У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6528 Лозова — Харків-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6528 сполученням Лозова - Харків-Пас. відправляється зі станції Лозова о 17.30 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 21.06 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 36 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 41 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 54 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 42 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Прядкін, Шульське, 878 Км, Берека, Клименівка, Першотравневий, Єзерська, Артемівка, Високий, Липовий Гай.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Лозова 17.30
Заводська 17.33 1 хв  17.34 3 хв 
Хлібна 17.37 1 хв  17.38 7 хв 
Панютине 17.41 1 хв  17.42 11 хв 
Прядкін 17.48 1 хв  17.49 18 хв 
Герсеванівський 17.55 1 хв  17.56 25 хв 
Відпочинок 18.00 1 хв  18.01 30 хв 
Краснопавлівка 18.10 1 хв  18.11 40 хв 
Шульське 18.15 1 хв  18.16 45 хв 
Роздольський 18.21 1 хв  18.22 51 хв 
Біляївка 18.28 1 хв  18.29 58 хв 
Перемога 18.33 1 хв  18.34 1 г  3 хв 
878 Км 18.38 1 хв  18.39 1 г  8 хв 
872 Км 18.44 1 хв  18.45 1 г  14 хв 
Лихачове 18.50 1 хв  18.51 1 г  20 хв 
865 18.55 1 хв  18.56 1 г  25 хв 
Берека 19.00 1 хв  19.01 1 г  30 хв 
Трійчате 19.07 1 хв  19.08 1 г  37 хв 
Північ 19.11 1 хв  19.12 1 г  41 хв 
Новоберецька 19.16 1 хв  19.17 1 г  46 хв 
Клименівка 19.19 1 хв  19.20 1 г  49 хв 
Безпалівка 19.26 1 хв  19.27 1 г  56 хв 
Широніне 19.32 1 хв  19.33 2 г  2 хв 
Шурине 19.38 1 хв  19.39 2 г  8 хв 
Першотравневий 19.43 1 хв  19.44 2 г  13 хв 
829 Км 19.47 1 хв  19.48 2 г  17 хв 
Бірки 19.52 1 хв  19.53 2 г  22 хв 
Липкуватівка 19.58 1 хв  19.59 2 г  28 хв 
Єзерська 20.02 1 хв  20.03 2 г  32 хв 
Селекційна 20.08 1 хв  20.09 2 г  38 хв 
Міст 20.13 1 хв  20.14 2 г  43 хв 
Мерефа 20.20 2 хв  20.22 2 г  50 хв 
Артемівка 20.26 1 хв  20.27 2 г  56 хв 
Комарівка 20.30 1 хв  20.31 3 г 
Південний 20.33 1 хв  20.34 3 г  3 хв 
Зелений Гай 20.36 1 хв  20.37 3 г  6 хв 
Високий 20.39 1 хв  20.40 3 г  9 хв 
Науковий 20.42 1 хв  20.43 3 г  12 хв 
Покотилівка 20.46 1 хв  20.47 3 г  16 хв 
Карачівка 20.50 1 хв  20.51 3 г  20 хв 
Липовий Гай 20.54 1 хв  20.55 3 г  24 хв 
Новоселівка 21.00 1 хв  21.01 3 г  30 хв 
Харків-Пас. 21.06 3 г  36 хв 

У розкладі поїзда 6528 Лозова — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031