У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6565-6566 Сянки — Мукачево Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6565-6566 сполученням Сянки - Мукачево відправляється зі станції Сянки о 16.37 і прибуває на станцію Мукачево о 22.22 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 45 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 46 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 57 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 48 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Луг, Жорнава, Пороги, Малий Березний, Зарічево, Невицьке-Підзамок, Ужгород, Цеглівка, Мінеральне, Батьово, Страбичово.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Сянки 16.37
Щербин 16.54 3 хв  16.57 17 хв 
Ужок 17.08 1 хв  17.09 31 хв 
Волосянка-Закарпатська 17.16 1 хв  17.17 39 хв 
Луг 17.23 1 хв  17.24 46 хв 
Ставне 17.32 1 хв  17.33 55 хв 
Ставне-2 17.37 1 хв  17.38 1 г 
Загорб 17.42 1 хв  17.43 1 г  5 хв 
Жорнава 17.46 1 хв  17.47 1 г  9 хв 
Кострино 17.56 1 хв  17.57 1 г  19 хв 
202 Км 18.00 1 хв  18.01 1 г  23 хв 
Соля 18.06 1 хв  18.07 1 г  29 хв 
Пороги 18.14 1 хв  18.15 1 г  37 хв 
Забрідь 18.17 1 хв  18.18 1 г  40 хв 
Великий Березний 18.22 1 хв  18.23 1 г  45 хв 
Школа-інтернат 18.26 1 хв  18.27 1 г  49 хв 
Малий Березний 18.31 1 хв  18.32 1 г  54 хв 
Мірча 18.35 1 хв  18.36 1 г  58 хв 
Дубриничі 18.40 1 хв  18.41 2 г  3 хв 
Дубриничі(пл) 18.44 1 хв  18.45 2 г  7 хв 
Зарічево 18.49 1 хв  18.50 2 г  12 хв 
Перечин 18.57 2 хв  18.59 2 г  20 хв 
Ворочево 19.04 1 хв  19.05 2 г  27 хв 
Кам'яниця 19.11 1 хв  19.12 2 г  34 хв 
Невицьке-Підзамок 19.15 1 хв  19.16 2 г  38 хв 
Невицьке 19.18 1 хв  19.19 2 г  41 хв 
Оноківці 19.23 1 хв  19.24 2 г  46 хв 
Доманинці 19.26 1 хв  19.27 2 г  49 хв 
Ужгород 19.34 50 хв  20.24 2 г  57 хв 
ЛВЧ-5 20.26 1 хв  20.27 3 г  49 хв 
Холмок 20.32 1 хв  20.33 3 г  55 хв 
Струмківка 20.38 1 хв  20.39 4 г  1 хв 
Цеглівка 20.43 1 хв  20.44 4 г  6 хв 
Дачна 20.47 1 хв  20.48 4 г  10 хв 
Чоп 20.54 10 хв  21.04 4 г  17 хв 
Чоп-Перев. 21.07 1 хв  21.08 4 г  30 хв 
Мінеральне 21.12 1 хв  21.13 4 г  35 хв 
Есень-платформа 21.16 1 хв  21.17 4 г  39 хв 
Есень 21.21 1 хв  21.22 4 г  44 хв 
Свобода 21.27 1 хв  21.28 4 г  50 хв 
Батьово 21.32 2 хв  21.34 4 г  55 хв 
1727 Км 21.40 1 хв  21.41 5 г  3 хв 
Ровне 21.45 1 хв  21.46 5 г  8 хв 
Баркасове 21.49 1 хв  21.50 5 г  12 хв 
Страбичово 22.01 1 хв  22.02 5 г  24 хв 
Ключарки 22.11 1 хв  22.12 5 г  34 хв 
Мукачево-Перевалочна 22.16 1 хв  22.17 5 г  39 хв 
Мукачево 22.22 5 г  45 хв 

У розкладі поїзда 6565-6566 Сянки — Мукачево можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031