У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6541-6542 Сянки — Мукачево Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6541-6542 сполученням Сянки - Мукачево відправляється зі станції Сянки о 04.21 і прибуває на станцію Мукачево о 10.28 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 7 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 52 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 22 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 45 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Ставне, 202 Км, Школа-інтернат, Зарічево, Невицьке, Пункт МПРВ, ЛВЧ-5, Чоп, Свобода, Страбичово.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Сянки 04.21
Щербин 04.42 3 хв  04.45 21 хв 
Ужок 04.57 1 хв  04.58 36 хв 
Волосянка-Закарпатська 05.04 2 хв  05.06 43 хв 
Луг 05.11 1 хв  05.12 50 хв 
Ставне 05.18 1 хв  05.19 57 хв 
Ставне-2 05.23 1 хв  05.24 1 г  2 хв 
Загорб 05.28 1 хв  05.29 1 г  7 хв 
Жорнава 05.32 1 хв  05.33 1 г  11 хв 
Кострино 05.42 1 хв  05.43 1 г  21 хв 
202 Км 05.46 1 хв  05.47 1 г  25 хв 
Соля 05.52 1 хв  05.53 1 г  31 хв 
Пороги 06.00 1 хв  06.01 1 г  39 хв 
Забрідь 06.04 1 хв  06.05 1 г  43 хв 
Великий Березний 06.10 2 хв  06.12 1 г  49 хв 
Школа-інтернат 06.15 1 хв  06.16 1 г  54 хв 
Малий Березний 06.19 1 хв  06.20 1 г  58 хв 
Мірча 06.24 1 хв  06.25 2 г  3 хв 
Дубриничі 06.30 1 хв  06.31 2 г  9 хв 
Дубриничі(пл) 06.34 1 хв  06.35 2 г  13 хв 
Зарічево 06.39 1 хв  06.40 2 г  18 хв 
Перечин 06.47 2 хв  06.49 2 г  26 хв 
Ворочево 06.55 1 хв  06.56 2 г  34 хв 
Кам'яниця 07.01 2 хв  07.03 2 г  40 хв 
Невицьке-Підзамок 07.06 1 хв  07.07 2 г  45 хв 
Невицьке 07.09 1 хв  07.10 2 г  48 хв 
Оноківці 07.13 1 хв  07.14 2 г  52 хв 
Доманинці 07.17 1 хв  07.18 2 г  56 хв 
Ужгород 07.25 18 хв  07.43 3 г  4 хв 
ЛВЧ-5 07.45 1 хв  07.46 3 г  24 хв 
Пункт МПРВ 07.49 2 хв  07.51 3 г  28 хв 
Ужгород-2 07.53 10 хв  08.03 3 г  32 хв 
Пункт МПРВ 08.04 1 хв  08.05 3 г  43 хв 
ЛВЧ-5 08.09 1 хв  08.10 3 г  48 хв 
Ужгород 08.13 11 хв  08.24 3 г  52 хв 
ЛВЧ-5 08.26 1 хв  08.27 4 г  5 хв 
Холмок 08.32 1 хв  08.33 4 г  11 хв 
Струмківка 08.39 1 хв  08.40 4 г  18 хв 
Цеглівка 08.44 1 хв  08.45 4 г  23 хв 
Дачна 08.49 1 хв  08.50 4 г  28 хв 
Чоп 08.56 10 хв  09.06 4 г  35 хв 
Чоп-Перев. 09.09 1 хв  09.10 4 г  48 хв 
Мінеральне 09.13 1 хв  09.14 4 г  52 хв 
Есень-платформа 09.18 1 хв  09.19 4 г  57 хв 
Есень 09.23 1 хв  09.24 5 г  2 хв 
Свобода 09.29 1 хв  09.30 5 г  8 хв 
Батьово 09.35 2 хв  09.37 5 г  14 хв 
1727 Км 09.42 1 хв  09.43 5 г  21 хв 
Ровне 09.47 1 хв  09.48 5 г  26 хв 
Баркасове 09.53 1 хв  09.54 5 г  32 хв 
Страбичово 10.06 1 хв  10.07 5 г  45 хв 
Ключарки 10.17 1 хв  10.18 5 г  56 хв 
Мукачево-Перевалочна 10.22 1 хв  10.23 6 г  1 хв 
Мукачево 10.28 6 г  7 хв 

У розкладі поїзда 6541-6542 Сянки — Мукачево можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031