У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6529 Харків-Пас. — Лихачове Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6529 сполученням Харків-Пас. - Лихачове відправляється зі станції Харків-Пас. о 20.40 і прибуває на станцію Лихачове о 22.58 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 18 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 26 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 43 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 35 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Липовий Гай, Покотилівка, Високий, Південний, Артемівка, Міст, Єзерська, Бірки, Першотравневий, Широніне, Клименівка, Трійчате, 865.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 20.40
Новоселівка 20.45 1 хв  20.46 5 хв 
Липовий Гай 20.50 2 хв  20.52 10 хв 
Карачівка 20.55 1 хв  20.56 15 хв 
Покотилівка 20.59 1 хв  21.00 19 хв 
Науковий 21.03 1 хв  21.04 23 хв 
Високий 21.06 1 хв  21.07 26 хв 
Зелений Гай 21.10 1 хв  21.11 30 хв 
Південний 21.13 1 хв  21.14 33 хв 
Комарівка 21.16 1 хв  21.17 36 хв 
Артемівка 21.20 1 хв  21.21 40 хв 
Мерефа 21.25 2 хв  21.27 45 хв 
Міст 21.32 1 хв  21.33 52 хв 
Селекційна 21.36 1 хв  21.37 56 хв 
Єзерська 21.42 1 хв  21.43 1 г  2 хв 
Липкуватівка 21.46 1 хв  21.47 1 г  6 хв 
Бірки 21.53 8 хв  22.01 1 г  13 хв 
829 Км 22.06 1 хв  22.07 1 г  26 хв 
Першотравневий 22.10 1 хв  22.11 1 г  30 хв 
Шурине 22.15 1 хв  22.16 1 г  35 хв 
Широніне 22.20 1 хв  22.21 1 г  40 хв 
Безпалівка 22.25 1 хв  22.26 1 г  45 хв 
Клименівка 22.31 1 хв  22.32 1 г  51 хв 
Новоберецька 22.34 1 хв  22.35 1 г  54 хв 
Трійчате 22.40 1 хв  22.41 2 г 
Берека 22.47 1 хв  22.48 2 г  7 хв 
865 22.52 1 хв  22.53 2 г  12 хв 
Лихачове 22.58 2 г  18 хв 

У розкладі поїзда 6529 Харків-Пас. — Лихачове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31