У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6530 Лихачове — Харків-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6530 сполученням Лихачове - Харків-Пас. відправляється зі станції Лихачове о 20.31 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 22.36 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 5 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 25 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 39 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 26 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Берека, Північ, Клименівка, Широніне, Першотравневий, Бірки, Єзерська, Міст, Артемівка, Південний, Науковий, Карачівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

та св.днів

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Лихачове 20.31
865 20.35 1 хв  20.36 4 хв 
Берека 20.40 1 хв  20.41 9 хв 
Трійчате 20.46 1 хв  20.47 15 хв 
Північ 20.50 1 хв  20.51 19 хв 
Новоберецька 20.55 1 хв  20.56 24 хв 
Клименівка 20.58 1 хв  20.59 27 хв 
Безпалівка 21.04 1 хв  21.05 33 хв 
Широніне 21.09 1 хв  21.10 38 хв 
Шурине 21.15 1 хв  21.16 44 хв 
Першотравневий 21.20 1 хв  21.21 49 хв 
829 Км 21.24 1 хв  21.25 53 хв 
Бірки 21.29 1 хв  21.30 58 хв 
Липкуватівка 21.35 1 хв  21.36 1 г  4 хв 
Єзерська 21.39 1 хв  21.40 1 г  8 хв 
Селекційна 21.45 1 хв  21.46 1 г  14 хв 
Міст 21.50 1 хв  21.51 1 г  19 хв 
Мерефа 21.56 1 хв  21.57 1 г  25 хв 
Артемівка 22.01 1 хв  22.02 1 г  30 хв 
Комарівка 22.05 1 хв  22.06 1 г  34 хв 
Південний 22.08 1 хв  22.09 1 г  37 хв 
Високий 22.13 1 хв  22.14 1 г  42 хв 
Науковий 22.16 1 хв  22.17 1 г  45 хв 
Покотилівка 22.20 1 хв  22.21 1 г  49 хв 
Карачівка 22.23 1 хв  22.24 1 г  52 хв 
Новоселівка 22.29 2 хв  22.31 1 г  58 хв 
Харків-Пас. 22.36 2 г  5 хв 

У розкладі поїзда 6530 Лихачове — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930