У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6535 Дніпро-Головний — П'ятихатки-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6535 сполученням Дніпро-Головний - П'ятихатки-Пас. відправляється зі станції Дніпро-Головний о 15.51 і прибуває на станцію П'ятихатки-Пас. о 17.56 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 5 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 54 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 11 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Запоріжжя-Кам'янське, Кам'янське-Пасажирське, 149 Км, Воскобійня, 139 Км, Верхньодніпровськ, Верхівцеве, Вільногірськ, Ерастівка, Касинівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 15.51
Запоріжжя-Кам'янське 16.24 1 хв  16.25 33 хв 
Кам'янське-Пасажирське 16.29 1 хв  16.30 38 хв 
149 Км 16.34 1 хв  16.35 43 хв 
Воскобійня 16.42 1 хв  16.43 51 хв 
139 Км 16.47 1 хв  16.48 56 хв 
Верхньодніпровськ 16.53 2 хв  16.55 1 г  2 хв 
Верхівцеве 17.08 1 хв  17.09 1 г  17 хв 
Вільногірськ 17.25 1 хв  17.26 1 г  34 хв 
Ерастівка 17.35 1 хв  17.36 1 г  44 хв 
Касинівка 17.45 1 хв  17.46 1 г  54 хв 
П'ятихатки-Пас. 17.56 2 г  5 хв 

У розкладі поїзда 6535 Дніпро-Головний — П'ятихатки-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728