У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6545-6546 Сянки — Мукачево Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6545-6546 сполученням Сянки - Мукачево відправляється зі станції Сянки о 08.10 і прибуває на станцію Мукачево о 14.31 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 21 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 46 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 5 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 16 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Луг, Жорнава, Пороги, Малий Березний, Зарічево, Невицьке-Підзамок, Ужгород, Цеглівка, Мінеральне, Батьово, Страбичово.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Сянки 08.10
Щербин 08.27 3 хв  08.30 17 хв 
Ужок 08.41 1 хв  08.42 31 хв 
Волосянка-Закарпатська 08.48 2 хв  08.50 38 хв 
Луг 08.55 1 хв  08.56 45 хв 
Ставне 09.04 2 хв  09.06 54 хв 
Ставне-2 09.09 1 хв  09.10 59 хв 
Загорб 09.14 1 хв  09.15 1 г  4 хв 
Жорнава 09.19 1 хв  09.20 1 г  9 хв 
Кострино 09.29 1 хв  09.30 1 г  19 хв 
202 Км 09.33 1 хв  09.34 1 г  23 хв 
Соля 09.38 1 хв  09.39 1 г  28 хв 
Пороги 09.46 1 хв  09.47 1 г  36 хв 
Забрідь 09.49 1 хв  09.50 1 г  39 хв 
Великий Березний 09.56 3 хв  09.59 1 г  46 хв 
Школа-інтернат 10.03 1 хв  10.04 1 г  53 хв 
Малий Березний 10.09 1 хв  10.10 1 г  59 хв 
Мірча 10.14 1 хв  10.15 2 г  4 хв 
Дубриничі 10.20 1 хв  10.21 2 г  10 хв 
Дубриничі(пл) 10.24 1 хв  10.25 2 г  14 хв 
Зарічево 10.30 1 хв  10.31 2 г  20 хв 
Перечин 10.37 2 хв  10.39 2 г  27 хв 
Ворочево 10.45 1 хв  10.46 2 г  35 хв 
Кам'яниця 10.54 4 хв  10.58 2 г  44 хв 
Невицьке-Підзамок 11.00 1 хв  11.01 2 г  50 хв 
Невицьке 11.04 1 хв  11.05 2 г  54 хв 
Оноківці 11.09 1 хв  11.10 2 г  59 хв 
Доманинці 11.13 1 хв  11.14 3 г  3 хв 
Ужгород 11.20 1 г 10 хв  12.30 3 г  10 хв 
ЛВЧ-5 12.34 1 хв  12.35 4 г  24 хв 
Холмок 12.37 1 хв  12.38 4 г  27 хв 
Струмківка 12.45 1 хв  12.46 4 г  35 хв 
Цеглівка 12.50 1 хв  12.51 4 г  40 хв 
Дачна 12.55 1 хв  12.56 4 г  45 хв 
Чоп 13.02 10 хв  13.12 4 г  52 хв 
Чоп-Перев. 13.14 1 хв  13.15 5 г  4 хв 
Мінеральне 13.19 1 хв  13.20 5 г  9 хв 
Есень-платформа 13.23 1 хв  13.24 5 г  13 хв 
Есень 13.28 2 хв  13.30 5 г  18 хв 
Свобода 13.35 1 хв  13.36 5 г  25 хв 
Батьово 13.41 2 хв  13.43 5 г  31 хв 
1727 Км 13.48 1 хв  13.49 5 г  38 хв 
Ровне 13.53 1 хв  13.54 5 г  43 хв 
Баркасове 13.57 1 хв  13.58 5 г  47 хв 
Страбичово 14.10 1 хв  14.11 6 г 
Ключарки 14.20 1 хв  14.21 6 г  10 хв 
Мукачево-Перевалочна 14.25 1 хв  14.26 6 г  15 хв 
Мукачево 14.31 6 г  21 хв 

У розкладі поїзда 6545-6546 Сянки — Мукачево можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031