У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6528 Лозова — Харків-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6528 сполученням Лозова - Харків-Пас. відправляється зі станції Лозова о 17.32 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 21.18 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 46 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 41 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 58 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 48 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Прядкін, Шульське, 878 Км, Берека, Клименівка, Першотравневий, Єзерська, Артемівка, Високий, Липовий Гай.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Лозова 17.32
Заводська 17.35 1 хв  17.36 3 хв 
Хлібна 17.39 1 хв  17.40 7 хв 
Панютине 17.44 1 хв  17.45 12 хв 
Прядкін 17.51 1 хв  17.52 19 хв 
Герсеванівський 17.57 1 хв  17.58 25 хв 
Відпочинок 18.02 1 хв  18.03 30 хв 
Краснопавлівка 18.12 1 хв  18.13 40 хв 
Шульське 18.17 1 хв  18.18 45 хв 
Роздольський 18.23 1 хв  18.24 51 хв 
Біляївка 18.31 1 хв  18.32 59 хв 
Перемога 18.36 1 хв  18.37 1 г  4 хв 
878 Км 18.41 1 хв  18.42 1 г  9 хв 
872 Км 18.47 1 хв  18.48 1 г  15 хв 
Лихачове 18.54 1 хв  18.55 1 г  22 хв 
865 18.59 1 хв  19.00 1 г  27 хв 
Берека 19.04 1 хв  19.05 1 г  32 хв 
Трійчате 19.11 1 хв  19.12 1 г  39 хв 
Північ 19.15 1 хв  19.16 1 г  43 хв 
Новоберецька 19.20 1 хв  19.21 1 г  48 хв 
Клименівка 19.23 1 хв  19.24 1 г  51 хв 
Безпалівка 19.31 1 хв  19.32 1 г  59 хв 
Широніне 19.37 1 хв  19.38 2 г  5 хв 
Шурине 19.42 1 хв  19.43 2 г  10 хв 
Першотравневий 19.47 1 хв  19.48 2 г  15 хв 
829 Км 19.51 1 хв  19.52 2 г  19 хв 
Бірки 19.58 7 хв  20.05 2 г  26 хв 
Липкуватівка 20.10 1 хв  20.11 2 г  38 хв 
Єзерська 20.14 1 хв  20.15 2 г  42 хв 
Селекційна 20.20 1 хв  20.21 2 г  48 хв 
Міст 20.25 1 хв  20.26 2 г  53 хв 
Мерефа 20.32 2 хв  20.34 3 г 
Артемівка 20.38 1 хв  20.39 3 г  6 хв 
Комарівка 20.42 1 хв  20.43 3 г  10 хв 
Південний 20.45 1 хв  20.46 3 г  13 хв 
Зелений Гай 20.48 1 хв  20.49 3 г  16 хв 
Високий 20.51 1 хв  20.52 3 г  19 хв 
Науковий 20.54 1 хв  20.55 3 г  22 хв 
Покотилівка 20.58 1 хв  20.59 3 г  26 хв 
Карачівка 21.02 1 хв  21.03 3 г  30 хв 
Липовий Гай 21.06 1 хв  21.07 3 г  34 хв 
Новоселівка 21.12 1 хв  21.13 3 г  40 хв 
Харків-Пас. 21.18 3 г  46 хв 

У розкладі поїзда 6528 Лозова — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829