У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6538 Кривий Ріг-Головний — Дніпро-Головний Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6538 сполученням Кривий Ріг-Головний - Дніпро-Головний відправляється зі станції Кривий Ріг-Головний о 06.26 і прибуває на станцію Дніпро-Головний о 10.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 44 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 25 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 18 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 26 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як 91 Км, 86 Км, 79 Км, Приворот, Спокій, Благословенна, Сорокопанівка, Божедарівка, Полівський, Верхньодніпровськ, Запоріжжя-Кам'янське, Діївка.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кривий Ріг-Головний 06.26
93 Км 06.33 1 хв  06.34 7 хв 
91 Км 06.39 1 хв  06.40 13 хв 
Кривий Ріг-Сортувальний 06.44 1 хв  06.45 18 хв 
86 Км 06.49 1 хв  06.50 23 хв 
Пичугине 06.55 1 хв  06.56 29 хв 
79 Км 07.00 1 хв  07.01 34 хв 
77 Км 07.04 1 хв  07.05 38 хв 
Приворот 07.09 1 хв  07.10 43 хв 
Девладове 07.18 1 хв  07.19 52 хв 
Спокій 07.25 1 хв  07.26 59 хв 
Потоцьке 07.33 1 хв  07.34 1 г  7 хв 
Благословенна 07.42 1 хв  07.43 1 г  16 хв 
Милорадівка 07.50 1 хв  07.51 1 г  24 хв 
Сорокопанівка 07.56 1 хв  07.57 1 г  30 хв 
Кудашівка 08.04 1 хв  08.05 1 г  38 хв 
Божедарівка 08.18 1 хв  08.19 1 г  52 хв 
Адамівське 08.28 1 хв  08.29 2 г  2 хв 
Полівський 08.38 1 хв  08.39 2 г  12 хв 
Верхівцеве 08.46 2 хв  08.48 2 г  20 хв 
Верхньодніпровськ 09.05 1 хв  09.06 2 г  39 хв 
Кам'янське-Пасажирське 09.25 1 хв  09.26 2 г  59 хв 
Запоріжжя-Кам'янське 09.30 1 хв  09.31 3 г  4 хв 
Сухачівка 09.44 1 хв  09.45 3 г  18 хв 
Діївка 09.55 1 хв  09.56 3 г  29 хв 
Горяїнове 10.04 1 хв  10.05 3 г  38 хв 
Дніпро-Головний 10.10 3 г  44 хв 

У розкладі поїзда 6538 Кривий Ріг-Головний — Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31