У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6572-6571 Миколаїв Вантажний — Вадим Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6572-6571 сполученням Миколаїв Вантажний - Вадим відправляється зі станції Миколаїв Вантажний о 06.00 і прибуває на станцію Вадим о 11.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 0 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 25 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 38 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 22 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Кульбакине, Копані, Чеховичі, Херсон, Кіндійка, Дніпровська, Олешки, Раденське, Сад, Брилівка, Новокиївка, Колос.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Миколаїв Вантажний 06.00
Пост 230 Км 06.14 2 хв  06.16 14 хв 
Кульбакине 06.23 2 хв  06.25 23 хв 
Котляреве 06.36 2 хв  06.38 36 хв 
Копані 06.51 2 хв  06.53 51 хв 
Петрівське 06.58 2 хв  07.00 58 хв 
Чеховичі 07.07 2 хв  07.09 1 г  7 хв 
Чорнобаївка 07.22 2 хв  07.24 1 г  22 хв 
Херсон 07.40 36 хв  08.16 1 г  40 хв 
Путійська 08.24 1 хв  08.25 2 г  24 хв 
Кіндійка 08.30 1 хв  08.31 2 г  30 хв 
Антонівка 08.38 2 хв  08.40 2 г  38 хв 
Дніпровська 08.45 2 хв  08.47 2 г  45 хв 
Пойма 08.52 2 хв  08.54 2 г  52 хв 
Олешки 08.58 2 хв  09.00 2 г  58 хв 
Експрес 09.10 2 хв  09.12 3 г  10 хв 
Раденське 09.17 2 хв  09.19 3 г  17 хв 
Великі Копані 09.29 2 хв  09.31 3 г  29 хв 
Сад 09.40 2 хв  09.42 3 г  40 хв 
Семафор 09.48 2 хв  09.50 3 г  48 хв 
Брилівка 09.54 2 хв  09.56 3 г  54 хв 
Радгосп Правда 10.08 2 хв  10.10 4 г  8 хв 
Новокиївка 10.17 2 хв  10.19 4 г  17 хв 
Рачівка 10.26 2 хв  10.28 4 г  26 хв 
Колос 10.36 2 хв  10.38 4 г  36 хв 
Каланчак 10.42 2 хв  10.44 4 г  42 хв 
Вадим 11.00 5 г 

У розкладі поїзда 6572-6571 Миколаїв Вантажний — Вадим можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031