У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6536 П'ятихатки-Пас. — Дніпро-Головний Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6536 сполученням П'ятихатки-Пас. - Дніпро-Головний відправляється зі станції П'ятихатки-Пас. о 18.40 і прибуває на станцію Дніпро-Головний о 21.17 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 37 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 5 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 32 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Вільногірськ, Верхньодніпровськ, Воскобійня, Запоріжжя-Кам'янське, 164 Км, 169 Км, 175 Км, Діївка, Горяїнове.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
П'ятихатки-Пас. 18.40
Ерастівка 18.57 1 хв  18.58 17 хв 
Вільногірськ 19.07 1 хв  19.08 27 хв 
Верхівцеве 19.25 1 хв  19.26 45 хв 
Верхньодніпровськ 19.43 14 хв  19.57 1 г  3 хв 
139 Км 20.03 1 хв  20.04 1 г  23 хв 
Воскобійня 20.07 1 хв  20.08 1 г  27 хв 
Кам'янське-Пасажирське 20.20 1 хв  20.21 1 г  40 хв 
Запоріжжя-Кам'янське 20.27 1 хв  20.28 1 г  47 хв 
160 Км 20.31 1 хв  20.32 1 г  51 хв 
164 Км 20.36 1 хв  20.37 1 г  56 хв 
165 Км 20.39 1 хв  20.40 1 г  59 хв 
169 Км 20.44 1 хв  20.45 2 г  4 хв 
Сухачівка 20.48 2 хв  20.50 2 г  8 хв 
175 Км 20.54 1 хв  20.55 2 г  14 хв 
178 Км 20.58 1 хв  20.59 2 г  18 хв 
Діївка 21.02 1 хв  21.03 2 г  22 хв 
184 км 21.07 1 хв  21.08 2 г  27 хв 
Горяїнове 21.11 1 хв  21.12 2 г  31 хв 
Дніпро-Головний 21.17 2 г  37 хв 

У розкладі поїзда 6536 П'ятихатки-Пас. — Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31