19.49 1 хв  19.50 2 г  19 хв 
Ужгород-2 19.54 10 хв  20.04 2 г  24 хв 
Пункт МПРВ 20.07 1 хв  20.08 2 г  37 хв 
ЛВЧ-5 20.11 1 хв  20.12 2 г  41 хв 
Ужгород 20.14 11 хв  20.25 2 г  44 хв 
Доманинці 20.31 1 хв  20.32 3 г  1 хв 
Оноківці 20.35 1 хв  20.36 3 г  5 хв 
Невицьке 20.40 1 хв  20.41 3 г  10 хв 
Невицьке-Підзамок 20.43 1 хв  20.44 3 г  13 хв 
Кам'яниця 20.47 1 хв  20.48 3 г  17 хв 
Ворочево 20.53 1 хв  20.54 3 г  23 хв 
Перечин 21.00 2 хв  21.02 3 г  30 хв 
Зарічево 21.08 1 хв  21.09 3 г  38 хв 
Дубриничі(пл) 21.13 1 хв  21.14 3 г  43 хв 
Дубриничі 21.17 1 хв  21.18 3 г  47 хв 
Мірча 21.23 1 хв  21.24 3 г  53 хв 
Малий Березний 21.28 1 хв  21.29 3 г  58 хв 
Школа-інтернат 21.33 1 хв  21.34 4 г  3 хв 
Великий Березний 21.37 2 хв  21.39 4 г  7 хв 
Забрідь 21.43 1 хв  21.44 4 г  13 хв 
Пороги 21.46 1 хв  21.47 4 г  16 хв 
Соля 21.55 1 хв  21.56 4 г  25 хв 
202 Км 22.00 1 хв  22.01 4 г  30 хв 
Кострино 22.04 1 хв  22.05 4 г  34 хв 
Жорнава 22.14 1 хв  22.15 4 г  44 хв 
Загорб 22.17 2 хв  22.19 4 г  47 хв 
Ставне-2 22.23 1 хв  22.24 4 г  53 хв 
Ставне 22.28 1 хв  22.29 4 г  58 хв 
Луг 22.35 1 хв  22.36 5 г  5 хв 
Волосянка-Закарпатська 22.43 2 хв  22.45 5 г  13 хв 
Ужок 22.52 1 хв  22.53 5 г  22 хв 
Щербин 23.05 1 хв  23.06 5 г  35 хв 
Сянки 23.24 5 г  54 хв 

У розкладі поїзда 6527-6528 Мукачево — Сянки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031