У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6530 Лихачове — Харків-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6530 сполученням Лихачове - Харків-Пас. відправляється зі станції Лихачове о 20.25 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 22.28 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 3 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 25 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 38 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 25 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Берека, Північ, Клименівка, Широніне, Першотравневий, Бірки, Єзерська, Міст, Артемівка, Південний, Науковий, Карачівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Лихачове 20.25
865 20.29 1 хв  20.30 4 хв 
Берека 20.34 1 хв  20.35 9 хв 
Трійчате 20.40 1 хв  20.41 15 хв 
Північ 20.44 1 хв  20.45 19 хв 
Новоберецька 20.49 1 хв  20.50 24 хв 
Клименівка 20.52 1 хв  20.53 27 хв 
Безпалівка 20.58 1 хв  20.59 33 хв 
Широніне 21.03 1 хв  21.04 38 хв 
Шурине 21.09 1 хв  21.10 44 хв 
Першотравневий 21.14 1 хв  21.15 49 хв 
829 Км 21.18 1 хв  21.19 53 хв 
Бірки 21.23 1 хв  21.24 58 хв 
Липкуватівка 21.29 1 хв  21.30 1 г  4 хв 
Єзерська 21.33 1 хв  21.34 1 г  8 хв 
Селекційна 21.39 1 хв  21.40 1 г  14 хв 
Міст 21.44 1 хв  21.45 1 г  19 хв 
Мерефа 21.50 1 хв  21.51 1 г  25 хв 
Артемівка 21.55 1 хв  21.56 1 г  30 хв 
Комарівка 21.59 1 хв  22.00 1 г  34 хв 
Південний 22.02 1 хв  22.03 1 г  37 хв 
Високий 22.07 1 хв  22.08 1 г  42 хв 
Науковий 22.10 1 хв  22.11 1 г  45 хв 
Покотилівка 22.14 1 хв  22.15 1 г  49 хв 
Карачівка 22.17 1 хв  22.18 1 г  52 хв 
Новоселівка 22.23 1 хв  22.24 1 г  58 хв 
Харків-Пас. 22.28 2 г  3 хв 

У розкладі поїзда 6530 Лихачове — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031