У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6548/6547 Дніпро-Головний — Запоріжжя-2 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6548/6547 сполученням Дніпро-Головний - Запоріжжя-2 відправляється зі станції Дніпро-Головний о 10.09 і прибуває на станцію Запоріжжя-2 о 13.31 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 22 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 37 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 45 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Нижньодніпровськ-Вузол-парк З, Ігрень, Синельникове-2, Івківка, 1049 Км, 1061 Км, Новогупалівка, Вільнянськ, Запоріжжя Вантажне, Мотор.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 10.09
Нижньодніпровськ 10.20 1 хв  10.21 11 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 10.29 1 хв  10.30 20 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол 10.32 1 хв  10.33 23 хв 
Ігрень 10.39 1 хв  10.40 30 хв 
Іларіонове 10.52 1 хв  10.53 43 хв 
Синельникове-2 11.17 1 хв  11.18 1 г  8 хв 
Синельникове-1 11.25 2 хв  11.27 1 г  16 хв 
Івківка 11.36 1 хв  11.37 1 г  27 хв 
1045 Км 11.41 1 хв  11.42 1 г  32 хв 
1049 Км 11.46 1 хв  11.47 1 г  37 хв 
Славгород-Південний 11.53 1 хв  11.54 1 г  44 хв 
1061 Км 12.01 1 хв  12.02 1 г  52 хв 
1063 Км 12.05 1 хв  12.06 1 г  56 хв 
Новогупалівка 12.10 1 хв  12.11 2 г  1 хв 
1074 Км 12.17 1 хв  12.18 2 г  8 хв 
Вільнянськ 12.25 1 хв  12.26 2 г  16 хв 
Янцеве 12.34 1 хв  12.35 2 г  25 хв 
Запоріжжя Вантажне 12.44 1 хв  12.45 2 г  35 хв 
Іскра 12.49 1 хв  12.50 2 г  40 хв 
Мотор 12.52 1 хв  12.53 2 г  43 хв 
Запоріжжя-1 13.00 24 хв  13.24 2 г  51 хв 
Запоріжжя-2 13.31 3 г  22 хв 

У розкладі поїзда 6548/6547 Дніпро-Головний — Запоріжжя-2 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728