У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6559 Харків-Пас. — Куп'янськ-Вузловий Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6559 сполученням Харків-Пас. - Куп'янськ-Вузловий відправляється зі станції Харків-Пас. о 14.07 і прибуває на станцію Куп'янськ-Вузловий о 16.51 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 44 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 29 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 15 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Основа, Тернове, Зелений Колодязь, Мохнач, Есхар, Чугуїв, Коробочкине, Гракове, Пролісний, Шевченкове-Південне, Первомайське-Південне, Гроза, Старовірівка, Прокопівка, Осинове.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

;05-14,18-27/06,01-17/07 слідує ДР. Приб. Куп.-Вузл. 16:58.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 14.07
Основа 14.22 1 хв  14.23 15 хв 
Тернове 14.43 1 хв  14.44 36 хв 
Зелений Колодязь 14.52 1 хв  14.53 45 хв 
Мохнач 14.57 1 хв  14.58 50 хв 
Есхар 15.05 1 хв  15.06 58 хв 
Чугуїв 15.16 1 хв  15.17 1 г  9 хв 
Коробочкине 15.26 1 хв  15.27 1 г  19 хв 
Гракове 15.37 1 хв  15.38 1 г  30 хв 
Пролісний 15.44 1 хв  15.45 1 г  37 хв 
Шевченкове-Південне 15.59 1 хв  16.00 1 г  52 хв 
Первомайське-Південне 16.07 1 хв  16.08 2 г 
Гроза 16.17 1 хв  16.18 2 г  10 хв 
Старовірівка 16.27 1 хв  16.28 2 г  20 хв 
Прокопівка 16.38 1 хв  16.39 2 г  31 хв 
Осинове 16.43 1 хв  16.44 2 г  36 хв 
Куп'янськ-Вузловий 16.51 2 г  44 хв 

У розкладі поїзда 6559 Харків-Пас. — Куп'янськ-Вузловий можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031