У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6538 Кривий Ріг-Головний — Дніпро-Головний Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6538 сполученням Кривий Ріг-Головний - Дніпро-Головний відправляється зі станції Кривий Ріг-Головний о 06.26 і прибуває на станцію Дніпро-Головний о 10.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 44 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 25 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 18 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 26 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як 91 Км, 86 Км, 79 Км, Приворот, Спокій, Благословенна, Сорокопанівка, Божедарівка, Полівський, Верхньодніпровськ, Запоріжжя-Кам'янське, Діївка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад


з 2019-08-02 по 2019-08-19: 14.08. - 16.08., 19.08. призначити до ст.Запоріжжя-Кам'янське, на дільниці Запоріжжя-Кам'янське - Дніпро Гол. відмінити.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кривий Ріг-Головний 06.26
93 Км 06.33 1 хв  06.34 7 хв 
91 Км 06.39 1 хв  06.40 13 хв 
Кривий Ріг-Сортувальний 06.44 1 хв  06.45 18 хв 
86 Км 06.49 1 хв  06.50 23 хв 
Пичугине 06.55 1 хв  06.56 29 хв 
79 Км 07.00 1 хв  07.01 34 хв 
77 Км 07.04 1 хв  07.05 38 хв 
Приворот 07.09 1 хв  07.10 43 хв 
Девладове 07.18 1 хв  07.19 52 хв 
Спокій 07.25 1 хв  07.26 59 хв 
Потоцьке 07.33 1 хв  07.34 1 г  7 хв 
Благословенна 07.42 1 хв  07.43 1 г  16 хв 
Милорадівка 07.50 1 хв  07.51 1 г  24 хв 
Сорокопанівка 07.56 1 хв  07.57 1 г  30 хв 
Кудашівка 08.04 1 хв  08.05 1 г  38 хв 
Божедарівка 08.18 1 хв  08.19 1 г  52 хв 
Адамівське 08.28 1 хв  08.29 2 г  2 хв 
Полівський 08.38 1 хв  08.39 2 г  12 хв 
Верхівцеве 08.46 2 хв  08.48 2 г  20 хв 
Верхньодніпровськ 09.05 1 хв  09.06 2 г  39 хв 
Кам'янське-Пасажирське 09.25 1 хв  09.26 2 г  59 хв 
Запоріжжя-Кам'янське 09.30 1 хв  09.31 3 г  4 хв 
Сухачівка 09.44 1 хв  09.45 3 г  18 хв 
Діївка 09.55 1 хв  09.56 3 г  29 хв 
Горяїнове 10.04 1 хв  10.05 3 г  38 хв 
Дніпро-Головний 10.10 3 г  44 хв 

У розкладі поїзда 6538 Кривий Ріг-Головний — Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30