У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6548-6547 Дніпро-Головний — Запоріжжя-2 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6548-6547 сполученням Дніпро-Головний - Запоріжжя-2 відправляється зі станції Дніпро-Головний о 10.07 і прибуває на станцію Запоріжжя-2 о 13.31 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 24 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 37 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 47 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Нижньодніпровськ-Вузол-парк З, Ігрень, Синельникове-2, Івківка, 1049 Км, 1061 Км, Новогупалівка, Вільнянськ, Запоріжжя Вантажне, Мотор.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад


з 2019-08-14 по 2019-08-21: 16.08.,19.08., 21.08. призначити відправленням зі ст.Синельникове-1, на дільниці Дніпро Гол. - Синельникове-1 відмінити.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 10.07
Нижньодніпровськ 10.18 1 хв  10.19 11 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 10.27 1 хв  10.28 20 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол 10.30 1 хв  10.31 23 хв 
Ігрень 10.37 1 хв  10.38 30 хв 
Іларіонове 10.50 1 хв  10.51 43 хв 
Синельникове-2 11.15 1 хв  11.16 1 г  8 хв 
Синельникове-1 11.23 4 хв  11.27 1 г  16 хв 
Івківка 11.36 1 хв  11.37 1 г  29 хв 
1045 Км 11.41 1 хв  11.42 1 г  34 хв 
1049 Км 11.46 1 хв  11.47 1 г  39 хв 
Славгород-Південний 11.53 1 хв  11.54 1 г  46 хв 
1061 Км 12.01 1 хв  12.02 1 г  54 хв 
1063 Км 12.05 1 хв  12.06 1 г  58 хв 
Новогупалівка 12.10 1 хв  12.11 2 г  3 хв 
1074 Км 12.17 1 хв  12.18 2 г  10 хв 
Вільнянськ 12.25 1 хв  12.26 2 г  18 хв 
Янцеве 12.34 1 хв  12.35 2 г  27 хв 
Запоріжжя Вантажне 12.44 1 хв  12.45 2 г  37 хв 
Іскра 12.49 1 хв  12.50 2 г  42 хв 
Мотор 12.52 1 хв  12.53 2 г  45 хв 
Запоріжжя-1 13.00 24 хв  13.24 2 г  53 хв 
Запоріжжя-2 13.31 3 г  24 хв 

У розкладі поїзда 6548-6547 Дніпро-Головний — Запоріжжя-2 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30