У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6534-6533 Запоріжжя-1 — Дніпро-Головний Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6534-6533 сполученням Запоріжжя-1 - Дніпро-Головний відправляється зі станції Запоріжжя-1 о 06.30 і прибуває на станцію Дніпро-Головний о 09.37 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 7 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 25 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 42 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Іскра, Янцеве, 1074 Км, 1063 Км, Славгород-Південний, 1045 Км, Синельникове-1, Іларіонове, Нижньодніпровськ-Вузол, Нижньодніпровськ.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад


з 2019-08-14 по 2019-08-21: 16.08.,19.08., 21.08. призначити до ст.Синельникове-1, на дільниці Синельникове-1 - Дніпро гол. відмінити.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Запоріжжя-1 06.30
Мотор 06.37 1 хв  06.38 7 хв 
Іскра 06.40 1 хв  06.41 10 хв 
Запоріжжя Вантажне 06.47 1 хв  06.48 17 хв 
Янцеве 06.58 9 хв  07.07 28 хв 
Вільнянськ 07.15 1 хв  07.16 45 хв 
1074 Км 07.22 1 хв  07.23 52 хв 
Новогупалівка 07.29 1 хв  07.30 59 хв 
1063 Км 07.34 1 хв  07.35 1 г  4 хв 
1061 Км 07.38 1 хв  07.39 1 г  8 хв 
Славгород-Південний 07.45 1 хв  07.46 1 г  15 хв 
1049 Км 07.50 1 хв  07.51 1 г  20 хв 
1045 Км 07.56 1 хв  07.57 1 г  26 хв 
Івківка 08.02 1 хв  08.03 1 г  32 хв 
Синельникове-1 08.15 14 хв  08.29 1 г  45 хв 
Синельникове-2 08.36 1 хв  08.37 2 г  6 хв 
Іларіонове 08.55 1 хв  08.56 2 г  25 хв 
Ігрень 09.07 1 хв  09.08 2 г  37 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол 09.15 2 хв  09.17 2 г  45 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 09.19 1 хв  09.20 2 г  49 хв 
Нижньодніпровськ 09.26 1 хв  09.27 2 г  56 хв 
Дніпро-Головний 09.37 3 г  7 хв 

У розкладі поїзда 6534-6533 Запоріжжя-1 — Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30