У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6530 Лихачове — Харків-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6530 сполученням Лихачове - Харків-Пас. відправляється зі станції Лихачове о 20.31 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 22.36 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 5 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 25 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 39 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 26 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Берека, Північ, Клименівка, Широніне, Першотравневий, Бірки, Єзерська, Міст, Артемівка, Південний, Науковий, Липовий Гай.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Лихачове 20.31
865 20.35 1 хв  20.36 4 хв 
Берека 20.40 1 хв  20.41 9 хв 
Трійчате 20.46 1 хв  20.47 15 хв 
Північ 20.50 1 хв  20.51 19 хв 
Новоберецька 20.55 1 хв  20.56 24 хв 
Клименівка 20.58 1 хв  20.59 27 хв 
Безпалівка 21.04 1 хв  21.05 33 хв 
Широніне 21.09 1 хв  21.10 38 хв 
Шурине 21.15 1 хв  21.16 44 хв 
Першотравневий 21.20 1 хв  21.21 49 хв 
829 Км 21.24 1 хв  21.25 53 хв 
Бірки 21.29 1 хв  21.30 58 хв 
Липкуватівка 21.35 1 хв  21.36 1 г  4 хв 
Єзерська 21.39 1 хв  21.40 1 г  8 хв 
Селекційна 21.45 1 хв  21.46 1 г  14 хв 
Міст 21.50 1 хв  21.51 1 г  19 хв 
Мерефа 21.56 1 хв  21.57 1 г  25 хв 
Артемівка 22.01 1 хв  22.02 1 г  30 хв 
Комарівка 22.05 1 хв  22.06 1 г  34 хв 
Південний 22.08 1 хв  22.09 1 г  37 хв 
Високий 22.13 1 хв  22.14 1 г  42 хв 
Науковий 22.16 1 хв  22.17 1 г  45 хв 
Покотилівка 22.20 1 хв  22.21 1 г  49 хв 
Липовий Гай 22.23 1 хв  22.24 1 г  52 хв 
Новоселівка 22.29 2 хв  22.31 1 г  58 хв 
Харків-Пас. 22.36 2 г  5 хв 

У розкладі поїзда 6530 Лихачове — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31