У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6553-6554 Харків-Пас. — Куп'янськ-Південний Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6553-6554 сполученням Харків-Пас. - Куп'янськ-Південний відправляється зі станції Харків-Пас. о 20.10 і прибуває на станцію Куп'янськ-Південний о 22.57 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 47 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 29 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 18 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Основа, Тернове, Есхар, Чугуїв, Гракове, Пролісний, Шевченкове-Південне, Старовірівка, Прокопівка, Осинове, Куп'янськ-Вузловий, Парк Східного Прибуття, Оливине, 152 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 20.10
Основа 20.26 1 хв  20.27 16 хв 
Тернове 20.43 1 хв  20.44 33 хв 
Есхар 20.59 1 хв  21.00 49 хв 
Чугуїв 21.07 1 хв  21.08 57 хв 
Гракове 21.25 1 хв  21.26 1 г  15 хв 
Пролісний 21.33 1 хв  21.34 1 г  23 хв 
Шевченкове-Південне 21.46 1 хв  21.47 1 г  36 хв 
Старовірівка 22.09 1 хв  22.10 1 г  59 хв 
Прокопівка 22.20 1 хв  22.21 2 г  10 хв 
Осинове 22.24 1 хв  22.25 2 г  14 хв 
Куп'янськ-Вузловий 22.29 5 хв  22.34 2 г  19 хв 
Парк Східного Прибуття 22.42 1 хв  22.43 2 г  32 хв 
Оливине 22.46 1 хв  22.47 2 г  36 хв 
152 Км 22.53 1 хв  22.54 2 г  43 хв 
Куп'янськ-Південний 22.57 2 г  47 хв 

У розкладі поїзда 6553-6554 Харків-Пас. — Куп'янськ-Південний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30