У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6604 Подільськ-Жм. — Помічна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6604 сполученням Подільськ-Жм. - Помічна відправляється зі станції Подільськ-Жм. о 15.33 і прибуває на станцію Помічна о 20.05 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 32 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 35 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 37 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 55 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Побережжя, Пост 26 Км, 39 Км, 51 Км, Пост 70 Км, Любашівка, Сирове, 108 Км, Кінецьпіль, Орлик, Шайтарове.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Подільськ-Жм. 15.33
Подільськ-Північний 15.35 1 хв  15.36 2 хв 
Миколаївка 15.38 1 хв  15.39 5 хв 
Побережжя 15.42 2 хв  15.44 9 хв 
Обхідна 15.51 2 хв  15.53 18 хв 
Балта 16.02 2 хв  16.04 29 хв 
Пост 26 Км 16.08 2 хв  16.10 35 хв 
Перельоти 16.16 2 хв  16.18 43 хв 
Пост 37 Км 16.23 2 хв  16.25 50 хв 
39 Км 16.28 1 хв  16.29 55 хв 
Пост 41 км 16.32 2 хв  16.34 59 хв 
Жеребкове 16.37 2 хв  16.39 1 г  4 хв 
51 Км 16.45 1 хв  16.46 1 г  12 хв 
59 Км 16.52 1 хв  16.53 1 г  19 хв 
Заплази 16.59 2 хв  17.01 1 г  26 хв 
Пост 70 Км 17.05 2 хв  17.07 1 г  32 хв 
73 Км 17.10 1 хв  17.11 1 г  37 хв 
Пост 74 Км 17.13 2 хв  17.15 1 г  40 хв 
Любашівка 17.18 2 хв  17.20 1 г  45 хв 
85 Км 17.27 1 хв  17.28 1 г  54 хв 
Пост 92 Км 17.32 1 хв  17.33 1 г  59 хв 
Сирове 17.36 2 хв  17.38 2 г  3 хв 
97 Км 17.42 1 хв  17.43 2 г  9 хв 
Врадіївка 17.51 2 хв  17.53 2 г  18 хв 
108 Км 17.59 1 хв  18.00 2 г  26 хв 
Кирилівка 18.05 1 хв  18.06 2 г  32 хв 
Кам'яний Міст 18.16 2 хв  18.18 2 г  43 хв 
Кінецьпіль 18.26 1 хв  18.27 2 г  53 хв 
135 Км 18.32 1 хв  18.33 2 г  59 хв 
Первомайськ-на-Бузі 18.39 2 хв  18.41 3 г  6 хв 
Орлик 18.53 2 хв  18.55 3 г  20 хв 
Підміська 19.04 2 хв  19.06 3 г  31 хв 
Бандурка 19.17 2 хв  19.19 3 г  44 хв 
Шайтарове 19.30 1 хв  19.31 3 г  57 хв 
Глиняна 19.42 1 хв  19.43 4 г  9 хв 
Бешкетове 19.50 2 хв  19.52 4 г  17 хв 
Помічна 20.05 4 г  32 хв 

У розкладі поїзда 6604 Подільськ-Жм. — Помічна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції