У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6536 П'ятихатки-Пас. — Дніпро-Головний Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6536 сполученням П'ятихатки-Пас. - Дніпро-Головний відправляється зі станції П'ятихатки-Пас. о 18.43 і прибуває на станцію Дніпро-Головний о 21.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 17 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 58 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 19 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Вільногірськ, Верхньодніпровськ, Воскобійня, Запоріжжя-Кам'янське, 164 Км, 169 Км, 175 Км, Діївка, Горяїнове.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
П'ятихатки-Пас. 18.43
Ерастівка 19.01 1 хв  19.02 18 хв 
Вільногірськ 19.11 1 хв  19.12 28 хв 
Верхівцеве 19.29 1 хв  19.30 46 хв 
Верхньодніпровськ 19.45 1 хв  19.46 1 г  2 хв 
139 Км 19.52 1 хв  19.53 1 г  9 хв 
Воскобійня 19.56 1 хв  19.57 1 г  13 хв 
Кам'янське-Пасажирське 20.08 1 хв  20.09 1 г  25 хв 
Запоріжжя-Кам'янське 20.13 1 хв  20.14 1 г  30 хв 
160 Км 20.16 1 хв  20.17 1 г  33 хв 
164 Км 20.21 1 хв  20.22 1 г  38 хв 
165 Км 20.24 1 хв  20.25 1 г  41 хв 
169 Км 20.29 1 хв  20.30 1 г  46 хв 
Сухачівка 20.32 2 хв  20.34 1 г  49 хв 
175 Км 20.37 1 хв  20.38 1 г  54 хв 
178 Км 20.41 1 хв  20.42 1 г  58 хв 
Діївка 20.45 1 хв  20.46 2 г  2 хв 
184 км 20.50 1 хв  20.51 2 г  7 хв 
Горяїнове 20.54 1 хв  20.55 2 г  11 хв 
Дніпро-Головний 21.00 2 г  17 хв 

У розкладі поїзда 6536 П'ятихатки-Пас. — Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30