У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6528 Мелітополь — Запоріжжя-2 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6528 сполученням Мелітополь - Запоріжжя-2 відправляється зі станції Мелітополь о 16.51 і прибуває на станцію Запоріжжя-2 о 19.44 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 53 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 30 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 20 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 33 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Ланкоскладальне, Плодородна, 1170 Км, Тавричеськ-Вантажний, 1146 Км, 1138 Км, 1134 Км, Канкринівка, 1117 Км, Запоріжжя-1.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мелітополь 16.51
Депо 16.54 1 хв  16.55 3 хв 
Обільна 17.01 1 хв  17.02 10 хв 
Ланкоскладальне 17.14 1 хв  17.15 23 хв 
Федорівка 17.19 2 хв  17.21 28 хв 
Братське 17.27 1 хв  17.28 36 хв 
Плодородна 17.32 1 хв  17.33 41 хв 
1180 Км 17.40 1 хв  17.41 49 хв 
Пришиб 17.46 1 хв  17.47 55 хв 
1170 Км 17.54 1 хв  17.55 1 г  3 хв 
1167 Км 17.58 1 хв  17.59 1 г  7 хв 
Бурчацьк 18.03 1 хв  18.04 1 г  12 хв 
Тавричеськ-Вантажний 18.09 1 хв  18.10 1 г  18 хв 
Таврійськ 18.13 1 хв  18.14 1 г  22 хв 
Попове 18.20 1 хв  18.21 1 г  29 хв 
1146 Км 18.23 1 хв  18.24 1 г  32 хв 
Дачна 18.26 1 хв  18.27 1 г  35 хв 
1141 Км 18.31 1 хв  18.32 1 г  40 хв 
1138 Км 18.35 1 хв  18.36 1 г  44 хв 
Плавні-Пас. 18.41 1 хв  18.42 1 г  50 хв 
Плавні-Вантажні 18.47 1 хв  18.48 1 г  56 хв 
1134 Км 18.50 1 хв  18.51 1 г  59 хв 
1132 Км 18.54 1 хв  18.54 2 г  3 хв 
1130 Км 18.57 1 хв  18.58 2 г  6 хв 
Канкринівка 19.05 1 хв  19.06 2 г  14 хв 
1123 Км 19.10 1 хв  19.11 2 г  19 хв 
Осетрівка 19.14 1 хв  19.15 2 г  23 хв 
1117 Км 19.18 1 хв  19.19 2 г  27 хв 
Кушугум 19.21 1 хв  19.22 2 г  30 хв 
Балабине 19.25 1 хв  19.26 2 г  34 хв 
Запоріжжя-1 19.34 3 хв  19.37 2 г  43 хв 
Запоріжжя-2 19.44 2 г  53 хв 

У розкладі поїзда 6528 Мелітополь — Запоріжжя-2 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031