У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6537 Дніпро-Головний — Кривий Ріг-Головний Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6537 сполученням Дніпро-Головний - Кривий Ріг-Головний відправляється зі станції Дніпро-Головний о 16.20 і прибуває на станцію Кривий Ріг-Головний о 20.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 40 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 14 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 26 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Кам'янське-Пасажирське, Верхівцеве, Адамівське, Кудашівка, Милорадівка, Потоцьке, Девладове, 77 Км, Пичугине, Кривий Ріг-Сортувальний, 93 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 16.20
Запоріжжя-Кам'янське 16.49 1 хв  16.50 29 хв 
Кам'янське-Пасажирське 16.54 1 хв  16.55 34 хв 
Верхньодніпровськ 17.11 1 хв  17.12 51 хв 
Верхівцеве 17.25 2 хв  17.27 1 г  5 хв 
Полівський 17.38 1 хв  17.39 1 г  18 хв 
Адамівське 17.49 1 хв  17.50 1 г  29 хв 
Божедарівка 17.59 1 хв  18.00 1 г  39 хв 
Кудашівка 18.15 1 хв  18.16 1 г  55 хв 
Сорокопанівка 18.25 1 хв  18.26 2 г  5 хв 
Милорадівка 18.33 1 хв  18.34 2 г  13 хв 
Благословенна 18.39 1 хв  18.40 2 г  19 хв 
Потоцьке 18.47 1 хв  18.48 2 г  27 хв 
Спокій 18.56 1 хв  18.57 2 г  36 хв 
Девладове 19.04 3 хв  19.07 2 г  44 хв 
Приворот 19.17 1 хв  19.18 2 г  57 хв 
77 Км 19.23 1 хв  19.24 3 г  3 хв 
79 Км 19.26 1 хв  19.27 3 г  6 хв 
Пичугине 19.31 1 хв  19.32 3 г  11 хв 
86 Км 19.38 1 хв  19.39 3 г  18 хв 
Кривий Ріг-Сортувальний 19.42 2 хв  19.44 3 г  22 хв 
91 Км 19.47 1 хв  19.48 3 г  27 хв 
93 Км 19.52 1 хв  19.53 3 г  32 хв 
Кривий Ріг-Головний 20.00 3 г  40 хв 

У розкладі поїзда 6537 Дніпро-Головний — Кривий Ріг-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031