У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6559-6560 Куп'янськ-Південний — Харків-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6559-6560 сполученням Куп'янськ-Південний - Харків-Пас. відправляється зі станції Куп'янськ-Південний о 06.19 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 09.35 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 16 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 48 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 28 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Оливине, Куп'янськ-Вузловий, Прокопівка, Гроза, Шевченкове-Південне, Гракове, Чугуїв, Мохнач, Тернове, Основа.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Куп'янськ-Південний 06.19
152 Км 06.24 1 хв  06.25 5 хв 
Оливине 06.28 1 хв  06.29 9 хв 
Парк Східного Прибуття 06.33 1 хв  06.34 14 хв 
Куп'янськ-Вузловий 06.40 8 хв  06.48 21 хв 
Осинове 06.56 1 хв  06.57 37 хв 
Прокопівка 07.01 1 хв  07.02 42 хв 
Старовірівка 07.14 1 хв  07.15 55 хв 
Гроза 07.25 1 хв  07.26 1 г  6 хв 
Первомайське-Південне 07.33 1 хв  07.34 1 г  14 хв 
Шевченкове-Південне 07.41 1 хв  07.42 1 г  22 хв 
Пролісний 07.51 1 хв  07.52 1 г  32 хв 
Гракове 08.04 1 хв  08.05 1 г  45 хв 
Коробочкине 08.14 1 хв  08.15 1 г  55 хв 
Чугуїв 08.23 1 хв  08.24 2 г  4 хв 
Есхар 08.34 1 хв  08.35 2 г  15 хв 
Мохнач 08.42 1 хв  08.43 2 г  23 хв 
Зелений Колодязь 08.47 1 хв  08.48 2 г  28 хв 
Тернове 08.56 1 хв  08.57 2 г  37 хв 
Безлюдівка 09.06 1 хв  09.07 2 г  47 хв 
Основа 09.19 1 хв  09.20 3 г 
Новоселівка 09.29 1 хв  09.30 3 г  10 хв 
Харків-Пас. 09.35 3 г  16 хв 

У розкладі поїзда 6559-6560 Куп'янськ-Південний — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031