У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6534/6533 Запоріжжя-1 — Дніпро-Головний Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6534/6533 сполученням Запоріжжя-1 - Дніпро-Головний відправляється зі станції Запоріжжя-1 о 06.35 і прибуває на станцію Дніпро-Головний о 09.44 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 9 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 29 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 40 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Іскра, Янцеве, 1074 Км, 1063 Км, Славгород-Південний, 1045 Км, Синельникове-1, Іларіонове, Нижньодніпровськ-Вузол, Нижньодніпровськ.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Запоріжжя-1 06.35
Мотор 06.42 1 хв  06.43 7 хв 
Іскра 06.45 1 хв  06.46 10 хв 
Запоріжжя Вантажне 06.52 1 хв  06.53 17 хв 
Янцеве 07.03 1 хв  07.04 28 хв 
Вільнянськ 07.12 1 хв  07.13 37 хв 
1074 Км 07.19 1 хв  07.20 44 хв 
Новогупалівка 07.26 1 хв  07.27 51 хв 
1063 Км 07.31 1 хв  07.32 56 хв 
1061 Км 07.35 1 хв  07.36 1 г 
Славгород-Південний 07.42 1 хв  07.43 1 г  7 хв 
1049 Км 07.47 1 хв  07.48 1 г  12 хв 
1045 Км 07.53 1 хв  07.54 1 г  18 хв 
Івківка 07.59 1 хв  08.00 1 г  24 хв 
Синельникове-1 08.12 20 хв  08.32 1 г  37 хв 
Синельникове-2 08.39 1 хв  08.40 2 г  4 хв 
Іларіонове 08.59 1 хв  09.00 2 г  24 хв 
Ігрень 09.13 1 хв  09.14 2 г  38 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол 09.20 2 хв  09.22 2 г  45 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 09.24 1 хв  09.25 2 г  49 хв 
Нижньодніпровськ 09.33 1 хв  09.34 2 г  58 хв 
Дніпро-Головний 09.44 3 г  9 хв 

У розкладі поїзда 6534/6533 Запоріжжя-1 — Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31