У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6553-6554 Харків-Пас. — Куп'янськ-Південний Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6553-6554 сполученням Харків-Пас. - Куп'янськ-Південний відправляється зі станції Харків-Пас. о 20.10 і прибуває на станцію Куп'янськ-Південний о 22.57 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 47 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 29 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 18 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Основа, Тернове, Есхар, Чугуїв, Гракове, Пролісний, Шевченкове-Південне, Старовірівка, Прокопівка, Осинове, Куп'янськ-Вузловий, Парк Східного Прибуття, Оливине, 152 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 20.10
Основа 20.26 1 хв  20.27 16 хв 
Тернове 20.43 1 хв  20.44 33 хв 
Есхар 20.59 1 хв  21.00 49 хв 
Чугуїв 21.07 1 хв  21.08 57 хв 
Гракове 21.25 1 хв  21.26 1 г  15 хв 
Пролісний 21.33 1 хв  21.34 1 г  23 хв 
Шевченкове-Південне 21.46 1 хв  21.47 1 г  36 хв 
Старовірівка 22.09 1 хв  22.10 1 г  59 хв 
Прокопівка 22.20 1 хв  22.21 2 г  10 хв 
Осинове 22.24 1 хв  22.25 2 г  14 хв 
Куп'янськ-Вузловий 22.29 5 хв  22.34 2 г  19 хв 
Парк Східного Прибуття 22.42 1 хв  22.43 2 г  32 хв 
Оливине 22.46 1 хв  22.47 2 г  36 хв 
152 Км 22.53 1 хв  22.54 2 г  43 хв 
Куп'янськ-Південний 22.57 2 г  47 хв 

У розкладі поїзда 6553-6554 Харків-Пас. — Куп'янськ-Південний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930