У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6553 Запоріжжя-2 — Мелітополь Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6553 сполученням Запоріжжя-2 - Мелітополь відправляється зі станції Запоріжжя-2 о 17.14 і прибуває на станцію Мелітополь о 20.21 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 7 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 24 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 30 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 37 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Депо, Кушугум, Осетрівка, Канкринівка, 1132 Км, Плавні-Вантажні, 1138 Км, Дачна, Попове, Бурчацьк, Плодородна, Обільна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Запоріжжя-2 17.14
Запоріжжя-1 17.21 4 хв  17.25 7 хв 
Депо 17.32 1 хв  17.33 18 хв 
Балабине 17.35 1 хв  17.36 21 хв 
Кушугум 17.39 1 хв  17.40 25 хв 
1117 Км 17.42 1 хв  17.43 28 хв 
Осетрівка 17.46 1 хв  17.47 32 хв 
1123 Км 17.50 1 хв  17.51 36 хв 
Канкринівка 17.56 1 хв  17.57 42 хв 
1130 Км 18.03 1 хв  18.04 49 хв 
1132 Км 18.06 1 хв  18.07 52 хв 
1134 Км 18.09 1 хв  18.10 55 хв 
Плавні-Вантажні 18.12 1 хв  18.13 58 хв 
Плавні-Пас. 18.16 1 хв  18.17 1 г  2 хв 
1138 Км 18.20 1 хв  18.21 1 г  6 хв 
1141 Км 18.24 1 хв  18.25 1 г  10 хв 
Дачна 18.30 1 хв  18.31 1 г  16 хв 
1146 Км 18.33 1 хв  18.34 1 г  19 хв 
Попове 18.36 1 хв  18.37 1 г  22 хв 
Таврійськ 18.42 2 хв  18.44 1 г  28 хв 
Бурчацьк 18.54 1 хв  18.55 1 г  40 хв 
Пришиб 19.10 1 хв  19.11 1 г  56 хв 
Плодородна 19.25 1 хв  19.26 2 г  11 хв 
Федорівка 19.38 2 хв  19.40 2 г  24 хв 
Обільна 19.59 9 хв  20.08 2 г  45 хв 
Мелітополь 20.21 3 г  7 хв 

У розкладі поїзда 6553 Запоріжжя-2 — Мелітополь можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30