У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6559/6560 Куп'янськ-Південний — Харків-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6559/6560 сполученням Куп'янськ-Південний - Харків-Пас. відправляється зі станції Куп'янськ-Південний о 06.19 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 09.41 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 22 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 58 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 24 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Оливине, Куп'янськ-Вузловий, Прокопівка, Гроза, Шевченкове-Південне, Гракове, Чугуїв, Мохнач, Тернове, Основа.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Куп'янськ-Південний 06.19
152 Км 06.28 1 хв  06.29 9 хв 
Оливине 06.32 1 хв  06.33 13 хв 
Парк Східного Прибуття 06.37 1 хв  06.38 18 хв 
Куп'янськ-Вузловий 06.44 4 хв  06.48 25 хв 
Осинове 06.56 1 хв  06.57 37 хв 
Прокопівка 07.01 1 хв  07.02 42 хв 
Старовірівка 07.14 1 хв  07.15 55 хв 
Гроза 07.25 1 хв  07.26 1 г  6 хв 
Первомайське-Південне 07.33 1 хв  07.34 1 г  14 хв 
Шевченкове-Південне 07.41 1 хв  07.42 1 г  22 хв 
Пролісний 07.51 1 хв  07.52 1 г  32 хв 
Гракове 08.04 1 хв  08.05 1 г  45 хв 
Коробочкине 08.14 1 хв  08.15 1 г  55 хв 
Чугуїв 08.23 1 хв  08.24 2 г  4 хв 
Есхар 08.34 1 хв  08.35 2 г  15 хв 
Мохнач 08.42 1 хв  08.43 2 г  23 хв 
Зелений Колодязь 08.47 1 хв  08.48 2 г  28 хв 
Тернове 08.56 1 хв  08.57 2 г  37 хв 
Безлюдівка 09.06 1 хв  09.07 2 г  47 хв 
Основа 09.19 1 хв  09.20 3 г 
Новоселівка 09.33 1 хв  09.34 3 г  14 хв 
Харків-Пас. 09.41 3 г  22 хв 

У розкладі поїзда 6559/6560 Куп'янськ-Південний — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31