У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6578-6577 Вадим — Миколаїв Вантажний Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6578-6577 сполученням Вадим - Миколаїв Вантажний відправляється зі станції Вадим о 04.33 і прибуває на станцію Миколаїв Вантажний о 10.15 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 42 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 25 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 41 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 1 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Колос, Новокиївка, Брилівка, Сад, Раденське, Олешки, Дніпровська, Кіндійка, Херсон, Чеховичі, Копані, Кульбакине.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Вадим 04.33
Каланчак 04.48 2 хв  04.50 15 хв 
Колос 04.55 2 хв  04.57 22 хв 
Рачівка 05.05 2 хв  05.07 32 хв 
Новокиївка 05.13 2 хв  05.15 40 хв 
Радгосп Правда 05.23 1 хв  05.24 50 хв 
Брилівка 05.37 2 хв  05.39 1 г  4 хв 
Семафор 05.44 2 хв  05.46 1 г  11 хв 
Сад 05.52 2 хв  05.54 1 г  19 хв 
Великі Копані 06.03 2 хв  06.05 1 г  30 хв 
Раденське 06.15 2 хв  06.17 1 г  42 хв 
Експрес 06.24 2 хв  06.26 1 г  51 хв 
Олешки 06.35 2 хв  06.37 2 г  2 хв 
Пойма 06.42 2 хв  06.44 2 г  9 хв 
Дніпровська 06.48 2 хв  06.50 2 г  15 хв 
Антонівка 06.55 2 хв  06.57 2 г  22 хв 
Кіндійка 07.04 2 хв  07.06 2 г  31 хв 
Путійська 07.10 2 хв  07.12 2 г  37 хв 
Херсон 07.22 1 г 10 хв  08.32 2 г  49 хв 
Чорнобаївка 08.47 2 хв  08.49 4 г  14 хв 
Чеховичі 09.01 6 хв  09.07 4 г  28 хв 
Петрівське 09.14 2 хв  09.16 4 г  41 хв 
Копані 09.22 2 хв  09.24 4 г  49 хв 
Котляреве 09.37 2 хв  09.39 5 г  4 хв 
Кульбакине 09.51 2 хв  09.53 5 г  18 хв 
Пост 230 Км 09.59 2 хв  10.01 5 г  26 хв 
Миколаїв Вантажний 10.15 5 г  42 хв 

У розкладі поїзда 6578-6577 Вадим — Миколаїв Вантажний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031