У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6527 Запоріжжя-2 — Пришиб Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6527 сполученням Запоріжжя-2 - Пришиб відправляється зі станції Запоріжжя-2 о 20.24 і прибуває на станцію Пришиб о 22.25 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 1 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 36 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 25 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Балабине, 1117 Км, 1123 Км, 1130 Км, 1134 Км, Плавні-Пас., 1141 Км, Попове, Бурчацьк, 1170 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Запоріжжя-2 20.24
Запоріжжя-1 20.31 5 хв  20.36 7 хв 
Балабине 20.45 1 хв  20.46 21 хв 
Кушугум 20.49 1 хв  20.50 25 хв 
1117 Км 20.52 1 хв  20.53 28 хв 
Осетрівка 20.56 1 хв  20.57 32 хв 
1123 Км 21.00 1 хв  21.01 36 хв 
Канкринівка 21.06 1 хв  21.07 42 хв 
1130 Км 21.14 1 хв  21.15 50 хв 
1132 Км 21.17 1 хв  21.18 53 хв 
1134 Км 21.21 1 хв  21.22 57 хв 
Плавні-Вантажні 21.25 1 хв  21.26 1 г  1 хв 
Плавні-Пас. 21.29 1 хв  21.30 1 г  5 хв 
1138 Км 21.34 1 хв  21.35 1 г  10 хв 
1141 Км 21.38 1 хв  21.39 1 г  14 хв 
Дачна 21.43 1 хв  21.44 1 г  19 хв 
Попове 21.48 1 хв  21.49 1 г  24 хв 
Таврійськ 21.55 2 хв  21.57 1 г  31 хв 
Бурчацьк 22.07 1 хв  22.08 1 г  43 хв 
1167 Км 22.12 1 хв  22.13 1 г  48 хв 
1170 Км 22.17 1 хв  22.18 1 г  53 хв 
Пришиб 22.25 2 г  1 хв 

У розкладі поїзда 6527 Запоріжжя-2 — Пришиб можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031