У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6577 Хуст — Батьово Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6577 сполученням Хуст - Батьово відправляється зі станції Хуст о 05.36 і прибуває на станцію Батьово о 08.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 54 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 20 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 34 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Рокосово(з.п), Велика Копаня, Королеве, Виноградів-Закарпатський, Нове Село, Четове, Боржава, Берегове, Косини.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Хуст 05.36
Хуст(з.п.) 05.40 1 хв  05.41 4 хв 
Рокосово(з.п) 05.48 3 хв  05.51 12 хв 
Рокосово 05.56 1 хв  05.57 20 хв 
Велика Копаня 05.59 1 хв  06.00 23 хв 
Кар'єр Королево 06.03 1 хв  06.04 27 хв 
Королеве 06.10 10 хв  06.20 34 хв 
Чорна Гора 06.28 1 хв  06.29 52 хв 
Виноградів-Закарпатський 06.37 2 хв  06.39 1 г  1 хв 
Фанчиково 06.51 1 хв  06.52 1 г  15 хв 
Нове Село 06.57 1 хв  06.58 1 г  21 хв 
Вилок 07.04 1 хв  07.05 1 г  28 хв 
Четове 07.11 1 хв  07.12 1 г  35 хв 
Добросілля 07.18 1 хв  07.19 1 г  42 хв 
Боржава 07.24 2 хв  07.26 1 г  48 хв 
Велика Бакта 07.35 1 хв  07.36 1 г  59 хв 
Берегове 07.44 2 хв  07.46 2 г  8 хв 
Велика Бігань 07.56 1 хв  07.57 2 г  20 хв 
Косини 08.05 2 хв  08.07 2 г  29 хв 
Батрадь 08.16 1 хв  08.17 2 г  40 хв 
Батьово 08.30 2 г  54 хв 

У розкладі поїзда 6577 Хуст — Батьово можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031