У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6537-6538 Ужгород — Мукачево Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6537-6538 сполученням Ужгород - Мукачево відправляється зі станції Ужгород о 07.30 і прибуває на станцію Мукачево о 09.42 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 12 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 35 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 37 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Холмок, Цеглівка, Чоп, Мінеральне, Есень, Батьово, Ровне, Страбичово, Мукачево-Перевалочна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ужгород 07.30
ЛВЧ-5 07.33 1 хв  07.34 3 хв 
Холмок 07.38 1 хв  07.39 8 хв 
Струмківка 07.45 1 хв  07.46 15 хв 
Цеглівка 07.49 2 хв  07.51 19 хв 
Дачна 07.54 1 хв  07.55 24 хв 
Чоп 08.02 18 хв  08.20 32 хв 
Чоп-Перев. 08.23 1 хв  08.24 53 хв 
Мінеральне 08.27 1 хв  08.28 57 хв 
Есень-платформа 08.32 1 хв  08.33 1 г  2 хв 
Есень 08.38 1 хв  08.39 1 г  8 хв 
Свобода 08.44 1 хв  08.45 1 г  14 хв 
Батьово 08.49 2 хв  08.51 1 г  19 хв 
1727 Км 08.57 1 хв  08.58 1 г  27 хв 
Ровне 09.02 1 хв  09.03 1 г  32 хв 
Баркасове 09.08 1 хв  09.09 1 г  38 хв 
Страбичово 09.21 1 хв  09.22 1 г  51 хв 
Ключарки 09.31 1 хв  09.32 2 г  1 хв 
Мукачево-Перевалочна 09.37 1 хв  09.38 2 г  7 хв 
Мукачево 09.42 2 г  12 хв 

У розкладі поїзда 6537-6538 Ужгород — Мукачево можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031