У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6549-6550 Сянки — Мукачево Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6549-6550 сполученням Сянки - Мукачево відправляється зі станції Сянки о 14.05 і прибуває на станцію Мукачево о 19.14 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 9 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 46 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 57 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 12 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Луг, Жорнава, Пороги, Малий Березний, Зарічево, Невицьке-Підзамок, Ужгород, Цеглівка, Мінеральне, Батьово, Страбичово.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Сянки 14.05
Щербин 14.22 3 хв  14.25 17 хв 
Ужок 14.37 1 хв  14.38 32 хв 
Волосянка-Закарпатська 14.43 2 хв  14.45 38 хв 
Луг 14.50 1 хв  14.51 45 хв 
Ставне 14.59 2 хв  15.01 54 хв 
Ставне-2 15.04 1 хв  15.05 59 хв 
Загорб 15.09 1 хв  15.10 1 г  4 хв 
Жорнава 15.13 1 хв  15.14 1 г  8 хв 
Кострино 15.23 1 хв  15.24 1 г  18 хв 
202 Км 15.28 1 хв  15.29 1 г  23 хв 
Соля 15.33 1 хв  15.34 1 г  28 хв 
Пороги 15.40 1 хв  15.41 1 г  35 хв 
Забрідь 15.43 1 хв  15.44 1 г  38 хв 
Великий Березний 15.49 2 хв  15.51 1 г  44 хв 
Школа-інтернат 15.54 1 хв  15.55 1 г  49 хв 
Малий Березний 15.59 1 хв  16.00 1 г  54 хв 
Мірча 16.04 1 хв  16.05 1 г  59 хв 
Дубриничі 16.09 2 хв  16.11 2 г  4 хв 
Дубриничі(пл) 16.14 1 хв  16.15 2 г  9 хв 
Зарічево 16.20 1 хв  16.21 2 г  15 хв 
Перечин 16.28 2 хв  16.30 2 г  23 хв 
Ворочево 16.35 1 хв  16.36 2 г  30 хв 
Кам'яниця 16.41 1 хв  16.42 2 г  36 хв 
Невицьке-Підзамок 16.45 1 хв  16.46 2 г  40 хв 
Невицьке 16.49 1 хв  16.50 2 г  44 хв 
Оноківці 16.54 1 хв  16.55 2 г  49 хв 
Доманинці 16.58 1 хв  16.59 2 г  53 хв 
Ужгород 17.05 10 хв  17.15 3 г 
ЛВЧ-5 17.17 1 хв  17.18 3 г  12 хв 
Холмок 17.22 1 хв  17.23 3 г  17 хв 
Струмківка 17.30 1 хв  17.31 3 г  25 хв 
Цеглівка 17.33 1 хв  17.34 3 г  28 хв 
Дачна 17.38 1 хв  17.39 3 г  33 хв 
Чоп 17.46 10 хв  17.56 3 г  41 хв 
Чоп-Перев. 17.59 1 хв  18.00 3 г  54 хв 
Мінеральне 18.04 1 хв  18.05 3 г  59 хв 
Есень-платформа 18.08 1 хв  18.09 4 г  3 хв 
Есень 18.13 1 хв  18.14 4 г  8 хв 
Свобода 18.17 1 хв  18.18 4 г  12 хв 
Батьово 18.25 2 хв  18.27 4 г  20 хв 
1727 Км 18.32 1 хв  18.33 4 г  27 хв 
Ровне 18.37 1 хв  18.38 4 г  32 хв 
Баркасове 18.41 1 хв  18.42 4 г  36 хв 
Страбичово 18.54 1 хв  18.55 4 г  49 хв 
Ключарки 19.04 1 хв  19.05 4 г  59 хв 
Мукачево-Перевалочна 19.09 1 хв  19.10 5 г  4 хв 
Мукачево 19.14 5 г  9 хв 

У розкладі поїзда 6549-6550 Сянки — Мукачево можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031