У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6559 Харків-Пас. — Куп'янськ-Вузловий Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6559 сполученням Харків-Пас. - Куп'янськ-Вузловий відправляється зі станції Харків-Пас. о 14.07 і прибуває на станцію Куп'янськ-Вузловий о 16.51 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 44 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 28 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 16 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Парк Н, Основа, Тернове, Зелений Колодязь, Мохнач, Есхар, Чугуїв, Коробочкине, Гракове, Пролісний, Шевченкове-Південне, Первомайське-Південне, Гроза, Старовірівка, Прокопівка, Осинове.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 14.07
Парк Н 14.12 1 хв  14.13 5 хв 
Основа 14.22 1 хв  14.23 15 хв 
Тернове 14.43 1 хв  14.44 36 хв 
Зелений Колодязь 14.52 1 хв  14.53 45 хв 
Мохнач 14.57 1 хв  14.58 50 хв 
Есхар 15.05 1 хв  15.06 58 хв 
Чугуїв 15.16 1 хв  15.17 1 г  9 хв 
Коробочкине 15.26 1 хв  15.27 1 г  19 хв 
Гракове 15.37 1 хв  15.38 1 г  30 хв 
Пролісний 15.44 1 хв  15.45 1 г  37 хв 
Шевченкове-Південне 15.59 1 хв  16.00 1 г  52 хв 
Первомайське-Південне 16.07 1 хв  16.08 2 г 
Гроза 16.17 1 хв  16.18 2 г  10 хв 
Старовірівка 16.27 1 хв  16.28 2 г  20 хв 
Прокопівка 16.38 1 хв  16.39 2 г  31 хв 
Осинове 16.43 1 хв  16.44 2 г  36 хв 
Куп'янськ-Вузловий 16.51 2 г  44 хв 

У розкладі поїзда 6559 Харків-Пас. — Куп'янськ-Вузловий можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031