У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6554 Куп'янськ-Вузловий — Харків-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6554 сполученням Куп'янськ-Вузловий - Харків-Пас. відправляється зі станції Куп'янськ-Вузловий о 15.53 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 18.36 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 43 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 31 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 12 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Прокопівка, Старовірівка, Шевченкове-Південне, Пролісний, Гракове, Чугуїв, Есхар, Тернове, Основа, Новоселівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Куп'янськ-Вузловий 15.53
Прокопівка 16.05 1 хв  16.06 12 хв 
Старовірівка 16.19 2 хв  16.21 26 хв 
Шевченкове-Південне 16.42 2 хв  16.44 49 хв 
Пролісний 17.02 1 хв  17.03 1 г  9 хв 
Гракове 17.09 1 хв  17.10 1 г  16 хв 
Чугуїв 17.28 1 хв  17.29 1 г  35 хв 
Есхар 17.38 1 хв  17.39 1 г  45 хв 
Тернове 17.57 1 хв  17.58 2 г  4 хв 
Основа 18.20 1 хв  18.21 2 г  27 хв 
Новоселівка 18.30 1 хв  18.31 2 г  37 хв 
Харків-Пас. 18.36 2 г  43 хв 

У розкладі поїзда 6554 Куп'янськ-Вузловий — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930