У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6535 Дніпро-Головний — П'ятихатки-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6535 сполученням Дніпро-Головний - П'ятихатки-Пас. відправляється зі станції Дніпро-Головний о 15.51 і прибуває на станцію П'ятихатки-Пас. о 17.56 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 5 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 54 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 11 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Запоріжжя-Кам'янське, Кам'янське-Пасажирське, 149 Км, Воскобійня, 139 Км, Верхньодніпровськ, Верхівцеве, Вільногірськ, Ерастівка, Касинівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 15.51
Запоріжжя-Кам'янське 16.24 1 хв  16.25 33 хв 
Кам'янське-Пасажирське 16.29 1 хв  16.30 38 хв 
149 Км 16.34 1 хв  16.35 43 хв 
Воскобійня 16.42 1 хв  16.43 51 хв 
139 Км 16.47 1 хв  16.48 56 хв 
Верхньодніпровськ 16.53 2 хв  16.55 1 г  2 хв 
Верхівцеве 17.08 1 хв  17.09 1 г  17 хв 
Вільногірськ 17.25 1 хв  17.26 1 г  34 хв 
Ерастівка 17.35 1 хв  17.36 1 г  44 хв 
Касинівка 17.45 1 хв  17.46 1 г  54 хв 
П'ятихатки-Пас. 17.56 2 г  5 хв 

У розкладі поїзда 6535 Дніпро-Головний — П'ятихатки-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31