У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6553/6554 Харків-Пас. — Куп'янськ-Південний Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6553/6554 сполученням Харків-Пас. - Куп'янськ-Південний відправляється зі станції Харків-Пас. о 20.10 і прибуває на станцію Куп'янськ-Південний о 22.54 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 44 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 30 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 14 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Основа, Тернове, Есхар, Чугуїв, Гракове, Пролісний, Шевченкове-Південне, Старовірівка, Прокопівка, Куп'янськ-Вузловий, Парк Східного Прибуття, Оливине, 152 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 20.10
Основа 20.26 1 хв  20.27 16 хв 
Тернове 20.43 1 хв  20.44 33 хв 
Есхар 20.59 1 хв  21.00 49 хв 
Чугуїв 21.07 1 хв  21.08 57 хв 
Гракове 21.25 1 хв  21.26 1 г  15 хв 
Пролісний 21.33 1 хв  21.34 1 г  23 хв 
Шевченкове-Південне 21.46 1 хв  21.47 1 г  36 хв 
Старовірівка 22.09 1 хв  22.10 1 г  59 хв 
Прокопівка 22.20 1 хв  22.21 2 г  10 хв 
Куп'янськ-Вузловий 22.29 2 хв  22.31 2 г  19 хв 
Парк Східного Прибуття 22.39 1 хв  22.40 2 г  29 хв 
Оливине 22.43 1 хв  22.44 2 г  33 хв 
152 Км 22.50 1 хв  22.51 2 г  40 хв 
Куп'янськ-Південний 22.54 2 г  44 хв 

У розкладі поїзда 6553/6554 Харків-Пас. — Куп'янськ-Південний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31