У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6534-6533 Запоріжжя-1 — Дніпро-Головний Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6534-6533 сполученням Запоріжжя-1 - Дніпро-Головний відправляється зі станції Запоріжжя-1 о 06.34 і прибуває на станцію Дніпро-Головний о 09.29 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 55 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 25 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 30 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Іскра, Янцеве, 1074 Км, 1063 Км, Славгород-Південний, 1045 Км, Синельникове-1, Іларіонове, Нижньодніпровськ-Вузол, Нижньодніпровськ.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Запоріжжя-1 06.34
Мотор 06.41 1 хв  06.42 7 хв 
Іскра 06.44 1 хв  06.45 10 хв 
Запоріжжя Вантажне 06.51 1 хв  06.52 17 хв 
Янцеве 07.03 1 хв  07.04 29 хв 
Вільнянськ 07.12 2 хв  07.14 38 хв 
1074 Км 07.20 1 хв  07.21 46 хв 
Новогупалівка 07.27 1 хв  07.28 53 хв 
1063 Км 07.32 1 хв  07.33 58 хв 
1061 Км 07.36 1 хв  07.37 1 г  2 хв 
Славгород-Південний 07.43 1 хв  07.44 1 г  9 хв 
1049 Км 07.49 1 хв  07.50 1 г  15 хв 
1045 Км 07.55 1 хв  07.56 1 г  21 хв 
Івківка 08.01 1 хв  08.02 1 г  27 хв 
Синельникове-1 08.12 9 хв  08.21 1 г  38 хв 
Синельникове-2 08.28 1 хв  08.29 1 г  54 хв 
Іларіонове 08.47 1 хв  08.48 2 г  13 хв 
Ігрень 08.59 1 хв  09.00 2 г  25 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол 09.07 2 хв  09.09 2 г  33 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 09.11 1 хв  09.12 2 г  37 хв 
Нижньодніпровськ 09.18 1 хв  09.19 2 г  44 хв 
Дніпро-Головний 09.29 2 г  55 хв 

У розкладі поїзда 6534-6533 Запоріжжя-1 — Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції