У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6529 Харків-Пас. — Лихачове Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6529 сполученням Харків-Пас. - Лихачове відправляється зі станції Харків-Пас. о 20.40 і прибуває на станцію Лихачове о 22.58 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 18 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 26 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 43 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 35 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Липовий Гай, Покотилівка, Високий, Південний, Артемівка, Міст, Єзерська, Бірки, Першотравневий, Широніне, Клименівка, Трійчате, 865.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

16/05 відпр.ст.Х-Пасс 20.28хв, слід. ДР.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 20.40
Новоселівка 20.45 1 хв  20.46 5 хв 
Липовий Гай 20.50 2 хв  20.52 10 хв 
Карачівка 20.55 1 хв  20.56 15 хв 
Покотилівка 20.59 1 хв  21.00 19 хв 
Науковий 21.03 1 хв  21.04 23 хв 
Високий 21.06 1 хв  21.07 26 хв 
Зелений Гай 21.10 1 хв  21.11 30 хв 
Південний 21.13 1 хв  21.14 33 хв 
Комарівка 21.16 1 хв  21.17 36 хв 
Артемівка 21.20 1 хв  21.21 40 хв 
Мерефа 21.25 2 хв  21.27 45 хв 
Міст 21.32 1 хв  21.33 52 хв 
Селекційна 21.36 1 хв  21.37 56 хв 
Єзерська 21.42 1 хв  21.43 1 г  2 хв 
Липкуватівка 21.46 1 хв  21.47 1 г  6 хв 
Бірки 21.53 8 хв  22.01 1 г  13 хв 
829 Км 22.06 1 хв  22.07 1 г  26 хв 
Першотравневий 22.10 1 хв  22.11 1 г  30 хв 
Шурине 22.15 1 хв  22.16 1 г  35 хв 
Широніне 22.20 1 хв  22.21 1 г  40 хв 
Безпалівка 22.25 1 хв  22.26 1 г  45 хв 
Клименівка 22.31 1 хв  22.32 1 г  51 хв 
Новоберецька 22.34 1 хв  22.35 1 г  54 хв 
Трійчате 22.40 1 хв  22.41 2 г 
Берека 22.47 1 хв  22.48 2 г  7 хв 
865 22.52 1 хв  22.53 2 г  12 хв 
Лихачове 22.58 2 г  18 хв 

У розкладі поїзда 6529 Харків-Пас. — Лихачове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031