У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6531 Харків-Пас. — Біляївка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6531 сполученням Харків-Пас. - Біляївка відправляється зі станції Харків-Пас. о 23.06 і прибуває на станцію Біляївка о 01.26 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 20 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 51 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 29 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Новоселівка, Липовий Гай, Карачівка, Покотилівка, Науковий, Високий, Зелений Гай, Південний, Комарівка, Артемівка, Мерефа, Бірки, Лихачове.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 23.06
Новоселівка 23.11 1 хв  23.12 5 хв 
Липовий Гай 23.17 2 хв  23.19 11 хв 
Карачівка 23.22 1 хв  23.23 16 хв 
Покотилівка 23.26 1 хв  23.27 20 хв 
Науковий 23.30 1 хв  23.31 24 хв 
Високий 23.33 1 хв  23.34 27 хв 
Зелений Гай 23.36 1 хв  23.37 30 хв 
Південний 23.39 1 хв  23.40 33 хв 
Комарівка 23.42 1 хв  23.43 36 хв 
Артемівка 23.46 1 хв  23.47 40 хв 
Мерефа 23.51 15 хв  00.06 45 хв 
Бірки 00.26 1 хв  00.27 1 г  20 хв 
Лихачове 01.07 2 хв  01.09 2 г  1 хв 
Біляївка 01.26 2 г  20 хв 

У розкладі поїзда 6531 Харків-Пас. — Біляївка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції