У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6554 Куп'янськ-Вузловий — Харків-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6554 сполученням Куп'янськ-Вузловий - Харків-Пас. відправляється зі станції Куп'янськ-Вузловий о 15.53 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 18.36 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 43 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 31 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 12 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Прокопівка, Старовірівка, Шевченкове-Південне, Пролісний, Гракове, Чугуїв, Есхар, Тернове, Основа, Новоселівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Куп'янськ-Вузловий 15.53
Прокопівка 16.05 1 хв  16.06 12 хв 
Старовірівка 16.19 2 хв  16.21 26 хв 
Шевченкове-Південне 16.42 2 хв  16.44 49 хв 
Пролісний 17.02 1 хв  17.03 1 г  9 хв 
Гракове 17.09 1 хв  17.10 1 г  16 хв 
Чугуїв 17.28 1 хв  17.29 1 г  35 хв 
Есхар 17.38 1 хв  17.39 1 г  45 хв 
Тернове 17.57 1 хв  17.58 2 г  4 хв 
Основа 18.20 1 хв  18.21 2 г  27 хв 
Новоселівка 18.30 1 хв  18.31 2 г  37 хв 
Харків-Пас. 18.36 2 г  43 хв 

У розкладі поїзда 6554 Куп'янськ-Вузловий — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30