У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6554/6553 Куп'янськ-Вузловий — Харків-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6554/6553 сполученням Куп'янськ-Вузловий - Харків-Пас. відправляється зі станції Куп'янськ-Вузловий о 15.55 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 18.37 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 42 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 30 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 12 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Прокопівка, Старовірівка, Шевченкове-Південне, Пролісний, Гракове, Чугуїв, Есхар, Тернове, Основа, Новоселівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Куп'янськ-Вузловий 15.55
Прокопівка 16.06 1 хв  16.07 11 хв 
Старовірівка 16.20 2 хв  16.22 25 хв 
Шевченкове-Південне 16.43 2 хв  16.45 48 хв 
Пролісний 17.03 1 хв  17.04 1 г  8 хв 
Гракове 17.10 1 хв  17.11 1 г  15 хв 
Чугуїв 17.29 1 хв  17.30 1 г  34 хв 
Есхар 17.39 1 хв  17.40 1 г  44 хв 
Тернове 17.58 1 хв  17.59 2 г  3 хв 
Основа 18.21 1 хв  18.22 2 г  26 хв 
Новоселівка 18.31 1 хв  18.32 2 г  36 хв 
Харків-Пас. 18.37 2 г  42 хв 

У розкладі поїзда 6554/6553 Куп'янськ-Вузловий — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31